Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 21-11-2020 10:02

(21-11-2020 09:55)Wujas napisał(a):  
(19-11-2020 19:17)Shimeon napisał(a):  A jeżeli nie chce ci się zbyt długo czekać to stare konto usuń i zleć komuś na forum odpłatne założenie nowego - od razu z uzupełnionym profilem i zweryfikowanym nr telefonu. Tongue

Nowe konto po blokadzie? Tylko nie wiem, czy to przejdzie z tym samym sprzętem i netem...

Przejdzie. Mi zbanowali stare konto, więc postanowiłem założyć nowe za pośrednictwem zleceniobiorcy. Tongue


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szczepan997 - 21-11-2020 20:10

W weekend też dostajecie ankiety?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Simpllemann - 22-11-2020 07:39

(21-11-2020 20:10)szczepan997 napisał(a):  W weekend też dostajecie ankiety?

Tak. Jest ich mniej, ale zaproszenie potrafi przyjść choćby do tak dobrze płatnego badania:

[Obrazek: ankieta.jpg]


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zon - 23-11-2020 14:12

Przez ostatni tydzień wpadło więcej, co przez wcześniejsze 3 tygodnie.
Na początku sceptycznie podchodziłem do tego serwisu, bo chyba dwukrotnie nie miałem żadnej ankiety przez 6 dni. Ostatnie kilka dni wygląda na prawdę lepiej, a w porównaniu do innych serwisów to jest elegancko. Wczoraj wpadła ankieta za £3,25. Przed chwilą nie złapałem niestety kolejnej na ponad £6 ale jestem w dobrej myśli na najbliższe dni


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - jestemonline - 23-11-2020 14:34

Mam sposób na dodatkowy zarobek z wypełniania ankiet.
Napisz priv po więcej info
IdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdea


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Snaggy - 23-11-2020 14:41

U mnie dziś 2 ankiety - razem ponad 4 funty.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - julitaax - 24-11-2020 11:43

No ja niestety od 3 dni ani jednej ankiety ?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 25-11-2020 17:42

Przed chwilą nagle pojawily mi się 3 ankiety jedną za 0.65£ zrobiłem bez problemu z kolejnej za ponad 3£ zrezygnowałem bo raz próbowałem ja zrobić i mnie odrzucili bo nie zmieściłem się w 5 min w rekrutacji. Teraz robię jakaś że z innymi będę grał o jakieś punkty ale dostałem wiadomość że jest problem techniczny i badacz przerwał badanie ale zapłacił 1.38£


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zon - 25-11-2020 18:22

4 listopada zrobiłem ankiete, do tej pory nie wypłacona. Do jutra mają czas "Researchers have up to 22 days to review your submission - your submission will be reviewed by 26 Nov 2020".

Jeśli nie dostanę nic to zostaje kontakt z twórcą ankiety czy jak to wygląda?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Simpllemann - 25-11-2020 18:32

(25-11-2020 18:22)zon napisał(a):  4 listopada zrobiłem ankiete, do tej pory nie wypłacona. Do jutra mają czas "Researchers have up to 22 days to review your submission - your submission will be reviewed by 26 Nov 2020".

Jeśli nie dostanę nic to zostaje kontakt z twórcą ankiety czy jak to wygląda?

Nic nie musisz robić. Należna suma zostanie przelana na Twoje konto automatycznie.