Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zon - 31-10-2020 09:26

(30-10-2020 23:44)xOkovsky napisał(a):  od tygodnia nie miałem żadnej ankiety, mam się martwić ?

Równy tydzień temu zrobiłem konto i również się nie doczekałem jeszcze ani jednej Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Simpllemann - 31-10-2020 21:21

Nie jestem ekspertem, bo konto mam dopiero od niespełna miesiąca, ale przeglądając forum, to natknąłem się na osoby, które również miały długie przerwy między ankietami. Cierpliwość potrzebna jest na tego typu stronach. Muszę jednak przyznać, że tak długiego czasu oczekiwania do tej pory nie miałem.
Trzeba sprawdzać i sprawdzać, bo badanie może przyjść o każdej porze.
Zdarzało mi się je wypełniać o północy, jak i o 6.28. Zdarzało się, że jednego dnia nie było żadnego zaproszenia, drugiego aż 4. Nie ma reguły.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Zarabiacz321 - 01-11-2020 00:03

Ostatnio caly tydzien i ja nic nie mialem


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Simpllemann - 01-11-2020 21:00

Jak to w ankietach - wszystko zależy od tego kim jesteśmy, czym się zajmujemy i czego w danym momencie szukają badacze. Choć na pewno irytującym musi być fakt, że przez tydzień nie dostało się żadnego badania do wypełnienia.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 03-11-2020 07:10

U mnie wczoraj 2 ankiety po 3.04£ które przyszły na maila.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Simpllemann - 03-11-2020 14:06

[Obrazek: ankieta.jpg]

Moja rekordowa ankieta. Wczoraj ją wypełniłem, dzisiaj została zaliczona.
Trzeba było słuchać nagrania, w którym kobieta wypowiadała zdanie i trzeba było się domyślić kolejnego słowa, wpisać je i ocenić (w skali 1-7) jak bardzo jesteśmy tego pewni. I tak aż do skutku. Tych słów było około 50. Badanie trwało długo, wypełniałem je ponad 100 minut, ale patrząc na nagrodę, to warto było.

Co ciekawe pojawiło się ono wczoraj dwukrotnie. Za pierwszym razem się nie dostałem (było na 12 osób), za drugim miałem już więcej szczęścia (było na 36 osób).


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Eduardo213 - 04-11-2020 17:47

Nie macie ostatnio problemu ze stroną?
Zastanawiam się czy tylko ja tak mam.
Mianowicie, gdy jestem na wifi, nie mogę zarezerwować miejsca w ankiecie, dopiero po przelaczeniu na Internet z telefonu mogę to zrobić, a potem już normalnie przełączyć na wifi i robić ankietę.
Napisalem do nich, to napisali mi, że jestem na jakiejś liście, że muszą mnie sprawdzić, czy nie jestem gdzieś zgłoszony jako bot, czy inna taka osoba, czy nie nadużywam strony w jakiś sposób.
Ankiety robię tam od roku, nigdy żadnych problemów nie miałem. Robię ankiety na innych stronach i problemu też nigdy nie było.
Zastanawia mnie, czy ktoś inny też ma taki problem.
Narazie jak mi odpisali, nie blokują mi konta więc mohe wypłacić kasę, ale ankiet ze niby nie będę dostawał, co dziwne bo dostaje normalnie i mogę je robić bez problemu i kase rozliczają.
Spotkał się ktoś z Was z czymś takim?
Mówią mi jeszcze, że najlepiej gdybym zmienił IP ale nie potrafię nawet zmienić IP routera od Internetu, bo to nie wina telefonu, tylko internetu z racji tego, że danych komórkowych dziala normalnie.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Simpllemann - 04-11-2020 17:54

Żadnych problemów do tej pory nie zauważyłem. Normalnie rezerwuję każde badanie, używając internetu przez wi-fi (czy to na komputerze, czy telefonie).


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - adgjm - 04-11-2020 18:33

(04-11-2020 17:47)Eduardo213 napisał(a):  Nie macie ostatnio problemu ze stroną?
Zastanawiam się czy tylko ja tak mam.
Mianowicie, gdy jestem na wifi, nie mogę zarezerwować miejsca w ankiecie, dopiero po przelaczeniu na Internet z telefonu mogę to zrobić, a potem już normalnie przełączyć na wifi i robić ankietę.
Napisalem do nich, to napisali mi, że jestem na jakiejś liście, że muszą mnie sprawdzić, czy nie jestem gdzieś zgłoszony jako bot, czy inna taka osoba, czy nie nadużywam strony w jakiś sposób.
Ankiety robię tam od roku, nigdy żadnych problemów nie miałem. Robię ankiety na innych stronach i problemu też nigdy nie było.
Zastanawia mnie, czy ktoś inny też ma taki problem.
Narazie jak mi odpisali, nie blokują mi konta więc mohe wypłacić kasę, ale ankiet ze niby nie będę dostawał, co dziwne bo dostaje normalnie i mogę je robić bez problemu i kase rozliczają.
Spotkał się ktoś z Was z czymś takim?
Mówią mi jeszcze, że najlepiej gdybym zmienił IP ale nie potrafię nawet zmienić IP routera od Internetu, bo to nie wina telefonu, tylko internetu z racji tego, że danych komórkowych dziala normalnie.

Jam mam tak samo z tym że komputer mam podłączony do internetu kablem.Na razie do nich nie pisałem co się dzieje.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Eduardo213 - 04-11-2020 19:07

(04-11-2020 18:33)adgjm napisał(a):  
(04-11-2020 17:47)Eduardo213 napisał(a):  Nie macie ostatnio problemu ze stroną?
Zastanawiam się czy tylko ja tak mam.
Mianowicie, gdy jestem na wifi, nie mogę zarezerwować miejsca w ankiecie, dopiero po przelaczeniu na Internet z telefonu mogę to zrobić, a potem już normalnie przełączyć na wifi i robić ankietę.
Napisalem do nich, to napisali mi, że jestem na jakiejś liście, że muszą mnie sprawdzić, czy nie jestem gdzieś zgłoszony jako bot, czy inna taka osoba, czy nie nadużywam strony w jakiś sposób.
Ankiety robię tam od roku, nigdy żadnych problemów nie miałem. Robię ankiety na innych stronach i problemu też nigdy nie było.
Zastanawia mnie, czy ktoś inny też ma taki problem.
Narazie jak mi odpisali, nie blokują mi konta więc mohe wypłacić kasę, ale ankiet ze niby nie będę dostawał, co dziwne bo dostaje normalnie i mogę je robić bez problemu i kase rozliczają.
Spotkał się ktoś z Was z czymś takim?
Mówią mi jeszcze, że najlepiej gdybym zmienił IP ale nie potrafię nawet zmienić IP routera od Internetu, bo to nie wina telefonu, tylko internetu z racji tego, że danych komórkowych dziala normalnie.

Jam mam tak samo z tym że komputer mam podłączony do internetu kablem.Na razie do nich nie pisałem co się dzieje.

Ja wolałem napisać, żeby nie było ze sie nie interesuje, co też czasem jest wkurzajace. Bo teraz np, mogłem na wifi zrobić ankietę, ale na danych komórkowych już nie.. xd I tak to się żyje na tej wsi.. ehh ciekawe co mi jeszcze odpisza..Smile