Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 08-10-2020 08:46

(08-10-2020 07:03)Simpllemann napisał(a):  Pytanie do bardziej doświadczonych użytkowników - czy istnieje możliwość zarezerwowania sobie ankiety i udzielenie na nią odpowiedzi w innym czasie? Czy jednak w momencie przyjęcia trzeba ją wypełnić od razu?

Po rezerwacji ankiety masz 10 min aby ją zacząć. Zawsze robię tak w smartfonie i później odpalam laptopa i ja robię


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 08-10-2020 21:40

Dobry początek miesiąca, od lipca nie było chyba tak dobrzeWink 10 ankiet, ponad 25 funtów. Jeszcze 2 października wpadły ankiety za 5 i 4,7 funtów tylko błąd wyskakiwał że badania pełne, zareklamowałem do tej pory reklamacje przyjmowali.
[Obrazek: zxzx.png]


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 09-10-2020 08:26

(08-10-2020 21:40)szymontg napisał(a):  Jeszcze 2 października wpadły ankiety za 5 i 4,7 funtów tylko błąd wyskakiwał że badania pełne, zareklamowałem do tej pory reklamacje przyjmowali.

Jak wygląda sprawa z "reklamacjami"? Zgłaszasz badanie?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 09-10-2020 10:14

tak jak w gorilli wyskakuje błąd że jest pełne badanie piszę na support z reklamacją, w 9/10 przyadkach akceptują i najczęściej wysyłają pelną oplatę za badanie, rzadziej częściowo rekompensują z tym że czas oczekiwania wynosi 2-3 miesiące.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Simpllemann - 11-10-2020 20:46

Dzięki za odpowiedzi.

Dziś mija tydzień, odkąd zarejestrowałem się na stronie Prolific.
W ciągu 7 dni wykonałem 10 ankiet (na 3 kolejne nie udało mi się dostać z powodu braku miejsc). Ani razu nie czekałem na kolejną ankietę dłużej niż dzień (choć zdarzyło się to trzykrotnie).
5 z nich zostały mi już rozliczone, 5 kolejnych czeka na sprawdzenie.
Obecnie na koncie mam 3.19£ (do tego szansa na kolejne 3.29£).
Moja najdroższa ankieta miała 1.9£, najtańsza 0.13£ (trzykrotnie).


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 13-10-2020 11:49

Po kilku dniach posuchy wpadło dobre, choć czasochłonne badanie - 11,25£ plus bonus 1,5£ (półtorej godziny).


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 21-10-2020 09:23

Zauważyliście, że w ostatnim czasie prolific dodał opcję połączenia naszego konta z linkedln? Podobno ma to na celu zwiększenie częstotliwości otrzymywania nowych badań. Próbował już ktoś to?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - schnap - 26-10-2020 17:24

Czy tez otrzymujecie powiadomienie o badaniu, po czym po wejściu okazuje się ze jest zapauzowane?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - calderon7 - 30-10-2020 21:12

(26-10-2020 17:24)schnap napisał(a):  Czy tez otrzymujecie powiadomienie o badaniu, po czym po wejściu okazuje się ze jest zapauzowane?
Niestety tak, ciekawe dlaczego tak się dzieje.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - xOkovsky - 30-10-2020 23:44

od tygodnia nie miałem żadnej ankiety, mam się martwić ?