Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 24-09-2020 22:13

Nie, nie, musiałem oddać. Niestety przeleciałem po łebkach instrukcję, a tam zawarta była informacja, o którą zapytano w dalszej części. I zonk.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - qwerty_89 - 25-09-2020 19:49

Po wielu groszowych ankietach wpadła wreszcie seryjna dot. porównywania obiektów 3D > 3 x 4 GBP Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Addamer - 29-09-2020 08:33

Zastanawia mnie czy na ankiety, które otrzymujemy ma znaczenie fakt czy jesteśmy zalogowani na komputerze lub urządzeniu mobilnym?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - kikuss23 - 05-10-2020 15:50

Za rejestrowalem sie 2 tygodnue temu wypelnuajac caly mój profil, i do dnia dzisiejszego nie mam zadnej ankiety. Dodam ze mieszkam w Irlandii.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Eduardo213 - 05-10-2020 16:40

(05-10-2020 15:50)kikuss23 napisał(a):  Za rejestrowalem sie 2 tygodnue temu wypelnuajac caly mój profil, i do dnia dzisiejszego nie mam zadnej ankiety. Dodam ze mieszkam w Irlandii.

Ta strona nie jest jak "kazda inna". Tutaj musisz być zalogowany non stop, najlepiej na komputerze, ściągnąć wtyczkę, która powiadamia Cię o ankietach, ankiety na ten stronie znikaja w ciagu kilku sekund, minuty od ich dodania. Trzeba być czujnym.Big Grin
Nie dostaniesz powiadomienia na meila * choć czasami daja. Ani też ankieta nie będzie na Ciebie czekać.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - kikuss23 - 05-10-2020 23:33

(05-10-2020 16:40)Eduardo213 napisał(a):  
(05-10-2020 15:50)kikuss23 napisał(a):  Za rejestrowalem sie 2 tygodnue temu wypelnuajac caly mój profil, i do dnia dzisiejszego nie mam zadnej ankiety. Dodam ze mieszkam w Irlandii.

Ta strona nie jest jak "kazda inna". Tutaj musisz być zalogowany non stop, najlepiej na komputerze, ściągnąć wtyczkę, która powiadamia Cię o ankietach, ankiety na ten stronie znikaja w ciagu kilku sekund, minuty od ich dodania. Trzeba być czujnym.Big Grin
Nie dostaniesz powiadomienia na meila * choć czasami daja. Ani też ankieta nie będzie na Ciebie czekać.

Czy mozna prosic o nazwe tej wtyczki. Czy jak pisiada sie te wtyczke to tez trzeba byc caly czas zalogowany I spedzac czas na stronce?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - pspsga - 06-10-2020 09:45

(05-10-2020 23:33)kikuss23 napisał(a):  
(05-10-2020 16:40)Eduardo213 napisał(a):  
(05-10-2020 15:50)kikuss23 napisał(a):  Za rejestrowalem sie 2 tygodnue temu wypelnuajac caly mój profil, i do dnia dzisiejszego nie mam zadnej ankiety. Dodam ze mieszkam w Irlandii.

Ta strona nie jest jak "kazda inna". Tutaj musisz być zalogowany non stop, najlepiej na komputerze, ściągnąć wtyczkę, która powiadamia Cię o ankietach, ankiety na ten stronie znikaja w ciagu kilku sekund, minuty od ich dodania. Trzeba być czujnym.Big Grin
Nie dostaniesz powiadomienia na meila * choć czasami daja. Ani też ankieta nie będzie na Ciebie czekać.

Czy mozna prosic o nazwe tej wtyczki. Czy jak pisiada sie te wtyczke to tez trzeba byc caly czas zalogowany I spedzac czas na stronce?

Prolific Assistant


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Simpllemann - 06-10-2020 15:35

Potwierdzam to, co napisał przedmówca - trzeba być czujnym, bo wszystko działa na zasadzie kto pierwszy ten lepszy.

Konto założyłem 4 października i już 2 godziny później załapałem się na swoją pierwszą ankietę. Od tego czasu miałem możliwość wziąć udział w 3 ankietach na łączną sumę 2.35 funta.

Dlatego warto, a wręcz należy zainstalować sobie wtyczkę, bo ona od razu będzie informować o ruchu na stronie.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Simpllemann - 08-10-2020 07:03

Pytanie do bardziej doświadczonych użytkowników - czy istnieje możliwość zarezerwowania sobie ankiety i udzielenie na nią odpowiedzi w innym czasie? Czy jednak w momencie przyjęcia trzeba ją wypełnić od razu?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Eduardo213 - 08-10-2020 07:37

(08-10-2020 07:03)Simpllemann napisał(a):  Pytanie do bardziej doświadczonych użytkowników - czy istnieje możliwość zarezerwowania sobie ankiety i udzielenie na nią odpowiedzi w innym czasie? Czy jednak w momencie przyjęcia trzeba ją wypełnić od razu?

Na ogół masz podczas kliknięcia ankiety czas jaki masz na jej uzupełnienie, mimo czasu potrzebnego na wypełnienie ankiety np 5 minut czesto dostajesz np 30 minut. Wtedy w tym czasie musisz się zmieścić.
Natomiast tak, żeby zarezerwować ankietę, a wypełnić ją za pół dnia, niestety sie nie da.