Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 08-09-2020 14:43

Zmieniając temat i nie zajmując się trolem jest badanie za 2,7£ na 5000 osób


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Owl_ - 08-09-2020 15:26

(08-09-2020 11:34)Massimo93 napisał(a):  Ściemniacie i tyle. Tu piszecie, ile kasiory zarabiacie, a wystarczy przejrzeć wasze profile gdzie indziej się żalicie że coś wam nie pykło. To samo na innych forach. Przejrzałem to forum, zwłaszcza wątek gdziema tyle podstron jakiejś natinki, która się w sumie już nie udziela. Walicie kaszanę myśląc, że ktoś się nabierze na wasze pitu pitu. Ja tak samo mam normalnie profil uzupełniony, nie kłamię i na jedną wypłatę ledwo w parę miesięcy uzbieram. Z tego co widze każdy kto tu wam napisze że nie zarabia to zaraz agresywnie go szarpiecie jak hieny. Żenua. Spadam stąd.

Można to odwrócić i napisać, że niektórzy niezarabiający, atakują jak hieny tych, którzy coś zarabiają w Prolific Wink

A specyfika zarabiania na ankietach jest taka, że szybkość zarabiania u każdego może wyglądać inaczej.

To nie jest nic dziwnego, że ktoś dostaje dużo ankiet, a ktoś inny średnio, mało lub wcale.
Przecież to badacze wybierają sobie respondentów do badań (na podstawie czynników demograficznych i wielu innych zmiennych).

Do jednego badania mogą potrzebować np. studenta z dużego miasta a do innego 40-latka z 20-letnim stażem w pracy i mieszkającego na wsi. A jeszcze do innego kucharza lub menedżera mającego pod sobą wielu pracowników.
Więc to, czy zostaniesz zaproszony do badania, zależy np. od Twojego wieku, miejsca zamieszkania, poglądów politycznych, religijnych, wykształcenia, wykonywanego zawodu, zainteresowań, stażu pracy, stanowiska w pracy, zarobków, czy jesteś rodzicem, czy też nie itp. itd.

Myślę, że w Prolific jest też jakiś ranking / ocena respondentów. Im dokładniej i staranniej wypełniasz ankiety, tym lepiej jesteś oceniany przed badaczy i Twój ranking z czasem rośnie (przez co otrzymujesz więcej ankiet). Lub spada, gdy wypełniasz ankiety niestarannie.

Zamiast się spinać i denerwować najlepiej dywersyfikować swoje zarabianie w Internecie i zarabiać w wielu panelach ankietowych oraz różnymi metodami. Gdy nie idzie Ci w jednym panelu, to zawsze masz pod ręką inne panele oraz pozostałe metody zarabiania. Ja tak robię i nie narzekam.

Na przykład w sierpniu ukończyłem w Prolific 17 ankiet na kwotę 20,9 £.

[Obrazek: Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2...41.bmp.jpg]
[Obrazek: Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2...55.bmp.jpg]

Jak widać sama drobnica, ale nie spinam się, że ktoś otrzymał ankietę za 10 £, a ja tylko drobnice.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zarabiammix2020 - 08-09-2020 15:59

ile miesiecznie można zarobic ??


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Grosjean - 09-09-2020 16:45

Hej, czy można odświeżać stronę lub wtyczkę częściej niż 1min, żeby mieć większą szansę na zapisanie się do ankiety czy raczej można wyłapać za to bana?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 09-09-2020 16:55

(09-09-2020 16:45)Grosjean napisał(a):  Hej, czy można odświeżać stronę lub wtyczkę częściej niż 1min, żeby mieć większą szansę na zapisanie się do ankiety czy raczej można wyłapać za to bana?

Przecież strona sama się odświeża a jak jest badanie to od razu się pokazuje. Odświeżanie nic Ci nie da


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Grosjean - 09-09-2020 16:57

(09-09-2020 16:55)Kryspin napisał(a):  
(09-09-2020 16:45)Grosjean napisał(a):  Hej, czy można odświeżać stronę lub wtyczkę częściej niż 1min, żeby mieć większą szansę na zapisanie się do ankiety czy raczej można wyłapać za to bana?

Przecież strona sama się odświeża a jak jest badanie to od razu się pokazuje. Odświeżanie nic Ci nie da

Z tego co zauważyłem, to odświeża się dokładnie co minutę - ustawiłem nawet stoper Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 09-09-2020 17:28

(09-09-2020 16:57)Grosjean napisał(a):  
(09-09-2020 16:55)Kryspin napisał(a):  
(09-09-2020 16:45)Grosjean napisał(a):  Hej, czy można odświeżać stronę lub wtyczkę częściej niż 1min, żeby mieć większą szansę na zapisanie się do ankiety czy raczej można wyłapać za to bana?

Przecież strona sama się odświeża a jak jest badanie to od razu się pokazuje. Odświeżanie nic Ci nie da

Z tego co zauważyłem, to odświeża się dokładnie co minutę - ustawiłem nawet stoper Smile
Mi się np odświeżyła i po 20 sekundach wskoczyła ankieta.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Grosjean - 09-09-2020 17:40

(09-09-2020 17:28)Kryspin napisał(a):  
(09-09-2020 16:57)Grosjean napisał(a):  
(09-09-2020 16:55)Kryspin napisał(a):  
(09-09-2020 16:45)Grosjean napisał(a):  Hej, czy można odświeżać stronę lub wtyczkę częściej niż 1min, żeby mieć większą szansę na zapisanie się do ankiety czy raczej można wyłapać za to bana?

Przecież strona sama się odświeża a jak jest badanie to od razu się pokazuje. Odświeżanie nic Ci nie da

Z tego co zauważyłem, to odświeża się dokładnie co minutę - ustawiłem nawet stoper Smile
Mi się np odświeżyła i po 20 sekundach wskoczyła ankieta.

Hm, rozumiem. Pytam, bo bardzo często mam tak, że wyskakuje mi ankieta i mam powiadomienie, że zostało wolne tylko jedno miejsce i niestety nie mogę już dołączyć.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 09-09-2020 18:03

(09-09-2020 17:40)Grosjean napisał(a):  
(09-09-2020 17:28)Kryspin napisał(a):  
(09-09-2020 16:57)Grosjean napisał(a):  
(09-09-2020 16:55)Kryspin napisał(a):  
(09-09-2020 16:45)Grosjean napisał(a):  Hej, czy można odświeżać stronę lub wtyczkę częściej niż 1min, żeby mieć większą szansę na zapisanie się do ankiety czy raczej można wyłapać za to bana?

Przecież strona sama się odświeża a jak jest badanie to od razu się pokazuje. Odświeżanie nic Ci nie da

Z tego co zauważyłem, to odświeża się dokładnie co minutę - ustawiłem nawet stoper Smile
Mi się np odświeżyła i po 20 sekundach wskoczyła ankieta.

Hm, rozumiem. Pytam, bo bardzo często mam tak, że wyskakuje mi ankieta i mam powiadomienie, że zostało wolne tylko jedno miejsce i niestety nie mogę już dołączyć.
To żadna nowość Wink często wyskoczy że jest więcej miejsc i już będą zajęte.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - camil_retail - 09-09-2020 22:28

(09-09-2020 16:57)Grosjean napisał(a):  
(09-09-2020 16:55)Kryspin napisał(a):  
(09-09-2020 16:45)Grosjean napisał(a):  Hej, czy można odświeżać stronę lub wtyczkę częściej niż 1min, żeby mieć większą szansę na zapisanie się do ankiety czy raczej można wyłapać za to bana?

Przecież strona sama się odświeża a jak jest badanie to od razu się pokazuje. Odświeżanie nic Ci nie da

Z tego co zauważyłem, to odświeża się dokładnie co minutę - ustawiłem nawet stoper Smile

Ankiety z 1 miejscem zdążają się notorycznie także to niestety norma. Czasami do niektórych jeszcze się idzie wcisnąć ale niestety pod tym względem jest coraz gorzej.