Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 07-09-2020 18:39

(07-09-2020 18:13)Massimo93 napisał(a):  
(07-09-2020 17:11)Kryspin napisał(a):  
(07-09-2020 15:34)Massimo93 napisał(a):  
(07-09-2020 15:15)Panikaer napisał(a):  no to mam 7 funtów i ciągle błąd Problem performing action. Please check your network connection. PEC-U-0001
oni ostatnio coś nawalają. Faktycznie są problemy i przy rejestracji nowych kont, bo nagminnie banują i przy wypłatach. Tylko Kryspin jak zawsze na innych zasadach wszystko ma. Big Grin

no tak przecież to logiczne w panelu gdzie są tysiące użytkowników ja mam inne zasady. Zawsze próg minimalny to było 5 funtów. facepalmfacepalmbeka

Sam pisaleś że na tyle osób dostałeś się do ankiety za 10 funtów gdzie tylko była dla chyba 3 osób. Piszesz że często tylko tobie się udaje tyle kasiory zarobić. Mnie tak jak innym nie dostawałem ankiet i mi napisali że więcej nie dostane bo mi konto zablokowali. Moim znajomym też. A nic nie zrobiłem nie tak.

(07-09-2020 16:32)Owl_ napisał(a):  Też nie mam żadnych problemów z Prolific (jak na razie), a jestem w nim od 2018 roku. Mniej więcej co miesiąc wypłacam jakieś 20 - 30 £.
Jak to robisz?

Widocznie mój profil pasował i udało mi się dostać. Skończ snuć bezsensowne teorie bo robisz się nudny. Kolega wyżej dostał się do ankiety z 1 miejscem więc co jak mu się to udało? Jakaś teoria?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Owl_ - 07-09-2020 18:42

(07-09-2020 18:13)Massimo93 napisał(a):  
(07-09-2020 17:11)Kryspin napisał(a):  
(07-09-2020 15:34)Massimo93 napisał(a):  
(07-09-2020 15:15)Panikaer napisał(a):  no to mam 7 funtów i ciągle błąd Problem performing action. Please check your network connection. PEC-U-0001
oni ostatnio coś nawalają. Faktycznie są problemy i przy rejestracji nowych kont, bo nagminnie banują i przy wypłatach. Tylko Kryspin jak zawsze na innych zasadach wszystko ma. Big Grin

no tak przecież to logiczne w panelu gdzie są tysiące użytkowników ja mam inne zasady. Zawsze próg minimalny to było 5 funtów. facepalmfacepalmbeka

Sam pisaleś że na tyle osób dostałeś się do ankiety za 10 funtów gdzie tylko była dla chyba 3 osób. Piszesz że często tylko tobie się udaje tyle kasiory zarobić. Mnie tak jak innym nie dostawałem ankiet i mi napisali że więcej nie dostane bo mi konto zablokowali. Moim znajomym też. A nic nie zrobiłem nie tak.

(07-09-2020 16:32)Owl_ napisał(a):  Też nie mam żadnych problemów z Prolific (jak na razie), a jestem w nim od 2018 roku. Mniej więcej co miesiąc wypłacam jakieś 20 - 30 £.
Jak to robisz?

- Nie korzystam z VPN-ów.
- Nie zmieniam co chwilę danych na swoim profilu.
- Nie oszukuję, że mieszkam w innych kraju niż faktycznie.
- Mam uzupełniony profil "ABOUT YOU".
- Odpowiadam w ankietach zgodnie z tym, co mam uzupełnione w profilu.
- Nie używam botów.
- Nie zakładam multikont.
- Sprawdzam ankiety rano i wieczorem oraz w ciągu dnia - gdy pojawia się informacja na dodatku Prolific Assistant.
- Czytam dokładnie opisy badań i pytania.
- Uważam na podchwytliwe pytania w ankietach.
- Czytam ze zrozumieniem.
- Nie odpowiadam na chybił trafił.
- Rozumiem, że badacze wydają grube pieniądze na badania, dlatego staram się udzielać jakościowych odpowiedzi w ankietach.
Nie traktuję Prolific - jak maszynkę do wyciskania pieniędzy, tylko cierpliwie czekam na badania Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Eduardo213 - 07-09-2020 19:12

Dodam od siebie. Nie mam żadnych problemów z ich panelem, co lepsze, rozwiązuje ankiety w zasadzie tylko i wyłącznie na telefonie, nie mam żadnej apki, po prostu wchodzę i akurat jest jakaś ankieta, nawet wczoraj udało mi się na ankietę przypadkiem trafić za 5£. Wszystko zależy od szczęścia, od profilu i czasu.
Wątpię, aby ktokolwiek, a tym bardziej ktoś z tego forum mial jakies "układy, ułatwienia", to nie znaczy ze komuś idzie lepiej a komuś gorzej to od razu zna jakies tajniki tego. Ja nie narzekam, nie mam czasu na komputer, siedzę tylko i wyłącznie na telefonie, kiedyś była aplikacja to wiadomo sporo więcej wpadalo, ale teraz też nie narzekam, wiadomo czym więcej to lepiej, ale nie będę płakał bo komuś się lepiej powodzi, jak się powodzi to gratuluję, może sam kiedyś dojdę do takiego poziomu. A tak to wydaje mi się ta "dyskusja " trochę bez sensu.
Nie prolific, to masz dziesiątki innych paneli, stron, aplikacji do zarabiania, lub bardziej wymagające rzeczy ale na ten temat sie nie wypowiem bo sie nie znam. Pozdrawiam.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - camil_retail - 07-09-2020 20:19

(07-09-2020 18:13)Massimo93 napisał(a):  
(07-09-2020 17:11)Kryspin napisał(a):  
(07-09-2020 15:34)Massimo93 napisał(a):  
(07-09-2020 15:15)Panikaer napisał(a):  no to mam 7 funtów i ciągle błąd Problem performing action. Please check your network connection. PEC-U-0001
oni ostatnio coś nawalają. Faktycznie są problemy i przy rejestracji nowych kont, bo nagminnie banują i przy wypłatach. Tylko Kryspin jak zawsze na innych zasadach wszystko ma. Big Grin

no tak przecież to logiczne w panelu gdzie są tysiące użytkowników ja mam inne zasady. Zawsze próg minimalny to było 5 funtów. facepalmfacepalmbeka

Sam pisaleś że na tyle osób dostałeś się do ankiety za 10 funtów gdzie tylko była dla chyba 3 osób. Piszesz że często tylko tobie się udaje tyle kasiory zarobić. Mnie tak jak innym nie dostawałem ankiet i mi napisali że więcej nie dostane bo mi konto zablokowali. Moim znajomym też. A nic nie zrobiłem nie tak.

(07-09-2020 16:32)Owl_ napisał(a):  Też nie mam żadnych problemów z Prolific (jak na razie), a jestem w nim od 2018 roku. Mniej więcej co miesiąc wypłacam jakieś 20 - 30 £.
Jak to robisz?

Ja nie wiem jaki ty masz problem ze zrozumieniem... Ty się zachowujesz tak jakbyś myślał ze wszyscy turaj maja jednakowo wypełniony profil About You i ze ktoś dostał ankietę za 10 funtów a ty nie. A przecież to tak nie działa - każdy dostaje ankiety dostosowane do tego co ma w profilu. Poza tym grube ankiety bardzo często są mega trudne i wymagające wiec nie dzieł skory na niedźwiedziu bo to ze się zakwalifikujesz do grubej ankiety nie jest równoznaczne z tym ze ja ukończysz.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - cidd3n - 07-09-2020 20:41

To ja się pochwalę, ostatnio taką dorwałem.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 07-09-2020 21:28

A mi migła ankieta "Fast-paced Spatial Decision-making ($11.25 base, with extra $13.75 if passing comprehension checks) Copy" 25 funtów za 57 minut, ale niestety ostatnie miejsce było wolne i się nie udało


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Massimo93 - 08-09-2020 11:34

Ściemniacie i tyle. Tu piszecie, ile kasiory zarabiacie, a wystarczy przejrzeć wasze profile gdzie indziej się żalicie że coś wam nie pykło. To samo na innych forach. Przejrzałem to forum, zwłaszcza wątek gdziema tyle podstron jakiejś natinki, która się w sumie już nie udziela. Walicie kaszanę myśląc, że ktoś się nabierze na wasze pitu pitu. Ja tak samo mam normalnie profil uzupełniony, nie kłamię i na jedną wypłatę ledwo w parę miesięcy uzbieram. Z tego co widze każdy kto tu wam napisze że nie zarabia to zaraz agresywnie go szarpiecie jak hieny. Żenua. Spadam stąd.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 08-09-2020 11:38

Ból dupy niesamowity, wystarczająco screenów wrzuciłem ze swojej przygody do tej pory, jak masz jakiś kłopot to istnieje tam coś takiego jak support, pozatym żeby coś zarobic to trzeba się nasiedziec i reagować na powiadomienia a nie zalogować się raz na dzień z nadzieją że kokosy wpadną


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Massimo93 - 08-09-2020 11:52

Kto ma ból dupy ten ma. Nie umiesz czytać to po co się odzywasz? Pisałem, że mam na zakładkach otwarte panele cały czas i odświerzam strony. A jak pisałem do profilica ja i moi kumple to nam odpisali że nie dostaniemy więcej ankiet. Bez powodu. Po prostu nie kmińcie, że jest tak kolorowo. I czemu kolo z góry mnie oceniasz, że nic nie robie jak ci się nie chce ani czytać co piszę?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Nihooya - 08-09-2020 11:53

[Obrazek: Screenshot-2020-09-08-11-45-52-635-com-a...chrome.jpg]
Idzie coś tam uklikac tyle zarobiłem od 28 lipca, plus mieszkam w uk więc no coś wpadnie zawsze