Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Quitri - 29-08-2020 14:10

Jeśli ktoś ma ankiety po niemiecku to jest jedną za 9,40 funta, 600+ miejsc wolnych.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 31-08-2020 23:29

Poniedziałek był w końcu dobrym dniem udało się dostać do 4 ankiet łącznie za ponad 6£ wszystkie ankiety rezerwowalem na telefonie. Jak byłem na laptopie pokazała się tylko 1 ankieta z niby 7 miejscami ale wszystkie zajęte.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - wojtalos44 - 31-08-2020 23:46

Na androida jest jakiś asystent jak ten do chroma ? i czy można jednocześnie być zalogowanym na telefonie oraz na kompie ? Z góry dziękuję


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 01-09-2020 12:10

(31-08-2020 23:46)wojtalos44 napisał(a):  Na androida jest jakiś asystent jak ten do chroma ? i czy można jednocześnie być zalogowanym na telefonie oraz na kompie ? Z góry dziękuję

ja nie raz byłem zalogowany tu i tu. Jeżeli nie można na tel wypełnić ankiety to rezerwuje miejsce i wypełniam na laptopie


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Addamer - 02-09-2020 10:47

Ehh, wczoraj jedna ankieta za 10gbp - nie zdążyłem, brak miejsc. Po kilkunastu minutach kolejna za +10gbp, zdążyłem zarezerwować miejsce, ale były takie jakby pytania kwalifikacyjne gdzie trzeba było usłyszeć dźwięk wśród "trzeszczenia" i coś mi głośniki nawaliły i się nie dostałem pokerface


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 02-09-2020 17:18

Ale farcik Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Massimo93 - 03-09-2020 08:55

Tam już nie idzie zarabiać. Mnie bez powodu zablokowali konto. Mojemu kumplowi to samo. Dostałem info, że moje konto nie otrzyma już więcej ankiet. Inny kumpel dopiero co założył konto i też dostał takie info.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Panikaer - 03-09-2020 12:04

Panowie o co chodzi jak przy wypłacie klikam na cash out i wyskakuje mi komunikat Error

Problem performing action. Please check your network connection. PEC-U-0001 , ktoś miał ?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 03-09-2020 15:14

Może coś pod tym kątem
"PEC-PV-0001:
Otrzymujesz ten komunikat o błędzie, ponieważ nasze zewnętrzne kontrole weryfikacyjne nie mogą potwierdzić, że ten numer telefonu znajduje się w tym samym kraju, co konto. Może się to czasami zdarzyć, jeśli numer telefonu jest numerem VOIP lub inną niestandardową usługą telefoniczną. Konieczne może być potwierdzenie tego za pomocą usługi, która zapewnia numer, nie możemy tego dla Ciebie zrobić. W tej chwili nie możemy jednak użyć tego numeru telefonu do weryfikacji konta."
(03-09-2020 12:04)Panikaer napisał(a):  Panowie o co chodzi jak przy wypłacie klikam na cash out i wyskakuje mi komunikat Error

Problem performing action. Please check your network connection. PEC-U-0001 , ktoś miał ?

Jest też opcja że korzystasz z VPN https://www.reddit.com/r/ProlificAc/comments/aaur96/problem_performing_action_please_check_your/


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Panikaer - 03-09-2020 16:10

(03-09-2020 15:14)szymontg napisał(a):  Może coś pod tym kątem
"PEC-PV-0001:
Otrzymujesz ten komunikat o błędzie, ponieważ nasze zewnętrzne kontrole weryfikacyjne nie mogą potwierdzić, że ten numer telefonu znajduje się w tym samym kraju, co konto. Może się to czasami zdarzyć, jeśli numer telefonu jest numerem VOIP lub inną niestandardową usługą telefoniczną. Konieczne może być potwierdzenie tego za pomocą usługi, która zapewnia numer, nie możemy tego dla Ciebie zrobić. W tej chwili nie możemy jednak użyć tego numeru telefonu do weryfikacji konta."
(03-09-2020 12:04)Panikaer napisał(a):  Panowie o co chodzi jak przy wypłacie klikam na cash out i wyskakuje mi komunikat Error

Problem performing action. Please check your network connection. PEC-U-0001 , ktoś miał ?

Jest też opcja że korzystasz z VPN https://www.reddit.com/r/ProlificAc/comments/aaur96/problem_performing_action_please_check_your/

hmm nie bardzo wiem co zrobić bo z vpn nie korzystam na tej stronie . A jaka jest minimalna wyplata na paypal moze to wina za niskiej wyplaty .