Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 22-08-2020 19:22

(22-08-2020 18:20)Massimo93 napisał(a):  
Kryspin napisał(a):  W jakim każdym profilu? Po prostu wpadają takie ankiety są też po 0,10£
Czytam twoje posty. Często piszesz że tu ci wpadnie jakieś zadanie którego ja nigdy nie mam, to tam jakieś ileś set dolców.
To że ja mam nie znaczy że Ty też musisz mieć np te badanie za 11£ było tylko na 3 osoby


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Massimo93 - 22-08-2020 20:02

To masz szczescie jak nikt na tyle userów na swiecie.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Ghosteer - 23-08-2020 18:03

(22-08-2020 20:02)Massimo93 napisał(a):  To masz szczescie jak nikt na tyle userów na swiecie.



Fakt. To albo odpowiednia sekunda z niebotycznie szybkim Internetem, albo totalny fart. Graj w totka! To przydzielanie jest ogólnie dziwne, albo dziwnie jest to pokazywane. Teraz tak sprawdzając, to w kilku badaniach, które robiłem miesiąc temu, nadal są wolne miejsca. Coś mi się nie chce wierzyć, że brakuje ludzi, chcących zarobić 1 funta w 5 minut.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Eduardo213 - 25-08-2020 16:50

(23-08-2020 18:03)Ghosteer napisał(a):  
(22-08-2020 20:02)Massimo93 napisał(a):  To masz szczescie jak nikt na tyle userów na swiecie.



Fakt. To albo odpowiednia sekunda z niebotycznie szybkim Internetem, albo totalny fart. Graj w totka! To przydzielanie jest ogólnie dziwne, albo dziwnie jest to pokazywane. Teraz tak sprawdzając, to w kilku badaniach, które robiłem miesiąc temu, nadal są wolne miejsca. Coś mi się nie chce wierzyć, że brakuje ludzi, chcących zarobić 1 funta w 5 minut.


Miejsce gdzie sprawdzisz info o ankiecie to chyba nie jest ile JESZCZE miejsc zostało, tylko miejsca wolne w chwili kiedy Ty rezerwowales swoje.

Swoją drogą dzis sporo ankiet za 1.5, 1 czy nawet jedna za 2.5£.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Ghosteer - 25-08-2020 17:05

(25-08-2020 16:50)Eduardo213 napisał(a):  
(23-08-2020 18:03)Ghosteer napisał(a):  
(22-08-2020 20:02)Massimo93 napisał(a):  To masz szczescie jak nikt na tyle userów na swiecie.



Fakt. To albo odpowiednia sekunda z niebotycznie szybkim Internetem, albo totalny fart. Graj w totka! To przydzielanie jest ogólnie dziwne, albo dziwnie jest to pokazywane. Teraz tak sprawdzając, to w kilku badaniach, które robiłem miesiąc temu, nadal są wolne miejsca. Coś mi się nie chce wierzyć, że brakuje ludzi, chcących zarobić 1 funta w 5 minut.


Miejsce gdzie sprawdzisz info o ankiecie to chyba nie jest ile JESZCZE miejsc zostało, tylko miejsca wolne w chwili kiedy Ty rezerwowales swoje.

Swoją drogą dzis sporo ankiet za 1.5, 1 czy nawet jedna za 2.5£.

Możliwe, chociaż i tak dziwne. Tak "swoją drogą", to ja nie wiem, co Wy pozaznaczaliście w tych profilach, że dzień w dzień macie po kilka badań. Moja żona miała z rana tylko jedno za jakieś marne 0.30£, ja żadnego. Czy Wy macie po 22 lata i jesteście studentami, czy naściemnialiście w temacie chorób psychicznych? Undecided


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Eduardo213 - 25-08-2020 21:06

(25-08-2020 17:05)Ghosteer napisał(a):  
(25-08-2020 16:50)Eduardo213 napisał(a):  
(23-08-2020 18:03)Ghosteer napisał(a):  
(22-08-2020 20:02)Massimo93 napisał(a):  To masz szczescie jak nikt na tyle userów na swiecie.



Fakt. To albo odpowiednia sekunda z niebotycznie szybkim Internetem, albo totalny fart. Graj w totka! To przydzielanie jest ogólnie dziwne, albo dziwnie jest to pokazywane. Teraz tak sprawdzając, to w kilku badaniach, które robiłem miesiąc temu, nadal są wolne miejsca. Coś mi się nie chce wierzyć, że brakuje ludzi, chcących zarobić 1 funta w 5 minut.


Miejsce gdzie sprawdzisz info o ankiecie to chyba nie jest ile JESZCZE miejsc zostało, tylko miejsca wolne w chwili kiedy Ty rezerwowales swoje.

Swoją drogą dzis sporo ankiet za 1.5, 1 czy nawet jedna za 2.5£.

Możliwe, chociaż i tak dziwne. Tak "swoją drogą", to ja nie wiem, co Wy pozaznaczaliście w tych profilach, że dzień w dzień macie po kilka badań. Moja żona miała z rana tylko jedno za jakieś marne 0.30£, ja żadnego. Czy Wy macie po 22 lata i jesteście studentami, czy naściemnialiście w temacie chorób psychicznych? Undecided

No ja akurat mam 22 lata, a propo wyksztalcenia to zwykły kelner mam wpisane, także raczej nic nadzwyczajnego.Big Grin
Ale dziś sie wkurzyłem, bo mi internet scielo, jak zaklepałem ankiete za 7£, i zanim się odmulilo to 10 minut poszło.. ehh.. Ale później za 3 jeszcze jedna wpadka więc chociaż tyle..^^


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Ghosteer - 26-08-2020 10:00

Odkąd jestem na Prolific (jakieś 3 miechy), to jeszcze nie miałem/nie zdążyłem się zakwalifikować do niczego powyżej 2.5£. A co tu mówić o 7 i więcej.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 26-08-2020 12:49

Proponuję logować się na na prolifica o różnych porach dnia. U mnie ostatnio była cisza do 19 sierpnia, aż tu nagle stąd, ni zowąd badanie o percepcji za 4.70 funciaka Wink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Ghosteer - 26-08-2020 18:13

No i wyszło gó***. Ostatnio moja luba założyła sobie konto na Prolific a że korzysta z mojego laptopa, to i IP jest to samo. Zweryfikowała nr telefonu, adres mail i PayPal, podpięty pod mój PP. Niby wszystko ok. Dzisiaj patrzę, obydwa konta "On hold". Jakiś tydzień temu wysyłałem do nich zapytanie w tej sprawie, nie raczyli odpisać. Dzisiaj za to, woleli zablokować dwie osoby. Ja mam niewypłacone 25£ Zgłosiłem im to i czekam na odpowiedź. Miał ktoś podobny przypadek?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - WtrMJ - 26-08-2020 19:39

(25-08-2020 21:06)Eduardo213 napisał(a):  
(25-08-2020 17:05)Ghosteer napisał(a):  
(25-08-2020 16:50)Eduardo213 napisał(a):  
(23-08-2020 18:03)Ghosteer napisał(a):  
(22-08-2020 20:02)Massimo93 napisał(a):  To masz szczescie jak nikt na tyle userów na swiecie.



Fakt. To albo odpowiednia sekunda z niebotycznie szybkim Internetem, albo totalny fart. Graj w totka! To przydzielanie jest ogólnie dziwne, albo dziwnie jest to pokazywane. Teraz tak sprawdzając, to w kilku badaniach, które robiłem miesiąc temu, nadal są wolne miejsca. Coś mi się nie chce wierzyć, że brakuje ludzi, chcących zarobić 1 funta w 5 minut.


Miejsce gdzie sprawdzisz info o ankiecie to chyba nie jest ile JESZCZE miejsc zostało, tylko miejsca wolne w chwili kiedy Ty rezerwowales swoje.

Swoją drogą dzis sporo ankiet za 1.5, 1 czy nawet jedna za 2.5£.

Możliwe, chociaż i tak dziwne. Tak "swoją drogą", to ja nie wiem, co Wy pozaznaczaliście w tych profilach, że dzień w dzień macie po kilka badań. Moja żona miała z rana tylko jedno za jakieś marne 0.30£, ja żadnego. Czy Wy macie po 22 lata i jesteście studentami, czy naściemnialiście w temacie chorób psychicznych? Undecided

No ja akurat mam 22 lata, a propo wyksztalcenia to zwykły kelner mam wpisane, także raczej nic nadzwyczajnego.Big Grin
Ale dziś sie wkurzyłem, bo mi internet scielo, jak zaklepałem ankiete za 7£, i zanim się odmulilo to 10 minut poszło.. ehh.. Ale później za 3 jeszcze jedna wpadka więc chociaż tyle..^^

Jezeli to ankieta "Online trading game" to żałuj, bo można było do tego ogarnąć bonus co najmniej 10f, zależnie od wyników gry