Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Eduardo213 - 24-06-2020 22:43

(23-06-2020 13:43)MJay napisał(a):  Niestety aplikacja z powiadomieniami na telefon już nie działa. Także zostaje tylko komputer i asystent w przeglądarce.

Wiesz moze co z ta apka? Czy maja naprawiac czy cos? Czy juz calkiem zamknięta?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - camil_retail - 25-06-2020 10:17

(24-06-2020 22:43)Eduardo213 napisał(a):  
(23-06-2020 13:43)MJay napisał(a):  Niestety aplikacja z powiadomieniami na telefon już nie działa. Także zostaje tylko komputer i asystent w przeglądarce.

Wiesz moze co z ta apka? Czy maja naprawiac czy cos? Czy juz calkiem zamknięta?

Prolific wdraża jakies nowe oprogramowanie przeciwko botom bo podobno boty rezerwowały miejsca w ankietach. Na grupie Prolific na Reddit ten gość od aplikacji napisał ze nie będzie już usprawniał tej aplikacji. Zobaczymy co będzie bo narazie są same problemy z działaniem strony


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Eduardo213 - 25-06-2020 10:38

(25-06-2020 10:17)camil_retail napisał(a):  
(24-06-2020 22:43)Eduardo213 napisał(a):  
(23-06-2020 13:43)MJay napisał(a):  Niestety aplikacja z powiadomieniami na telefon już nie działa. Także zostaje tylko komputer i asystent w przeglądarce.

Wiesz moze co z ta apka? Czy maja naprawiac czy cos? Czy juz calkiem zamknięta?

Prolific wdraża jakies nowe oprogramowanie przeciwko botom bo podobno boty rezerwowały miejsca w ankietach. Na grupie Prolific na Reddit ten gość od aplikacji napisał ze nie będzie już usprawniał tej aplikacji. Zobaczymy co będzie bo narazie są same problemy z działaniem strony

O cholera, takie buty, dzieki za infornacje.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - akrol7106 - 25-06-2020 12:50

(18-06-2020 10:35)Wujas napisał(a):  To było jakieś 1-minutowe badanie. Kliknąłem, że biore udział i już na wstępie dostałem info, że im przykro, że nie chciałem wziąć w nim udziału. I klops. Wk@rwiłem się i zaznaczyłem, że ukończyłem. Zarazem napisałem maila do autora. I wczoraj dostałem odrzucenie. Ot, cała historia Jerk

A wśród tych 265 badań ile masz "Returned"? Ja niestety nie mam 95% skuteczności. Dlatego wkurza mnie niemiłosiernie, kiedy dostanę się do badania, a tu na "dzień dobry" komunikat o pełnej puli uczestników czy inny farmazon.
Miałam taką samą sytuację, jak dostałam odrzucenie to autor napisał że nie zarejestrował ukończnenia aankiety - napisałam że od razu dałam mu znac o błędzie ale już nie odpisał


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 25-06-2020 17:25

wczoraj i dziś wpadły minutowe ankiety na sporo osób wczoraj na 6800 za 0.15£ jeszcze nie wszystkie zajęte dziś za 0.13£ na 5000 osób to rzadkość Wink oczywiście badania mają na celu znaleźć odpowiednie osoby do kolejnego większego badania.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 26-06-2020 11:00

Napisałem do autora prośbę o cofnięcie statusu "Rejected" i dziś zmienił mi na "Returned".


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - akrol7106 - 26-06-2020 20:45

(26-06-2020 11:00)Wujas napisał(a):  Napisałem do autora prośbę o cofnięcie statusu "Rejected" i dziś zmienił mi na "Returned".
To ja też spróbuję Smile
EDIT: nie muszę do niego pisać widzę że już sam to zmienił Smile))


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - sssnak3 - 27-06-2020 09:19

Napisałam do nich maila dlaczego nie dostaje ankiet, a oni mi odpowiedzieli że z jakiegoś powodu już ich nie będę dostawać i nie mogą udzielić konkretnych odpowiedzi. Fantastycznie. Miał ktoś podobnie?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Eduardo213 - 27-06-2020 09:35

(27-06-2020 09:19)sssnak3 napisał(a):  Napisałam do nich maila dlaczego nie dostaje ankiet, a oni mi odpowiedzieli że z jakiegoś powodu już ich nie będę dostawać i nie mogą udzielić konkretnych odpowiedzi. Fantastycznie. Miał ktoś podobnie?

Musiałeś zbyt dużo podawac informacji, ktore byly niezgodne z Twoim profilem, lub nie czytałeś pytan i tam gdzie były sprawdzające nie zaznaczales dobrej odpowiedzi.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - sssnak3 - 27-06-2020 11:02

(27-06-2020 09:35)Eduardo213 napisał(a):  
(27-06-2020 09:19)sssnak3 napisał(a):  Napisałam do nich maila dlaczego nie dostaje ankiet, a oni mi odpowiedzieli że z jakiegoś powodu już ich nie będę dostawać i nie mogą udzielić konkretnych odpowiedzi. Fantastycznie. Miał ktoś podobnie?

Musiałeś zbyt dużo podawac informacji, ktore byly niezgodne z Twoim profilem, lub nie czytałeś pytan i tam gdzie były sprawdzające nie zaznaczales dobrej odpowiedzi.
Ale ja nie rozwiązałam ani jednej ankiety więc skąd mieli wiedzieć jakie informacje są nieprawdziwe