Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 18-06-2020 11:07

Aaa, ok, tego nie wiedziałem. Czyli mówiąc o 95% skuteczności, chodziło Ci o stosunek Wykonanych badań do badań odrzuconych?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 18-06-2020 11:10

liczba zatwierdzonych badań do badań zatwierdzonych+odrzuconych przykładowo jak mam 265 badań zatwierdzonych na 267 zatwierdzonych plus odrzuconych czyli trochę ponad 99 procent tak z głowy licząc. chociaż wiadomo im mniej odrzuconych tym lepiej


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - dexter2 - 18-06-2020 20:05

Coraz dziwniejsze te badnia ale Nawet Bonus wpadł Którego się nie spodziewałem heh.
Congratulations!
The researcher Jennifer Dannals has awarded you a bonus.
Your account has been credited by £0.31.
Regards,

Prolific


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 22-06-2020 15:37

po tygodniu przerwy wpadła ankieta minutowa za 0.27£. Słabiutko ostatnio ale też jakoś nie specjalnie miałem czas siedzieć przy laptopie.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - patulsky1337 - 22-06-2020 16:36

Dzisiaj założyłem z ciekawości konto, zrobiłem weryfikacje i wypełniłem ankiety na profilu na 100%.

Po jakim czasie mogę się spodziewać pierwszych ankiet? Smile Ile dzisiaj na tym serwisie można wyciągnąć w miesiąc?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - sssnak3 - 23-06-2020 13:00

(22-06-2020 16:36)patulsky1337 napisał(a):  Dzisiaj założyłem z ciekawości konto, zrobiłem weryfikacje i wypełniłem ankiety na profilu na 100%.

Po jakim czasie mogę się spodziewać pierwszych ankiet? Smile Ile dzisiaj na tym serwisie można wyciągnąć w miesiąc?

Nie nastawiaj się zbyt pozytywnie. Zrobiłam konto ponad miesiąc temu i od tego czasu nic nie dostałam, a support nie odpowiada od ok. 2 tygodni.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 23-06-2020 13:19

dziś jedna ankieta na maila za 0.88£ bo to II część badania sprzed 2 tygodni i wpadła długa ankieta z kropkami za 4,25£


prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Spartan1410 - 23-06-2020 13:24

Cóż żyć z tego się nie da Smile W tym roku wyplacilem jakieś 400 zł od nich ale bez wtyczki do przeglądarki nie ma nawet co podchodzić do tego serwisu. A nawet z nią często nie zdążę się załapać na ankietę.


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - MJay - 23-06-2020 13:43

Niestety aplikacja z powiadomieniami na telefon już nie działa. Także zostaje tylko komputer i asystent w przeglądarce.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - lucus90 - 24-06-2020 21:19

ktoś chce zostać moim "romantycznym partnerem" ? bo mam taką ankietę, możemy na tym skorzystać oboje, potrzebny numer ID