Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - gsar99 - 23-05-2020 11:31

miał ktoś ankietę "How do they feel?"? nie pozwolono mi jej robić, bo mam niby za wolny internet.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 23-05-2020 11:33

Ja zrobiłem wszystko bez problemu, puszczane był filmiki, chyba jeszcze są nawet miejsca, minute od powiadomienia o tej ankiecie gdy ją zacząłem przyszła kolejna niestety tylko na 3 miejsca.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - gsar99 - 23-05-2020 11:35

mi niestety się nie udało, wyswietlil sie komunikat ze mam za wolny internet. choć tak nie uważam :/


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - camil_retail - 23-05-2020 12:43

Ja tez miałem ten komunikat o zbyt wolnym internecie. Niepoważni są bo jak sprawdziłem prędkośc mojego internetu na speed test to wyszło około 50 Mb wiec trochę śmieszne z ich strony. Oprócz tęgo są problemy z działaniem strony - wylogowuje nawet po niedługiej chwili i wyrzuca błędy. Pisałem wczoraj do supporty i mi odpisali ze niby rozwiązują problem bo już mieli zgłoszenia.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - dexter2 - 24-05-2020 15:23

Osobowość i postawy wobec negocjacji
Prowadzenie: Taya Cohen
£1.6210 minut 9,19 £ / godz Pozostało 192 miejsc


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 25-05-2020 10:11

przed chwilą była ankieta za 7,5£ niby było wolnych 21 miejsc ale jak kliknąłem to już wszystkie standardowo zajęte Angry


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 25-05-2020 11:44

Też mi wyskczylo ale z jednym miejscem wolnym i średni czas tylko 38 minut...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 03-06-2020 09:05

Nikt od ponad tygodnia nie informuje w temacie o nowych badaniach? Co się stało? Jakiś zator? Lol


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 03-06-2020 09:24

U mnie od piątku echo jedynie wczoraj przyszło powiadomienie o ankiecie za 6.5 ale ostatnie miejsce wolne, ale już się przyzwyczaiłem do tych przestojów zresztą maj mega dobry 80 funtów wpadłoWink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 03-06-2020 10:47

u mnie prawie codziennie jest jakaś ankieta wczoraj były 2 ale udało się zrobić tylko za 1.99£ bo za 1.88£ był jakiś błąd i musiałem ją zwrócić. Dziś na razie jedna za 1£