Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - camil_retail - 20-05-2020 11:36

Mnie coś za często wylogowuje


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Ervin - 20-05-2020 12:40

Mam 2 pytania.
1. Ile mniej więcej miesięcznie zarabiacie?
2. Czy można edytować odpowiedzi w zakładce About you, czy też jeśli kliknę przy jakimś pytaniu delete, to już nie będę mógł odpowiedzieć inaczej na to pytanie?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - schnap - 20-05-2020 13:12

(20-05-2020 12:40)Ervin napisał(a):  Mam 2 pytania.
1. Ile mniej więcej miesięcznie zarabiacie?
2. Czy można edytować odpowiedzi w zakładce About you, czy też jeśli kliknę przy jakimś pytaniu delete, to już nie będę mógł odpowiedzieć inaczej na to pytanie?

1. Spokojnie koło stówki w miesiąc wyciągniesz
2. możesz edytować, kilka minut musisz odczekać zanim pytanie wróci.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 20-05-2020 13:14

(20-05-2020 12:40)Ervin napisał(a):  Mam 2 pytania.
1. Ile mniej więcej miesięcznie zarabiacie?
2. Czy można edytować odpowiedzi w zakładce About you, czy też jeśli kliknę przy jakimś pytaniu delete, to już nie będę mógł odpowiedzieć inaczej na to pytanie?

tu zarobki są różne zalezy do ilu ankiet uda Ci się dostać u mnie co miesięc na pewno jest powyżej 100 zł więc jest to najlepszy panel.

2.Będziesz mógł odpowiedzieć kolejny raz na te pytania ale dopiero po jakimś czasie.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - swistak. - 21-05-2020 20:58

Macie jakieś sugestie dlaczego od tygodnia nie mam żadnej ankiety?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 21-05-2020 21:13

Czasem są takie przestoje, poczekaj tydzień, dwa i przy braku ankiet napisz do supportu


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 22-05-2020 08:54

Witojcie. Mieliście to pytanie w About You? - "Do you have a romantic partner who also has a Prolific account and are you willing to participate in studies as a couple?"

Nie do końca rozumiem. Przecież pojawia się tu problem wspólnego IP...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - bartqqq - 22-05-2020 12:09

Właśnie, może zezwalają na drugie konto? Oj dwa razy więcej funtów by się przydało.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - damianq90 - 22-05-2020 14:16

Z tego co widzę to PROLIFIC już w tamtym roku uruchomił te badania dla par:
https://researcher-help.prolific.co/hc/en-gb/articles/360034679874-Running-studies-on-couples

No ale ogólnie chodzi o to, że niektórzy tworzą badania właśnie typowo pod pary/związki - jak obydwie strony związku mają konta na prolific to po prostu w takiej ankiecie podaje się ID partnera i dwie strony będą miały taką ankietę do wypełnienia.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 22-05-2020 14:25

Zgadza się, jednak problem jest z adresami IP. Załóżmy, że partnerzy mają swoje laptopy/tablety, ale korzystają z tego samego internetu.