Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - camil_retail - 12-05-2020 12:59

(12-05-2020 12:23)szymontg napisał(a):  co racja to racja wątek opierający się na trzech tematach -brak ankiet -porady dla początkujących co druga strona, kiedy wystarczy trochę poczytać zamiast kolejny raz te same pytanie zadawać - i laickie pytania typu jak wypełnić about you i doradzanie co stronę zainstalowania wtyczki. Kiedyś miało to trochę bardziej merytoryczne wartości jak były dodawane ankiety i miało się porównanie, czy też te ankiety były omawiane, teraz ciągłe pytania o podstawowe rzeczy

Z tego co pamietam to sam się żaliłes jakiś czas temu ze przez tydzień nie miałeś ankiet i dla ciebie to była wielka tragedia. Druga sprawa - każdy pisze co chce a jak się komuś nie podoba to nie musi czytać. Już kiedyś pisałem ze niektórzy się tutaj zachowują jakby robili na tym wielki biznes a prawda jest faka ze to jest tylko pare drobniaków. Pozdrawiam


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 12-05-2020 16:07

wpadło dziś już 3 badanie teraz za 1£ i ma aż 1000 miejsc. Pisałem w sprawie badania za ponad 5£ i mi odpisał facet że prolific zarejestrował mnie jako 41 osobę a badanie było dla 40. Teraz widzę że w zwróconym badaniu jest zajętych 39 miejsc i 1 wolne ehh Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ggusiaja - 12-05-2020 20:39

(12-05-2020 11:39)szymontg napisał(a):  Oczywiście że ankiety są, ale jak czytam tu na tym forum kombinatorstwo że ktoś kliknął w pytaniu wstępnym coś co kazało mu zwrócić ankietę po czym odświeża stronę i klika drugą odpowiedź żeby zarobić parę groszy na ankiecie, ryzykując banem, bo pewnie gdzieś te odpowiedzi się zapisują na serwerach to tylko na klaskanie mnie zbiera i życzenie powodzenia, bo prędzej czy później się to skończy banem, ale aby więcej dla nasWink
[Obrazek: 12345.png]


Tak się składa, że nie odświeżyłam strony tylko ją cofnęłam bo nie byłam przekierowana na stronę Prolific. Ankieta została zaliczona i biorę udział w dalszej jej części przez kolejne 2 tygodnie. Jesli komuś coś wytykasz to rób to dokładnie, sam parę stron wcześniej pisałeś jak to nagrywałeś filmiki zaledwie 20 sekundowe i w dresach i przeszło. Czyli równiez liczyłeś na to, że mimo niedokładnego wykonania zadania, bądź niezgodnego z wytycznymi zostanie ono zaliczone. Także nie tylko ja kombinowałam za kilka groszy.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 12-05-2020 21:25

camil_retail, zwracam honor i przyznaję się do błędu, co nie zmienia faktu że pytanie się jak wypełnić about you, jak zwiększyć szansę na ankiety, czy pytanie o aplikacje, nie działającego asystenta są notoryczne, zamiast przejrzeć kilka stron wątku, bo odpowiedzi na to są podawane co 5 stron.

(12-05-2020 20:39)ggusiaja napisał(a):  
(12-05-2020 11:39)szymontg napisał(a):  Oczywiście że ankiety są, ale jak czytam tu na tym forum kombinatorstwo że ktoś kliknął w pytaniu wstępnym coś co kazało mu zwrócić ankietę po czym odświeża stronę i klika drugą odpowiedź żeby zarobić parę groszy na ankiecie, ryzykując banem, bo pewnie gdzieś te odpowiedzi się zapisują na serwerach to tylko na klaskanie mnie zbiera i życzenie powodzenia, bo prędzej czy później się to skończy banem, ale aby więcej dla nasWink
[Obrazek: 12345.png]


Tak się składa, że nie odświeżyłam strony tylko ją cofnęłam bo nie byłam przekierowana na stronę Prolific. Ankieta została zaliczona i biorę udział w dalszej jej części przez kolejne 2 tygodnie. Jesli komuś coś wytykasz to rób to dokładnie, sam parę stron wcześniej pisałeś jak to nagrywałeś filmiki zaledwie 20 sekundowe i w dresach i przeszło. Czyli równiez liczyłeś na to, że mimo niedokładnego wykonania zadania, bądź niezgodnego z wytycznymi zostanie ono zaliczone. Także nie tylko ja kombinowałam za kilka groszy.
Cytuję: "U mnie dziś była ankieta za 2 Funty, zaczęłam ją robić zaznaczyłam w jednej odpowiedzi nie i miałam komunikat, że nie pasuję do badania, cofnęłam kartę w przeglądarce i zaznaczyłam tak, przeszło i ankietę ukończyłam. Ciekawe czy mi ją zaliczą, to było ostatnie wolne miejsce w tym badaniu"
Ty tak na poważnie czy na żarty? A kliknę sobie zgodnie z prawdą odpowiedź "NIE" a jak napiszą że nie pasuje do badania to cofnę stronę i kliknę "TAK" rzetelne bardzo, zmiana osobowości za 2 funty, byle się dostać do badania zamiast uczciwie je zwrócić Wink
No właśnie zadanie polegało na przeprowadzeniu ROZMOWY dodatkowo NIE BYŁO w wymogach napisane o gustownym stroju najlepiej smokingu. a samo zadanie zostało zatwierdzone więc i odpowiedzi były treściwe, ba zostałem zaproszony do kolejnego badanie od tego autora meilem więc chyba wypełniłem to dobrze.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ggusiaja - 12-05-2020 21:59

(12-05-2020 21:25)szymontg napisał(a):  camil_retail, zwracam honor i przyznaję się do błędu, co nie zmienia faktu że pytanie się jak wypełnić about you, jak zwiększyć szansę na ankiety, czy pytanie o aplikacje, nie działającego asystenta są notoryczne, zamiast przejrzeć kilka stron wątku, bo odpowiedzi na to są podawane co 5 stron.

(12-05-2020 20:39)ggusiaja napisał(a):  
(12-05-2020 11:39)szymontg napisał(a):  Oczywiście że ankiety są, ale jak czytam tu na tym forum kombinatorstwo że ktoś kliknął w pytaniu wstępnym coś co kazało mu zwrócić ankietę po czym odświeża stronę i klika drugą odpowiedź żeby zarobić parę groszy na ankiecie, ryzykując banem, bo pewnie gdzieś te odpowiedzi się zapisują na serwerach to tylko na klaskanie mnie zbiera i życzenie powodzenia, bo prędzej czy później się to skończy banem, ale aby więcej dla nasWink
[Obrazek: 12345.png]


Tak się składa, że nie odświeżyłam strony tylko ją cofnęłam bo nie byłam przekierowana na stronę Prolific. Ankieta została zaliczona i biorę udział w dalszej jej części przez kolejne 2 tygodnie. Jesli komuś coś wytykasz to rób to dokładnie, sam parę stron wcześniej pisałeś jak to nagrywałeś filmiki zaledwie 20 sekundowe i w dresach i przeszło. Czyli równiez liczyłeś na to, że mimo niedokładnego wykonania zadania, bądź niezgodnego z wytycznymi zostanie ono zaliczone. Także nie tylko ja kombinowałam za kilka groszy.
Cytuję: "U mnie dziś była ankieta za 2 Funty, zaczęłam ją robić zaznaczyłam w jednej odpowiedzi nie i miałam komunikat, że nie pasuję do badania, cofnęłam kartę w przeglądarce i zaznaczyłam tak, przeszło i ankietę ukończyłam. Ciekawe czy mi ją zaliczą, to było ostatnie wolne miejsce w tym badaniu"
Ty tak na poważnie czy na żarty? A kliknę sobie zgodnie z prawdą odpowiedź "NIE" a jak napiszą że nie pasuje do badania to cofnę stronę i kliknę "TAK" rzetelne bardzo, zmiana osobowości za 2 funty, byle się dostać do badania zamiast uczciwie je zwrócić Wink
No właśnie zadanie polegało na przeprowadzeniu ROZMOWY dodatkowo NIE BYŁO w wymogach napisane o gustownym stroju najlepiej smokingu. a samo zadanie zostało zatwierdzone więc i odpowiedzi były treściwe, ba zostałem zaproszony do kolejnego badanie od tego autora meilem więc chyba wypełniłem to dobrze.

Tak, nie zwróciłam jej zgadza się, a dwie w ostatnim czasie zwróciłam, ciekawe ile ty ankiet wypełniałeś rzetelnie i w ilu zaznaczałeś prawdę (o tym zapewne się nie dowiemy), skoro sam miałeś wątpliwości czy ci jakąś ankietę zaliczą czy nie ze względu na to jakie filmiki nagrałeś i nie chodzi tu o strój. Mam wrażenie, że próbujesz tu troszkę się za bardzo mądrować i przyczepiać. Jakoś tuż pod moim postem tego nie napisałeś tylko pochwaliłeś się jak to masz dużo ankiet. Ciekawe dlaczego krytykę zostawiłeś na później. Ciekawe również czy wypełniony profil masz w 100% w sposób prawdziwy i rzetelny. Bo jeśli mówisz o rzetelności i uczciwości to myślę, że w każdej ankiecie podajesz prawdę i profil również masz wypełniony od A-Z zgodnie z prawdą.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 12-05-2020 22:11

Oczywiście, nawet jak jesteś dociekliwa na górnym urywku screena zobaczysz że mam zaliczone 192 na 211 ankiet, niestety jedno odrzucenie ze względu na zbyt szybkie wypełnienie reszta to zwroty, a kilka takich przypadków się zdarzyło że po pierwszym pytaniu była prośba o zwrot bo nie należę do docelowej grupy badawczej, zupełnie jak w twoim przypadku. Ba nawet przypominam sobie ankietę gdzie szukali polskich studentów, autor ankiety się pomylił i po kliknięciu że jest się studentem była informacja o prośbie zwrócenia ankiety, co uczyniłem, po miesiącu się okazało że był błąd i dostałem rekompenstę. Oczywiście że mam profil wypełniony od A-Z prawdą, nie lubię się zastanawiać, motać i kombinować bo szkoda by mi było dostać bana, było nie było płacą dobrze. Wyraziłem swoje zdanie na ten temat bo zet01 poruszył temat jakości odpowiedzi, a jakoś pierwsze co mi przyszło do głowy to chyba Twój post, chyba mam do tego prawo.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ggusiaja - 13-05-2020 08:34

(12-05-2020 22:11)szymontg napisał(a):  Oczywiście, nawet jak jesteś dociekliwa na górnym urywku screena zobaczysz że mam zaliczone 192 na 211 ankiet, niestety jedno odrzucenie ze względu na zbyt szybkie wypełnienie reszta to zwroty, a kilka takich przypadków się zdarzyło że po pierwszym pytaniu była prośba o zwrot bo nie należę do docelowej grupy badawczej, zupełnie jak w twoim przypadku. Ba nawet przypominam sobie ankietę gdzie szukali polskich studentów, autor ankiety się pomylił i po kliknięciu że jest się studentem była informacja o prośbie zwrócenia ankiety, co uczyniłem, po miesiącu się okazało że był błąd i dostałem rekompenstę. Oczywiście że mam profil wypełniony od A-Z prawdą, nie lubię się zastanawiać, motać i kombinować bo szkoda by mi było dostać bana, było nie było płacą dobrze. Wyraziłem swoje zdanie na ten temat bo zet01 poruszył temat jakości odpowiedzi, a jakoś pierwsze co mi przyszło do głowy to chyba Twój post, chyba mam do tego prawo.

Cóż jestem zmuszona wierzyć na słowo, bo w żaden sposób nie zweryfikuję tego. W takim razie gratuluję uczciwości, rzetelności i prawdomówności, choć czytając wcześniejsze wypowiedzi mam pewne wątpliwości. Chciałabym tylko sprostować, że nie było to pierwsze pytanie tylko jak napisałam "w jednej odpowiedzi", a było to któreś z kolei pytanie (jednocześnie nie usprawiedliwia mnie to). Oczywiście, że masz prawo do wyrażania swojego zdania, na tym polega dyskusja na forum. Tak samo ja mam prawo odnieść się do wypowiedzi innych użytkowników i wyrazić swoje zdanie. A pamiętajmy ile ludzi tyle zdań i opinii.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 13-05-2020 20:25

wpadło własnie ciekawe badanie i będą inne zaproszenia Wink
[Obrazek: profl.png]


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - schnap - 13-05-2020 20:41

Pozazdrościć, cały czas śledzę i cisza


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 13-05-2020 20:50

wczoraj w about you miałem pytanie czy w związku z covid-19 pracuje z domu i dziś ankieta na ten temat od razu było na początku napisane w stylu że ankieta jest skierowana do Ciebie ponieważ z powodu covid-19 pracujesz z domu.