Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - aleksandragala - 05-05-2020 13:52

płaci jeszcze


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Melonowka - 05-05-2020 21:57

Dziwna sprawa, dostałem ankietę za niecałe 3 funty. Zdążyłem zarezerwować sobie miejsce. Gdy zacząłem badanie to dostałem informacje już w oknie z ankietą, że eksperyment jest pełen. Nie rozumiem po co więc podali badanie w obieg. Szkoda, bo dawno nie miałem tak płatnej ankiety.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - schnap - 05-05-2020 22:10

W ubiegłym tygodniu miałem to samo, 4 funty przeszły wtedy koło nosa


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - camil_retail - 05-05-2020 22:32

U mnie było podobnie w tamtym tygodniu również miałem za 4 i tez po otworzeniu było info ze ankieta pełna. Nie dość ze ciężko wogole złapać ankiety to jeszcze dużo jest uszkodzonych które nie działają po otworzeniu


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - schnap - 05-05-2020 23:58

I kolejne za prawie 4funty:
[Obrazek: yFu0WmE.jpg]


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 06-05-2020 00:34

Badania szanownego pana douglasa lee? ja już dziś na dwa takie natknęłem jeden za niecałe 4 i jeden za 2,74 w obu ten sam błąd


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Patryllo24 - 06-05-2020 13:00

To nie jest błąd, musicie poczekać panowie aż pewna liczba osób anuluje badanie wtedy zacznie wam działać, wygląda to jakby ilość miejsc zawyżali


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 06-05-2020 13:02

Nie do końca, czekałem półtora godziny, badacz zawiesił badanie w międzyczasie było blisko 15 miejsc wolnych na 36 i nic to nie zmieniło, poprostu błąd w badaniu na platformie qualitics i zdarza się to często ostatnimi czasy.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - akrol7106 - 07-05-2020 20:40

Przez klika dni miałam tu posuchę ale dziś ten panel był dla mnie bardzo życzliwy Smile) Miałam dziś 4 ankiety i łącznie zarobiłam 5,56 Big Grin


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 07-05-2020 21:49

u mnie ostatnio ankiety były codziennie lub co drugi dzień Wink teraz 2 dni i ani jednej mimo iż siedzę dużo przed laptopem Wink