Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - qwerty_89 - 25-04-2020 21:14

Możliwe, że ja byłem jedną z tych osób, które odrzuciły Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 25-04-2020 21:17

Odrzucili Cię ? Z ciekawości jaka przyczynę podali ?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 25-04-2020 21:22

przed 22 odpaliłem laptopa i pojawiły się 2 ankiety znowu ta 6£ była z 2 wolnymi miejscami coś im ciężko idzie uzbierać te 50 osób Big Grin

pisząc ten komentarz znowu wyskoczyła z 1 miejscem Smile tym razem ją odrzuciłem żeby się już nie wyświetlała Big Grin


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 25-04-2020 21:24

no widze dalej jedno miejsce Wink google translator i nic tylko robić bo w 30 minut ją zrobiłem, jeszcze rzekomo bonus można zebrać Wink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 25-04-2020 21:28

(25-04-2020 21:24)szymontg napisał(a):  no widze dalej jedno miejsce Wink google translator i nic tylko robić bo w 30 minut ją zrobiłem, jeszcze rzekomo bonus można zebrać Wink

tam chyba trzeba coś nagrywać? Ja miesiąc temu za nagranie 4 filmików po 2 minuty dostałem 100$ a tu dają 6£ Big Grin


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 25-04-2020 21:33

10 filmików z odpowiedziami jak na rozmowie kwalfikacyjnej ale same filmiki po 20 sekund nagrywalem i przeszło potem jakaś ankieta jeszcze była krótka


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 29-04-2020 15:08

Dizs wpadła miła ankieta polegająca na łączeniu liniami kropek i wybraniu drogi którą da najwięcej punktów, trwała 50 minut za 7 funtów plus 3,5 bonusu u mnie, co jakiś czas widzę dają parę miejsc więcej więc możecie polować Wink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - schnap - 29-04-2020 15:17

Też ją widziałem, czekalem na miejsca ale bezskutecznie.

edit: po jakimś czasie pojawił się wolny slot


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 29-04-2020 15:24

mi też się wyświetliła ale oczywiście z ilością miejsc 0 Big Grin do tego w tym samym momencie też wpadła inna i też się nie udało AngryAngryAngryAngry
[Obrazek: 222222.png]


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 29-04-2020 15:32

Mi się ta druga też pokazała i też 3 miejsca ale nie dałem rady się dostać xd