Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Chinczykxx - 24-04-2020 07:57

(23-04-2020 23:55)szymontg napisał(a):  Teraz była półgodzinna ankieta dla polaków za 6 funtów polegająca na rozmowie kwalfikacyjnej.
zaakceptowali Ci odrazu , czy czekasz tak jak i ja na zatwierdzenie ?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 24-04-2020 09:31

Czekam


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 24-04-2020 19:51

Przyszła akceptacja badania z rozmową kwalifikacyjnąSmile Warto było o 1 w nocy ubierać koszulę i krawat...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 24-04-2020 20:21

E to ja w dresie i też przeszło xd


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 24-04-2020 20:56

właśnie wpadło badanie 8 min 1,20 £ jeszcze są wolne miejsca Wink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Repteyshi - 25-04-2020 14:04

Pomimo że nie mam w profilu wpisane, że mieszkam w UK, dostałam ankietę dla osób aktualnie w UK mieszkających. Stąd nurtujące pytania: Badacz nie ma możliwości spersonalizowania tego? Myślałam, że mają i mogą wyłapać kłamstwo. A wy co robicie z takimi ankietami - wypełniacie czy rezygnujecie?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Eduardo213 - 25-04-2020 16:21

(25-04-2020 14:04)Repteyshi napisał(a):  Pomimo że nie mam w profilu wpisane, że mieszkam w UK, dostałam ankietę dla osób aktualnie w UK mieszkających. Stąd nurtujące pytania: Badacz nie ma możliwości spersonalizowania tego? Myślałam, że mają i mogą wyłapać kłamstwo. A wy co robicie z takimi ankietami - wypełniacie czy rezygnujecie?
Może przy wypłacie Cię podsumuja.xd


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Ballhaus - 25-04-2020 17:57

Też ostatnio macie problem żeby wbić na ankietę ? Już chyba z 5 mi tak przepadło, że miejsca rozeszły się w kilka sekund. Myślę, że teraz za dużo ludzi siedzi w domach Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 25-04-2020 18:24

właśnie jest ankieta o której pisaliście mimo odświeżania nie znika mi Big Grin
[Obrazek: anki.png]


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 25-04-2020 18:26

No widzę zwiększyli ilość miejsc bo było 20 a teraz 40 i jak po południu patrzyłem to 3 osoby odrzucili chyba bo były z tych 20 tak jakby 3 "miejsca wolne"