Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Zarabiacz321 - 03-04-2020 11:38

tez mieliscie wieczorem za 0,46 i nie mona bylo wejsc?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 03-04-2020 11:53

Słuchajcie. Są pewne nieścisłości. W tej chwili edytuję zakładkę "About you". I mam dylemat. Chcę zmienić miejsce aktualnego pobytu z Polski na Anglię. Oczywiście podane informacje są fałszywe i mają na celu, rzecz jasna, zwiększenie ilości badań. Tylko czy będzie to kolidować z polskim numerem kierunkowym? Sex Wiem, że w ustawieniach jest taka możliwość, no ale pytam na wszelki wypadek.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 03-04-2020 11:57

Kombinujesz jak koń pod górkę a potem płacz że ktoś bana dostał, sprawdzają IP, to samo jest z kombinatorstwem przez używanie VPN, nie wiem czy jest warto ryzykować


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Zarabiacz321 - 03-04-2020 14:20

Powinno przejsc ale raczej nr tez musisz zmienic.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Szalony - 05-04-2020 13:08

0 reklam od 3dni ;/ Coś się dzieje się?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zet01 - 05-04-2020 13:52

(03-04-2020 11:53)Shimeon napisał(a):  Słuchajcie. Są pewne nieścisłości. W tej chwili edytuję zakładkę "About you". I mam dylemat. Chcę zmienić miejsce aktualnego pobytu z Polski na Anglię. Oczywiście podane informacje są fałszywe i mają na celu, rzecz jasna, zwiększenie ilości badań. Tylko czy będzie to kolidować z polskim numerem kierunkowym? Sex Wiem, że w ustawieniach jest taka możliwość, no ale pytam na wszelki wypadek.

ja w About mam polske ale czesto na zakonczenie ankiety pytaja o kraj i czesto nie ma polski lub nie chce mi sie szukac to klikam perwszy lepszy europejski i nie mam problemu i na brak ankiet nie narzekam Wink

a jezeli chodzi o nr to kiedys probowalem zarejestrowac sie na anglika to na dzien dobry chcialo nr angielki by wyslac sms, nie wiem jak jest przy aktualizacji danych


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - dexter2 - 05-04-2020 14:29

Ładne Płatne się trafiło
[Obrazek: prof.jpg] jeszcze było około 150 miejsc jak nie dawno Kończyłem


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 05-04-2020 14:41

ile je dexter robiłeś? bo teraz się dostałem, jedno miejsce wolne byłoWink jeszcze rano wpadła jedna ankieta za 1,75, ma być jeszcze druga część za tydzień


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - dexter2 - 05-04-2020 14:46

Było na liczniku 1:50 A pozostało mi 0: 46 do Końca fajnie że jest akcept od razu


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 05-04-2020 14:54

A ja dopiero po tych kropkach jestemWink jeszce wczoraj było polskie zdania za 6,88 ale przyszedł meil mi jedynie i jak próbowałem dołączyć to już po badaniu byłoWink