Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - vky - 28-03-2020 13:48

ogolnie ilość raczej zależy od tego, co wybierzesz w sekcji "ABOUT YOU" jest tego dużo i nie każdy zna angielski i na pałe wybiera odpowiedzi. ja niestety jak pała nawciskałem losowo, aby bylo szybko i od kilku miesięcy ani jednej nie miałem ankiety facepalm


prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Chinczykxx - 28-03-2020 13:50

no ja mam wypełnione zgodnie z tym z prawdą , może poprostu jestem małociekawy

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - vky - 28-03-2020 13:56

z tego co teraz zauważyłem, można w sekcji "ABOUT YOU" wcisnąć DELETE i od nowa Jerk2


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zet01 - 28-03-2020 14:12

(28-03-2020 13:37)Chinczykxx napisał(a):  no właśnie chce jakoś sie załapać na coś , bo dpiero po tygodniu dziś się załapałem na jedna za 0.09 o league of legends

zmusze Cie do odrobiny wysilku Smile
przejrzyj temat a uzyskasz podpowiedz na temat powiadomien i uzypelnienia profilu Smile

(28-03-2020 13:56)vky napisał(a):  z tego co teraz zauważyłem, można w sekcji "ABOUT YOU" wcisnąć DELETE i od nowa Jerk2

ja mam about zawsze na 100 i prawie w kazdym tygodniu pojawiaja sie dodatkowe pytania ktore uzupelniam - w zasadzie wszystko co tam mam uzupelnione to prawda: typo ze z PL , dziecko i takie tam ... jedyne co sklamalem to wiara bo nie wierze w nic
- i na brak ankiet nie narzekam


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - karolak223 - 28-03-2020 15:14

W marcu jak na razie ok. 35£


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - kamillowad - 28-03-2020 19:22

ja mam ankiete raz na dzien..wszystko mam wypelnione ABOUT i tak jak jest naprawde... chyba tam trzeba coś konkretnie zaznaczać...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 01-04-2020 10:05

Jak u was wygląda sytuacja od soboty? bo zaktualizowali prolific assistanta i ani jednej ankiety od tego momentu


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Szalony - 01-04-2020 10:08

(01-04-2020 10:05)szymontg napisał(a):  Jak u was wygląda sytuacja od soboty? bo zaktualizowali prolific assistanta i ani jednej ankiety od tego momentu

Wszystko po staremu : ) ankiety pojawiają się prawie codziennie 1-2


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 01-04-2020 10:10

Raczej wszystko gra, od soboty 3 badania. Szału nie ma, ale wczoraj przyszła akceptacja badania z mostami - 5 funciaków + 2 w bonusie. Warto było się trochę pomęczyć.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 01-04-2020 10:11

No mi przyszła akceptacja ale bez jakiegokolwiek bonusu, dziwne bo zrobiłem kilka mostów, może później dołączą coś, ale dobre i te 5 funtów