Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 17-03-2020 14:44

No dziś wkoncu coś się ruszyło z rana ankieta za 6.funtow, później za 2,5 ale wyskakiwał błąd więc poszedł zwrot a później wskoczyła jedna za 3,2, chociaż w marcu dopiero 11ankiet


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ciekawskitrolek - 17-03-2020 21:00

Jakie Państwo najlepiej ustawić do tych ankiet? Polska czy USA/UK?
i którą opcję wybrać przy rejestracji? i want to take part in studies czy i want to recruit participants?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - chmiel2001 - 17-03-2020 21:45

(17-03-2020 21:00)ciekawskitrolek napisał(a):  którą opcję wybrać przy rejestracji? i want to take part in studies czy i want to recruit participants?

Jeśli nie ogarniasz angielskiego nie polecam tego panelu, szybko będziesz pisać, że nie pojawiają ci się nowe ankiety.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - thrasherek - 18-03-2020 06:21

(17-03-2020 14:03)Wujas napisał(a):  
(15-03-2020 21:09)Kryspin napisał(a):  w końcu ankieta Longitudinal Work-Family Research for Dual-Earner Couples_Registration Survey I coś dla par proszą aby żona/mąż założyli konto

Jestem ciekaw, jak to wygląda. Mąż/żona założy drugie konto... mieszkając w tym samym domu/mieszkaniu. Nie zaliczą bana na Prolific?

Mój syn ma konto i ja też mam w jednym gosp.dom. Bana nie dostaje się za coś takiego, jedyny minus jest taki, że jeżeli jeden z nas wypełni jakąś ankietę to drugiemu przychodzi komunikat, że nie można jej wypełnić po raz drugi w tym samym domu.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Patryllo24 - 18-03-2020 13:50

Macie coś ? u mnie od 2 dni cisza jak makiem zasiał.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Melonowka - 18-03-2020 13:54

(18-03-2020 13:50)Patryllo24 napisał(a):  Macie coś ? u mnie od 2 dni cisza jak makiem zasiał.

2 dni to tyle co nic. Ja od ponad tygodnia dostałem jedną ankietę, na którą się nie złapałem.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - thomasward - 18-03-2020 17:02

W sumie wróciłem do tego panelu, bo ma fajne te ankiety.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Patryllo24 - 18-03-2020 22:13

Rano cisza, ale potem jeden wysyp, na jedną się nie załapałem.
[Obrazek: Bez-tytu-u.png]




RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Zaperr44 - 19-03-2020 02:51

Dzisiaj była ankieta Ocean Adventure Game za 5.86, ale coś nie działała bo nie dało się jej wypełnić więc napisałem do researchera a on ot tak mi 5 funtów podarował Big Grin


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 19-03-2020 09:23

(19-03-2020 02:51)Zaperr44 napisał(a):  Dzisiaj była ankieta Ocean Adventure Game za 5.86, ale coś nie działała bo nie dało się jej wypełnić więc napisałem do researchera a on ot tak mi 5 funtów podarował Big Grin

Miałem podobną sytuacjęSmile Udało mi się dostać do badania, w trakcie wystąpił problem, napisałem więc do autora. Ten odpisał, że jak oddam badanie, to w ramach zadośćuczynienia dostanę "bonus". Udało mi się jednak zaliczyć całość - sympatyczna gierka i seria pytań. Czekam na zatwierdzenie.