Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - korlim - 03-03-2020 19:03

Tak dostałem bana a nic nie zrobiłem w stylu multi kont czy niezgodnego z regulaminem, dlatego to było dla mnie dość dziwne, bo ankiet nie wypełniałem od lipca, w październiku widziałem jeszcze ankietę ale nie zdążyłem wejść i teraz chciałem wrócić i nie mogłem dać reflinku, ani nie miałem ankiet. Po rozmowie z supportem nic się nie dowiedziałem, bo mają algorytmy i nie mogą nic zdradzić a na ten moment nie zmienią ręcznie decyzji, bo nie i nie będą dalej podtrzymywać tego wątku, więc to było dość dziwne, że nie dali nawet wyjaśnienia


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Zaperr44 - 03-03-2020 19:25

(03-03-2020 19:03)korlim napisał(a):  Tak dostałem bana a nic nie zrobiłem w stylu multi kont czy niezgodnego z regulaminem, dlatego to było dla mnie dość dziwne, bo ankiet nie wypełniałem od lipca, w październiku widziałem jeszcze ankietę ale nie zdążyłem wejść i teraz chciałem wrócić i nie mogłem dać reflinku, ani nie miałem ankiet. Po rozmowie z supportem nic się nie dowiedziałem, bo mają algorytmy i nie mogą nic zdradzić a na ten moment nie zmienią ręcznie decyzji, bo nie i nie będą dalej podtrzymywać tego wątku, więc to było dość dziwne, że nie dali nawet wyjaśnienia

Zapewne robiłeś ankiety na odwal, oblewałeś pytania kontrolne lub za szybko wypełniałeś ankiety i teraz przyszła kryska na matyska Tongue A nie wydaję mi się żeby banowali bez powodu mając taką kryształową opinię.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - korlim - 03-03-2020 19:40

zarobiłem na tym panelu 150 funtów i miałem 95% przyjętych ankiet i 20 refów, więc raczej powód jest inny


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 04-03-2020 09:33

(03-03-2020 16:40)Spartan1410 napisał(a):  Nie wiem czy mailem to samo ale było takie badanie z celowym błędem. Badana była właśnie reakcja na taki błąd. Badanie miało za jakiś czas drugi etap z zaproszeniem na maila.

Raczej nie. Wystąpił jakiś błąd (o czym pisała mi autorka badania) i chyba wszyscy, którzy dostali się do badania, musieli je zwrócić. Zerknąłem teraz na nie i wszystkie miejsca są wolne.

Dziś w nocy wpadło badanie za 3 funciaki, tylko 10 miejsc - udało się.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 04-03-2020 16:12

I znów "zepsute" badanie... tym razem za 2,5 funtaAngry


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - karolak223 - 04-03-2020 16:21

(04-03-2020 16:12)Wujas napisał(a):  I znów "zepsute" badanie... tym razem za 2,5 funtaAngry

Zwróciłeś je czy przesłałeś jako ukończone?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 04-03-2020 16:22

Jeszcze czekam...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zet01 - 04-03-2020 16:34

(04-03-2020 16:12)Wujas napisał(a):  I znów "zepsute" badanie... tym razem za 2,5 funtaAngry

mowa o tym co pisze o loterii ? - przeciez w drugiej wiadomosci pisze ze popelnil blad i zeby nie zwracac uwagi na pierwsza wiadomosc jprdl

"Apologies, I just sent a message out to everyone who completed the study. Oops. Unless you get a second message from me, you can ignore it. My bad!"


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 04-03-2020 16:39

Odnośnie czego piszesz?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zet01 - 04-03-2020 16:41

(04-03-2020 16:39)Wujas napisał(a):  Odnośnie czego piszesz?
dostalem wiadomosc od prolific ze w badaniu o loterii wystapil blad i zeby je odrzucic .. pare miunt pozniej pisze ze popelnil blad...
ale to chyba nie chodzi o Twoje badanie Wink sorry