Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ggusiaja - 29-02-2020 20:55

(29-02-2020 20:24)Kryspin napisał(a):  Ostatnio dużo siedzę przy laptopie ale w ogóle nie pojawiają się ankiety od pewno czasu dostaje tylko zaproszenia na maila dziś o 18 dostałem i dopiero teraz zobaczyłem ale jeszcze było wolnych 17 miejsc dziwna ankieta o dopingu za 8.90£

Akurat tego badania nie miałam, ale u mnie również więcej jest zaproszeń na maila niż na samej stronieSmile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Melonowka - 29-02-2020 22:36

Zaopatrzcie się w dodatek do Chroma Smile

Ale nie o tym - ostatnio dostałem wypłatę gdzieś ~2h po zleceniu. Nie wiecie czy realizują też w weekendy?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ggusiaja - 29-02-2020 22:44

(29-02-2020 22:36)Melonowka napisał(a):  Zaopatrzcie się w dodatek do Chroma Smile

Ale nie o tym - ostatnio dostałem wypłatę gdzieś ~2h po zleceniu. Nie wiecie czy realizują też w weekendy?

Realizują cały czas jesli masz zaznaczone przy kwocie "Instant". Ostatnio zleciłam miałam w tej samej chwili na koncie Paypal.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Melonowka - 29-02-2020 23:17

(29-02-2020 22:44)ggusiaja napisał(a):  
(29-02-2020 22:36)Melonowka napisał(a):  Zaopatrzcie się w dodatek do Chroma Smile

Ale nie o tym - ostatnio dostałem wypłatę gdzieś ~2h po zleceniu. Nie wiecie czy realizują też w weekendy?

Realizują cały czas jesli masz zaznaczone przy kwocie "Instant". Ostatnio zleciłam miałam w tej samej chwili na koncie Paypal.

Hmm, nigdzie nie widzę takiego napisu ale nie wiem też do końca gdzie go szukać. Przyszedł mail, że pieniądze zostaną wysłane w ciągu 5 dni ale zazwyczaj jest to o wiele szybciej (tak jak ostatnim razem). Zgaduje więc, że mi nie przysługuje 'instant' i teraz zastanawiam się od czego to zależy.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ggusiaja - 29-02-2020 23:24

(29-02-2020 23:17)Melonowka napisał(a):  
(29-02-2020 22:44)ggusiaja napisał(a):  
(29-02-2020 22:36)Melonowka napisał(a):  Zaopatrzcie się w dodatek do Chroma Smile

Ale nie o tym - ostatnio dostałem wypłatę gdzieś ~2h po zleceniu. Nie wiecie czy realizują też w weekendy?

Realizują cały czas jesli masz zaznaczone przy kwocie "Instant". Ostatnio zleciłam miałam w tej samej chwili na koncie Paypal.

Hmm, nigdzie nie widzę takiego napisu ale nie wiem też do końca gdzie go szukać. Przyszedł mail, że pieniądze zostaną wysłane w ciągu 5 dni ale zazwyczaj jest to o wiele szybciej (tak jak ostatnim razem). Zgaduje więc, że mi nie przysługuje 'instant' i teraz zastanawiam się od czego to zależy.

Taki napis powinien być przy kwocie jaką masz już zaliczoną za ankiety przy cashout. "Instant" przysługuje po tym jak daną sumę ogółem już wypłacisz, ale nie pamiętam ile to było.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - korlim - 29-02-2020 23:39

Nikt nie miał takiego problemu jak ja ? :/

We carry out various types of automated checks on accounts to improve data quality. These include assessing responses to surveys, reports from researchers, information you have provided us with, as well as other factors such as IP and device information. As a result of these automated checks your account no longer receives surveys. I have looked into this for you and can confirm the validity of the checks. We are unable to disclose further information about what these checks are, as they are critical in ensuring high data quality. We apologise for this inconvenience.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Gravity - 01-03-2020 11:48

(29-02-2020 23:17)Melonowka napisał(a):  
(29-02-2020 22:44)ggusiaja napisał(a):  
(29-02-2020 22:36)Melonowka napisał(a):  Zaopatrzcie się w dodatek do Chroma Smile

Ale nie o tym - ostatnio dostałem wypłatę gdzieś ~2h po zleceniu. Nie wiecie czy realizują też w weekendy?

Realizują cały czas jesli masz zaznaczone przy kwocie "Instant". Ostatnio zleciłam miałam w tej samej chwili na koncie Paypal.

Hmm, nigdzie nie widzę takiego napisu ale nie wiem też do końca gdzie go szukać. Przyszedł mail, że pieniądze zostaną wysłane w ciągu 5 dni ale zazwyczaj jest to o wiele szybciej (tak jak ostatnim razem). Zgaduje więc, że mi nie przysługuje 'instant' i teraz zastanawiam się od czego to zależy.

Po 5 wypłatach normalnych przysługuje Ciebie potem wypłata instant za każdym kolejnym razem.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Melonowka - 02-03-2020 17:46

(01-03-2020 11:48)Gravity napisał(a):  
(29-02-2020 23:17)Melonowka napisał(a):  
(29-02-2020 22:44)ggusiaja napisał(a):  
(29-02-2020 22:36)Melonowka napisał(a):  Zaopatrzcie się w dodatek do Chroma Smile

Ale nie o tym - ostatnio dostałem wypłatę gdzieś ~2h po zleceniu. Nie wiecie czy realizują też w weekendy?

Realizują cały czas jesli masz zaznaczone przy kwocie "Instant". Ostatnio zleciłam miałam w tej samej chwili na koncie Paypal.

Hmm, nigdzie nie widzę takiego napisu ale nie wiem też do końca gdzie go szukać. Przyszedł mail, że pieniądze zostaną wysłane w ciągu 5 dni ale zazwyczaj jest to o wiele szybciej (tak jak ostatnim razem). Zgaduje więc, że mi nie przysługuje 'instant' i teraz zastanawiam się od czego to zależy.

Po 5 wypłatach normalnych przysługuje Ciebie potem wypłata instant za każdym kolejnym razem.

Dziękuję za informacje. Dziś doczytałem, że tym, którym nie przysługuje opcja 'instant', pieniądze wypłacane są we wtorki i piątki w godzinach popołudniowych.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - MJay - 03-03-2020 16:28

Też dostaliście taką jakby ankietę początkową? Wypełniłem dwa razy i dalej nie znika.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Spartan1410 - 03-03-2020 16:40

(29-02-2020 17:51)korlim napisał(a):  We carry out various types of automated checks on accounts to improve data quality. These include assessing responses to surveys, reports from researchers, information you have provided us with, as well as other factors such as IP and device information. As a result of these automated checks your account no longer receives surveys. I have looked into this for you and can confirm the validity of the checks. We are unable to disclose further information about what these checks are, as they are critical in ensuring high data quality. We apologise for this inconvenience.

Nie miałęm ankiet i napisałem do supportu i może mi ktoś wytłumaczyć co mieli na myśli w tej odpowiedzi bo nadal nic się nie dzieję z ankietami na moim koncie po tej odpowiedzi

I z tej odpowiedzi wynika że już nie dostaniesz, dostałeś bana.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

(29-02-2020 10:12)Wujas napisał(a):  Miałem to samo - badanie lingwistyczne. Błąd i zwrot niestety.
Nie wiem czy mailem to samo ale było takie badanie z celowym błędem. Badana była właśnie reakcja na taki błąd. Badanie miało za jakiś czas drugi etap z zaproszeniem na maila.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka