Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - 74raf - 14-02-2020 14:45

Po powrocie z pracy Ankieta łapcie jak macie
Sensation Seeking and Risk Behaviour among Entrepreneurs
Hosted by Gregor Miller
£0.84 7 minutes £7.20/hr 14 places remaining


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 14-02-2020 15:29

Dziś w końcu pojawiło się nowe badanie za £1.75. Napisałem do supportu i okazało się, że ta sama sytuacja co z użytkownikiem @Zaperr. Musieli ręcznie zweryfikować konto. Zalecam zaktualizować temat, kto ma ten problem Wink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 14-02-2020 15:33

Mógłbyś wkleic ich odpowiedź ? U mnie echo od poprzedniego czwartku mimo że siedzę 24 na dobę, jestem od prawie roku na panelu i czegoś takiego prócz swiąt jeszcze nie było


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 14-02-2020 17:07

Cytat:Unfortunately, your account was in a queue waiting to be validated by our staff having triggered an automatic review process. We have now checked over your account and are happy that it should continue to receive studies.

These review processes are an ongoing part of Prolific to ensure that everyone is using the platform in an appropriate way, in line with our terms and conditions.

Zainstaluj wtyczkę do przeglądarki. Jeśli nowe badanie się pojawi, a po zalogowaniu na stronę zniknie to znak, że coś z twoim kontem jest nie tak. Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 14-02-2020 17:09

Mam wtyczkę i nawet powiadomienia nie przychodzą Wink napisałem do supportu odpisali że wszystko z kontem jest ok, jak w tygodniu miałem jedna dziennie minimum tak takiej ciszy jeszcze nie było żeby nawet powiadomienie nie przyszło Wink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 14-02-2020 17:24

(14-02-2020 17:09)szymontg napisał(a):  Mam wtyczkę i nawet powiadomienia nie przychodzą Wink napisałem do supportu odpisali że wszystko z kontem jest ok

Nowe badania nie przychodzą, bo na razie się po prostu nie kwalifikujesz do żadnego. Czekaj cierpliwie na kolejne. W międzyczasie możesz zaktualizować swój profil Wink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - tjt1 - 16-02-2020 11:39

Ostatnio mam same słabo płatne ankiety...

[Obrazek: Screenshot-from-2020-02-16-11-35-47.png]


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Lazurowy - 16-02-2020 16:20

(16-02-2020 11:39)tjt1 napisał(a):  Ostatnio mam same słabo płatne ankiety...

[Obrazek: Screenshot-from-2020-02-16-11-35-47.png]

przynajmniej dostajesz jakieś


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zet01 - 16-02-2020 16:27

szczerze to wole te slabsze ankiety po jest duzo miejsc i szybko wykonuje sie, a w nawiasie 1 byla w nocy i 1 kolo 12 . peace


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Melonowka - 16-02-2020 18:49

U mnie od początku miesiąca cisza z ankietami. Wysłałem maila bodajże w czwartek żeby się upewnić, że wszystko ok i do tej pory bez odpowiedzi.