Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 22-01-2020 16:00

(22-01-2020 15:32)thrasherek napisał(a):  Nie jestem w stanie tego zrozumieć... Od dwóch godzin wpatruję się jak porąbany w ekran, aż mnie oczy bolą i nie pojawiła mi się żadna ankieta, a Wy piszecie, że cały czas coś wypełniacie Undecided

Od dwóch godzin? Ja od ponad tygodnia nie mogę się na żadną załapać.

Te ankiety pojawiają się w nocy/nad ranem czy co? Masakra.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zet01 - 22-01-2020 16:24

mi wlasnie wpadla z zapamietywania slow za 3,5 (4miejsca)


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - thrasherek - 22-01-2020 16:31

(22-01-2020 16:00)Shimeon napisał(a):  
(22-01-2020 15:32)thrasherek napisał(a):  Nie jestem w stanie tego zrozumieć... Od dwóch godzin wpatruję się jak porąbany w ekran, aż mnie oczy bolą i nie pojawiła mi się żadna ankieta, a Wy piszecie, że cały czas coś wypełniacie Undecided

Od dwóch godzin? Ja od ponad tygodnia nie mogę się na żadną załapać.

Te ankiety pojawiają się w nocy/nad ranem czy co? Masakra.

Jestem w stanie zrozumieć to, że nie możesz się załapać na nic od dwóch tygodni, ale ja wpatrywałem się przez 2 h w ekran i nic, a w tym samym czasie inni piszą, że mieli ankiety...




RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Owl_ - 22-01-2020 17:02

(22-01-2020 16:31)thrasherek napisał(a):  Jestem w stanie zrozumieć to, że nie możesz się załapać na nic od dwóch tygodni, ale ja wpatrywałem się przez 2 h w ekran i nic, a w tym samym czasie inni piszą, że mieli ankiety...


To nie jest nic dziwnego, że gdy Ty wpatrujesz się w ekran 2 h — inni w tym czasami mieli ankiety.

Przecież zleceniodawcy badań wybierają do konkretnego badania tylko takich respondentów, jakich akurat potrzebują (do konkretnego badania).

Mogą wybierać na podstawie wieku, miejsca zamieszkania, wykształcenia, wykonywanego zawodu, religii, poglądów politycznych, dochodów itp. itd.

Na tym waśnie polegają badania — przeprowadza się je na określonej grupie osób, których profil pasuje do konkretnego badania.

Więc to, że ktoś tutaj napisał, że miał właśnie ankietę — nie znaczy, że Ty czy ja — też otrzymamy takie zaproszenie.

PS. Ja ostatnio wychodzę w Prolific około 20 £ - 30 £ miesięcznie, więc myślę, że jest to niezły wynik — jak na zarabianie na samych ankietach, (bez polecania).

PS. Najwięcej badań otrzymuję na temat psychologii pracy.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - tjt1 - 22-01-2020 17:25

(22-01-2020 15:32)thrasherek napisał(a):  Nie jestem w stanie tego zrozumieć... Od dwóch godzin wpatruję się jak porąbany w ekran, aż mnie oczy bolą i nie pojawiła mi się żadna ankieta, a Wy piszecie, że cały czas coś wypełniacie Undecided
Gdybym ja wpatrywał się w ekran do czasu otrzymania ankiety to obawiam się że mógłbym nawet oślepnąć. Big Grin


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zet01 - 22-01-2020 17:25

lapcie kolejna 170 miejsc - mialo byc za 1funt ale w zaleznosci od wykonanych inwestycji otrzymales nagrode - skonczylem z 2.37 Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 22-01-2020 17:32

(22-01-2020 15:32)thrasherek napisał(a):  Jestem w stanie zrozumieć to, że nie możesz się załapać na nic od dwóch tygodni, ale ja wpatrywałem się przez 2 h w ekran i nic, a w tym samym czasie inni piszą, że mieli ankiety...


Nie musisz cały czas siedzieć na prolific i zerkać w ekran z myślą o nadejściu nowej ankiety. W zakładce "Studies" na dole widnieje informacja o auto-odświeżaniu strony. Gdy dostępne jest nowe badanie to w nagłówku karty pojawia się jedyneczka. Ot co. Ja tak robię i najwyraźniej do żadnej na razie się nie kwalifikuje Wink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zet01 - 22-01-2020 17:42

..wystarczy wgrac sobie dodatek dziala w chrome, mozilla, brave

https://chrome.google.com/webstore/detail/prolific-assistant/ocfncbnofopjedoepmekajbgdenadepp?hl=pl


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - MJay - 22-01-2020 18:18

Jaki jest sens pisania o nowych ankietach w sytuacji, kiedy większości osób albo ta ankieta się nie pojawi albo już jest pełna?... W 100% rozumiem osoby, które piszą, że nie dostają ankiet i ich to wkurza. Nawet wtedy, gdy sprawdzają bardzo często. To jest frustrujące i chwalenie się, że załapało się do takiej, czy siakiej ankiety nie pomaga. Zostawcie to lepiej dla siebie. Tak samo to, ile to się zarobiło.pokerface


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 22-01-2020 18:35

(22-01-2020 18:18)MJay napisał(a):  Jaki jest sens pisania o nowych ankietach w sytuacji, kiedy większości osób albo ta ankieta się nie pojawi albo już jest pełna?... W 100% rozumiem osoby, które piszą, że nie dostają ankiet i ich to wkurza. Nawet wtedy, gdy sprawdzają bardzo często. To jest frustrujące i chwalenie się, że załapało się do takiej, czy siakiej ankiety nie pomaga. Zostawcie to lepiej dla siebie. Tak samo to, ile to się zarobiło.pokerface

a co Ci przeszkadza to że ktoś pisze ile zarobił? Ja nie raz gdy zobaczyłem nowy post to miałem taką samą ankietę. Po coś ten temat jest. Jak Ci aż tak przeszkadza to nie zaglądaj