Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 16-01-2020 10:59

U mnie też nic się nie wyświetliło, mimo że na komputerze siedzę, może lepiej jak ktoś ma ankietę niech w miare możliwości wysyła również link do niej, najwyżej wyskoczy ze ankieta jest pełna albo że jesteśmy nieuprawnieni do wypełnienia ankiety


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 16-01-2020 11:02

oprócz wyświetlenia na stronie dostałem zaproszenie na maila do niej. I raczej nie jest dla wszystkich bo powoli się zapełnia a mail przyszedł już o 4:58 ale ja pierwsze co robię na laptopie to otwieram stronę Prolific a nie maila Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - thrasherek - 16-01-2020 11:05

(16-01-2020 11:02)Kryspin napisał(a):  oprócz wyświetlenia na stronie dostałem zaproszenie na maila do niej. I raczej nie jest dla wszystkich bo powoli się zapełnia a mail przyszedł już o 4:58 ale ja pierwsze co robię na laptopie to otwieram stronę Prolific a nie maila Smile

Te, na które zapraszają mailem, to zazwyczaj kontynuacje jakiejś wcześniej wypełnionej ankiety- nie zawieszają ich niestety na stronie głównej.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Lazurowy - 16-01-2020 17:46

już dzisiaj trzy ankiety mi wyskoczyły i za każdym razem jak wchodze nie ma już miejsc 4


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - tjt1 - 17-01-2020 12:00

O której godzinie oni wypłacają pieniądze na paypal? Dzisiaj piątek czyli dzień wypłat. Dawno nie wypłacałem w taki regularny sposób i nie pamiętam.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - thrasherek - 17-01-2020 12:04

Ja miałem ostatnio na koncie około 14:00


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - tjt1 - 17-01-2020 12:07

thrasherek, ok dzięki.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ametyst - 17-01-2020 14:04

Wpadło badanie za £0,90 na około 8 minut z ocenianiem prawdopodobieństwa skuteczności lekarstwa Big Grin


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - nitrospect - 17-01-2020 18:13

ile wam sie udało rozwiazac macierzy w ankiecie? Wink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - tjt1 - 18-01-2020 11:30

Jakby co to wczoraj mi wypłacili pieniądze gdzieś po godzinie 15. Pomimo pomyślnej wypłaty dalej nie mam płatności instant na koncie... Dzisiaj o godzinie 10 wpadła ankieta o sąsiedztwie za 2 funty + ewentualny bonus.