Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ggusiaja - 26-10-2018 21:27

(26-10-2018 20:54)Vcc napisał(a):  
(23-10-2018 19:52)ggusiaja napisał(a):  a podałeś ten sam email przy rejestracji co masz paypal?

A to trzeba podać ten sam email co w PayPal, czy można inny przy rejestracji?

Mam jeszcze drugie pytanie, jak wygląda ta weryfikacja PayPal, trzeba wysłać do nich jakąś kwotę, czy jak ?

najlepiej podać email do rejestracji ten sam co do paypal, ja przynajmniej tak zrobiłam i nie musiałm weryfikowac adresu do konta paypal, ale jakby co można na paypal dodać nowy adres email i po sprawie


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 30-10-2018 15:29

Proflific pobiera kasę za zlecenie przelewu na pp?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - kornik1945 - 30-10-2018 16:29

Mi pobrało prowizje za przelew na Pay Pal.

Jak u Was ten tydzien w Prolific ?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Gentelmenel - 30-10-2018 16:37

Bardzo średnio, teraz jest jakaś ankieta za ponad 2 funty i figurami ale nie da się jej przejść bo strona ciągle się sama odświeża i trzeba zaznaczać od nowa


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 30-10-2018 16:42

Ostatnio chwaliłem tę stronę, bo przychodziło dużo ankiet, a teraz nie ma ich prawie w ogóle. Szkoda, bo powypełniałbym sobie ankiety, dodatkowo, że potrzebuję kasy.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 30-10-2018 16:48

no właśnie ja zleciłem wypłatę 9,10f i dziś wpłynęło 8,64 funta. Do tego miałem ankietę z figurami za 2,08 ale nie działała jak należy i napisali mi
Drogi uczestniku

Mogły wystąpić problemy z ładowaniem nowych liczb, napotkanych "usterkami" lub podobnymi rzeczami. Jest nam bardzo przykro! To niezamierzone zachowanie wynika z faktu, że serwer, na którym działa aplikacja internetowa, był przestarzały, ponieważ nieoczekiwanie duża liczba uczestników rozpoczęła to zadanie równolegle.

Jeśli nadal chcesz wykonać zadanie, możesz odczekać chwilę i zacząć od nowa w ciągu najbliższych 24 godzin. Ponownie, bardzo przepraszamy za niedogodności i obecnie pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu.

Wrócimy do was wszystkich, którzy napotkali te problemy. Najlepszy Andreas


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - 503749839 - 30-10-2018 20:14

Potwierdziłem maila, nr i nie mam żadnych ankiet. Musze odpowiedziec na wszystkie pytania "o mnie"? Czy to dlatego, że nowe konto?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Vicek - 30-10-2018 20:49

PROFIL O MNIE wypelniony w 100 % od tygodnia zero ankiet wszystko zweryfikowane ktoś opisze dokładnie na czym polega problem i jak dostawac PŁATNE,blagam pomocy !!


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Doorm - 30-10-2018 20:50

Ankiety coraz szybciej znikają ponieważ dołącza coraz więcej ludzi.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Gentelmenel - 30-10-2018 21:15

No właśnie, to nie jest tak że dostaniesz ankietę i ona będzie czekać na Was, ankiety się pojawiają i mają limity miejsc więc kto pierwszy ten lepszy, im częściej się logujecie tym większe szanse na trafienie czegoś Smile Jeżeli mimo uzupełnionego profilu i ciągle otwartej karty prolific w przeglądarce nic nie macie to znaczy że Wasze odpowiedzi w uzupełnieniu profilu nie pasują pod żadne ankiety. Też ostatnio miałem przestoj, trochę pozmieniałem odpowiedzi w profilu i zaczęły się pojawiać więc polecam testować Smile