Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 09-01-2020 11:14

Wow, w ciągu kilku minut wpadły mi 3 ankiety, gdzie zrobiłem jedną, druga okazała się bardzo bardzo długa chociaż była za 0.7GBP, więc jej nie robiłem, a teraz zaczynam trzecią.

EDIT: Aha, przy trzeciej ankiecie wywaliło błąd i nic nie da się zrobić, świetnie D:
EDIT2: Dobra, jednak udało mi się dokończyć ankietę Big Grin


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 09-01-2020 11:47

Ale systemu referencyjnego nie musieli wycofywać smutny

Cóż. Trzeba będzie się zarejestrować i zacząć działać. Zobaczymy jak mi to pójdzie Huh


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 09-01-2020 11:57

Ja teraz robię ankietę za 7.3 funta polegająca na liczeniu kulek, wkoncu coś się trafiło Wink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 09-01-2020 12:20

u mnie ankieta za funta wpadła niedawno.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Ballhaus - 09-01-2020 12:50

(09-01-2020 11:57)szymontg napisał(a):  Ja teraz robię ankietę za 7.3 funta polegająca na liczeniu kulek, wkoncu coś się trafiło Wink

Wow zazdro, u mnie od świąt nic kompletnie nic...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - tjt1 - 09-01-2020 12:58

Mnie chyba zablokowali i wykluczyli z dalszych badań. Niestety nie znam powodu, zawsze rzetelnie wypełniałem ankiety. Ja od 24 grudnia też żadnej nie miałem. Trudno, nie mam na to wpływu. Jak nie oni to pojawią się inne formy zarobku.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 09-01-2020 13:18

Głowa o góry jak nie masz jakiś czerwonych pasków z napisem konto zawieszone to Cię nie mogli zablokować, też była to moja pierwsza ankieta od 22 grudnia, aż wczoraj do supportu napisałem czy coś nie tak z moim kontem i nagle się jeszcze jedna pojawiła Wink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - tjt1 - 09-01-2020 13:48

Przed chwilą podjąłem aż interwencję w tej sprawie. Oto otrzymana odpowiedź:

[Obrazek: Screenshot-20200109-134541.png]


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 09-01-2020 13:51

To samo dostałem wczoraj także wszystko chyba jest ok


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 09-01-2020 14:45

@tjt1 wystarczy przeczytać pierwsze zdanie od góry. Z twoim kontem jest wszystko w porządku. A ankiet nie masz na razie żadnych, bo aktualnie nie kwalifikujesz się do żadnej. Wink