Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - karolak223 - 05-01-2020 13:46

(04-01-2020 18:04)Morwa napisał(a):  
(04-01-2020 15:52)zet01 napisał(a):  
(29-12-2019 18:54)Noizzyy napisał(a):  Na jakiej zasadzie one działają? Co jestem przy komputerze to wchodzę sobie na tą stronę co kilkadziesiąt minut i odkąd założyłem konto miałem tylko jedną ankietę

dodaj sobie rozszerzenie do chrome Wink

Jakie rozszerzenie i co ono daje?

Prolific assistant, informuję o nowych badaniach bez konieczności zaglądania na stronę.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ppmx - 07-01-2020 00:48

ehh, ostatnia ankieta 5 dni temu


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - MJay - 07-01-2020 13:44

Myślę, że nie ma co panikować. Okres świąteczno-noworoczny to raczej mniejsza aktywność ankieterów. W ciągu następnych dni powinno wszystko wracać do normy.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Ballhaus - 07-01-2020 16:31

Ostatnia ankieta przed świętami... Kiła i mogiła


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 07-01-2020 16:40

Coś tam wpada mi od świat nic co zaczyna drażnić ale druga połówka miała wczoraj dwie ankiety jedna za 0.7 druga za 0.42 tylko jakiś błąd był i ją zwróciła a dziś z rana za 1,75 i 0.7Wink

Zasadniczo, gdy liczba aktywnych uczestników jest wysoka w stosunku do liczby dostępnych miejsc do nauki, dajemy pierwszeństwo dostępu uczestnikom, którzy ostatnio poświęcali mniej czasu na naukę. Kiedy badania wypełniają się szczególnie powoli, wtedy rozluźniamy granice i pozwalamy naszym bardziej „płodnym” tak ankietowanym pracować nad magią.
https://medium.com/prolific-co/data-quality-at-prolific-part-2-naivety-and-engagement-716937b59e84
Znalazłem taki cytat na blogu prolific jest on przetłumaczony ale pokazuje że więcej badań dostają nowi użytkownicy, pokazuje, że teraz dajemy pierwszeństwo początkującym kosztem naszych stałych klientów i staramy się zniechęcić „profesjonalnych ankietowanych”


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - tjt1 - 07-01-2020 17:37

Ja czuję, że niedługo rakieta odpali. Nie jetem pewien czy to będzie jeszcze dzisiaj, czy może jutro, ale trwają już ostatnie szlify przed startem...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 07-01-2020 17:38

Jest ankieta wolno się zapełnia Workplace Video Survey
Hosted by Jennifer Dannals
£0.837 minutes£7.10/hr88 places remaining


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 07-01-2020 22:42

przed chwilą miałem badanie za 0.47£ ale z jednym wolnym miejscem i się nie udało odświeżyłem stronę i to samo badanie ale za 0.48£ i z 99 miejscami 2 gry o pieniądze układnie słów i liczenie liter


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - chincyk - 08-01-2020 13:04

Ja wczoraj miałem 1 badanie za 0,75 Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ametyst - 08-01-2020 13:38

Od świąt nie miałam żadnej ankiety i teraz wpadła pierwsza za £2,5 (trzeba było pobrać aplikację i dodać na niej jedną z atrakcji turystycznych w okolicy) Smile.