Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - tjt1 - 30-12-2019 12:14

Czuję, że dzisiaj sypnie...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 03-01-2020 11:50

pierwsza ankieta w tym roku za 1,5£ trzeba było przyznać bonusy dla uczestników innego badania z 20 grudnia Smile z 50% szansą że właśnie takie bonusy dostaną jak każdy wybierze.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - tjt1 - 04-01-2020 11:37

Jestem zaniepokojony. Od czasu świąt przestałem calkowicie otrzymywać ankiety. Ostatnia była z dnia 24 grudnia. W tym okresie wprowadziłem trochę zmian w swoim oprogramowaniu i zastanawiam się czy to nie jest może tym spowodowane... Ktoś wie czy w przeglądarce Chromium (nie Chrome) wtyczka Prolific Assistant działa prawidłowo? Bo od jakiegoś czasu korzystam właśnie z tej przeglądarki. Druga sprawa to czy jeżeli jestem zalogowany zarówno w telefonicznej aplikacji jak i na komputerze w tym samym czasie, to czy to w jakiś sposób koliduje ze sobą, przeszkadza? Bo wcześniej korzystałem jedynie z komputera, a teraz dorzuciłem jeszcze smartfona.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - karola12345 - 04-01-2020 13:31

Nie wydaje mi się, aby kolidowaly ze sobą - cały czas korzystam z aplikacji na telefon i rozszerzenia na przeglądarkę Chrome i wszystko działało i działa poprawnie. Fakt, że od 19 grudnia nie miałam ankiet - jedynie jedną 2 stycznia, ale dostałam wtedy powiadomienie na obydwa urządzenia. Myślę, że jest to po prostu zastój w ankietach, nie jakiś błąd oprogramowania...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 04-01-2020 13:43

Raczej nie masz się co martwić poprostu zastój jest ja miałem od świąt jedną jedyną 26 grudnia, a w kwestii korzystania z telefonu i komputera jednocześnie sam jestem ciekaw czy to jakoś nie wyklucza się i nie powoduje jakiś wylogowań w serwerze czy coś podobnego.
Z kolei dziś przyszła pierwsza za 0.7 funta i wyskakuje błąd "Przepraszamy, ta ankieta już wygasła."


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - karola12345 - 04-01-2020 14:23

Chyba mam tą samą ankietę, i ten sam błąd...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 04-01-2020 14:25

Mam to samo, O,70 funta - badanie wygasło:/


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - karola12345 - 04-01-2020 14:50

Jest badanie, 68 miejsc


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zet01 - 04-01-2020 15:52

(29-12-2019 18:54)Noizzyy napisał(a):  Na jakiej zasadzie one działają? Co jestem przy komputerze to wchodzę sobie na tą stronę co kilkadziesiąt minut i odkąd założyłem konto miałem tylko jedną ankietę

dodaj sobie rozszerzenie do chrome Wink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Morwa - 04-01-2020 18:04

(04-01-2020 15:52)zet01 napisał(a):  
(29-12-2019 18:54)Noizzyy napisał(a):  Na jakiej zasadzie one działają? Co jestem przy komputerze to wchodzę sobie na tą stronę co kilkadziesiąt minut i odkąd założyłem konto miałem tylko jedną ankietę

dodaj sobie rozszerzenie do chrome Wink

Jakie rozszerzenie i co ono daje?