Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Spartan1410 - 17-11-2019 23:05

pierwsza moja ankieta i od razu za 1,88 funta. Zobaczymy czy zalicza Smile
Edit: i zaliczone.


prolific.ac - świetnie płatne ankiety - DonGrigori - 17-11-2019 23:17

Jestem po 3 ankiecie i zaraz pierwsze 5 funciakow ma szansę zadebiutować na moim koncie. Wygląda to bardzo dobrze tylko na telefonie nieco niewygodnie te ankiety wykonywać. Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 18-11-2019 15:24

dziś już wyświetliły się 2 ankiety i do żadnej nie udało mi się dostać bo wszystkie miejsca zajęte wrrr AngryAngry


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - tjt1 - 18-11-2019 20:15

Kryspin, ja dzisiaj załapałem się do 2 ankiet (£0.25 i £1.25), a do 1 (bodajże za £1.60) nie dałem rady. Jeszcze pół biedy gdy nie ma wolnych miejsc, zawsze można klikać w ten przycisk Start Now. Najważniejsze aby pojawiła się jakakolwiek ankieta. Czasami po 5 minutach non stop klikania ktoś wyjdzie i wtedy od razu wskakuje na jego miejsce. Gdybym nie klikał w ten guzik jak wręcz jakiś robot to załapałbym się do mało jakiej ankiety, bo przeważnie większość jest już obsadzona na starcie. Do tej za £0.25 załapalem się po około 3 minutach klikania, a do tej drugiej za £1.25 prawie po 10 minutach klikania.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - MJay - 19-11-2019 21:05

Straszna posucha od dwóch dni Tongue


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 19-11-2019 21:14

Świetnie tjt1, że o tym mówisz, teraz szkodzisz tym co o tym wiedzieli i samemu sobie. Przecież to jest walka o miejsca, wyobraź sobie, że ktoś ci z tego forum zajmie miejsce w ankiecie właśnie przez tą twoją radę.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ametyst - 19-11-2019 21:31

Weszła ankieta za 3 funty z ocenianiem emocji postaci na obrazkach Huh


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 20-11-2019 08:10

xD wyskoczyła mi ankieta za uwaga.. 0.09GBP Jerk2 To chyba rekord jeśli chodzi o najmniejszą ankietę, jaką dostałem.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Dazah - 20-11-2019 08:11

Przynajmniej trwała aż minuteBig Grin


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - chmiel2001 - 20-11-2019 08:17

Często takie ankiety są rekrutacjami do większych serii..
Wczoraj była za 0.2 i po tym co wpisałeś można się załapać do serii 8 ankiet.