Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Achilles - 16-11-2019 18:30

Witam, mam problemy z weryfikacją nr tel. kom w Prolific próbowałem już kilka możliwości i nic, błąd. Czy ktoś wie jak powinien wyglądać ten numer ? i podać przykład takiego tel. ?, Ponadto adres email cash out, submit i wyskakuje mi error Miałem też ankietę w której nie mogłem zająć miejsca znowu pojawił się error (a miejsc było sporo). Z góry dziękuję za pomoc.


prolific.ac - świetnie płatne ankiety - DonGrigori - 16-11-2019 19:12

+48xxxxxxxxx
Tak podalem numer i poszło. Co do maila w cashout też wywala błąd ale to chyba kwestia nieodpowiednie kwoty do wypłaty.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - MESWEB - 16-11-2019 22:00

(16-11-2019 18:30)Achilles napisał(a):  Witam, mam problemy z weryfikacją nr tel. kom w Prolific próbowałem już kilka możliwości i nic, błąd. Czy ktoś wie jak powinien wyglądać ten numer ? i podać przykład takiego tel. ?, Ponadto adres email cash out, submit i wyskakuje mi error Miałem też ankietę w której nie mogłem zająć miejsca znowu pojawił się error (a miejsc było sporo). Z góry dziękuję za pomoc.

Bez weryfikacji numeru telefonu nie zrobisz zadnej ankiety. Przynajmniej ja tak mam.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Achilles - 16-11-2019 23:20

Wpisałem tak jak mówiłeś +44 i 9 cyfr tel. bez spacji i pojawia się komunikat "Phone number is invalid. Please check and try again".


prolific.ac - świetnie płatne ankiety - DonGrigori - 16-11-2019 23:35

Może weryfikowany jest numer kierunkowy z krajem zamieszkania?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Achilles - 16-11-2019 23:56

Dzięki poszło.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - MESWEB - 17-11-2019 11:48

(16-11-2019 23:20)Achilles napisał(a):  Wpisałem tak jak mówiłeś +44 i 9 cyfr tel. bez spacji i pojawia się komunikat "Phone number is invalid. Please check and try again".

W UK mamy 11 cyfrowe numery a nie 9.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - pemo00 - 17-11-2019 15:46

Przez kilka dni dostałem tylko jedną ankiete za 0.66 funta, słabo trochę. A zaznaczyłem żonaty,40lat itp


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - DorszGaming - 17-11-2019 16:43

Jedna z ankiet wisi niezaliczona od 31 października, kiedy to w końcu zaakceptują?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 17-11-2019 17:52

(17-11-2019 16:43)DorszGaming napisał(a):  Jedna z ankiet wisi niezaliczona od 31 października, kiedy to w końcu zaakceptują?


po 21 dniach automatycznie zaliczają