Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ametyst - 15-11-2019 16:26

U mnie ostatnio kompletna susza, nie pamiętam, żeby było aż tak źle Sad


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - MJay - 15-11-2019 17:28

Właśnie doświadczyłem absurdu. Wyskoczyły trzy ankiety jednocześnie. Wszystkie nisko płatne. Więc wybrałem najlepiej płatną. Niestety po skończeniu żadna inna nie była już dostępna Tongue


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 15-11-2019 17:30

Wszystkie trzy dodała jedna osoba, ja skończyłem najbardziej płatną a później po klikaniu w start now udało się do pozostałych dwóch po pewnym czasie dołączyć, aż zaskoczony jestemWink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - MJay - 15-11-2019 17:37

Szkoda,że nie można dwóch jednocześnie robić :/ Na szczęście nie duża strata, bo to były ankietki za 0,20-0,30.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 15-11-2019 17:39

Jak masz ten dodatek prolific assistant to Ci w powiadomieniach wyskakuje i dopóki nie klikniesz w powiadomienie i Ci się nie usunie to kończysz jedna klikasz w nie i próbujesz do drugiej dołączyć jak skończysz Wink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - MJay - 15-11-2019 17:42

Tak miałem zamiar zrobić, po prostu szybko się zapełniły Smile


prolific.ac - świetnie płatne ankiety - DonGrigori - 15-11-2019 18:44

Postanowiłem spróbować swoich sił również. Póki co jedna mała ankieta, ale za to już zaliczona Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 15-11-2019 21:05

Kurde, dziś to sypie ankietami, kolejna tym razem za 1.67GBP


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - MJay - 15-11-2019 21:32

A mieszkasz w Stanach?Bo o ile to ta sama to była dla mieszkańców USA...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 15-11-2019 21:37

No niby była ale co się tam stanie jak się zaznaczy, że się mieszka w Stanach Jerk2