Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - lubieblanty - 14-11-2019 13:08

jestem zarejestrowany dlugi czas ale jeszcze zadnej ankiety nie widzialem moze cos zle mam w profilu ustawione ?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Patryllo24 - 14-11-2019 15:00

Poczekaj kilka dni, jak profil cały wypełniłeś to na dniach coś na pewno się pojawi Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 14-11-2019 15:06

właśnie wpadło badanie Które zwierze wydaje się większe Big Grin Pokazało mi się z jednym wolnym miejscem kliknąłem ale było już zajęte ale poczekałem 15 sekund i się udało Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Owl_ - 14-11-2019 16:13

(14-11-2019 13:08)lubieblanty napisał(a):  jestem zarejestrowany dlugi czas ale jeszcze zadnej ankiety nie widzialem moze cos zle mam w profilu ustawione ?

Nie wiem, jak jest u Ciebie, ale spotkałem się z wieloma przypadkami, że ludzie przez nieuwagę zakładali konto badacza (zamiast konto ankietera). Na koncie badacza oczywiście żadne płatne ankiety się nie pojawiają, ponieważ jest to konto dla osób zlecających badania.

W Prolific można mieć oczywiście oba rodzaje kont (regulamin na to zezwala), tylko wtedy do każdego konta trzeba użyć innego adresu e-mail podczas rejestracji.

- Po rejestracji myślę, że warto wypełnić pierwsze ankiety profilowe (w zakładce ABOUT YOU).

- Płatne ankiety (badania) mają swoje limity. Dlatego w Prolific większą szansę (na dużą ilość ankiet) mają osoby, które spędzają bardzo dużo czasu przed komputerem, mają otwartą stronę itp. Mogą wtedy na bieżąco sprawdzać dostępność ankiet.

- Jeśli przykładowo logujesz się raz dziennie lub – co gorsza – czekasz na zaproszenia mailowe do ankiet, to trudniej będzie Ci się załapać do jeszcze aktywnej ankiety.

- Ankiety w Prolific rozchodzą się jak świeże bułki, kto pierwszy, ten lepszy.
- Warto też zainstalować sobie dodatek do przeglądarki (Prolific Assistant), który na bieżąco informuje o nowych ankietach.

- Poza tym — tak jak w każdym panelu — wiele zależy od Twoich danych profilowych, wieku, miejsca zamieszkania itp. itd. To zleceniodawcy ankiet wybierają sobie użytkowników do badania. Więc jedne osoby mogą otrzymywać więcej ankiet, a inne mniej (to nie jest nic dziwnego).

Na swoim przykładzie mogę napisać, że są dni, w których ankiety (w Prolific) pojawiają się po kilka razy dziennie, ale zdarzały się też tygodnie, w których nie otrzymywałem żadnej ankiety.

Ogólnie myślę, że Prolific, to obecnie najlepszy panel ankietowy. Czy ktoś się ze mną nie zgodzi? Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Patryllo24 - 14-11-2019 21:05

Prolific jest świetny pod pewnymi względami to fakt, jednak mimo wszystko nie jest w stanie przebić Ysense np w ilości ankiet itd, zarobki bez porównania jednak PRO ma ma to w sobie że jak sie już zakwalifikujesz do badania i robisz je dobrze (nie na odpier..) czytasz uważnie to nie ma szans na to że Ci nie zapłacą $, na dodatek czasem nawet większe bonusy są większe po wykonaniu zadania niż zapłata za samo badanie Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 15-11-2019 13:22

Ogólnie jest o wiele lepiej ostatnio, w październiku i na początku listopada jedna ankieta na dwa dni się zdarzała a tu jakiś wysyp przez ostatnie 3 dniWink
[Obrazek: abv.png]


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - MJay - 15-11-2019 14:15

To, że u kogoś jest wysyp ankiet to nie znaczy, że u każdego jest. Małe różnice w profilu mogą sprawić, że dana ankieta nie pojawi się u wszystkich. I choćby się siedziało non stop przy komputerze to się tego nie przeskoczy. Zatem nie dziwię się, że dla niektórych osób takie dzielenie się ,,zdobyczami" jest frustrujące.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Maxkipl - 15-11-2019 15:39

Czy też was wylogowywuje ze strony i nie możecie się ponownie zalogować, gdy macie włączoną wtyczkę prolific assistant?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - MJay - 15-11-2019 15:46

U mnie wszystko ok. To raczej nie wina wtyczki, tylko chwilowy problem strony jak już.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - skylones - 15-11-2019 16:23

Spóźniłem się godzinę temu na ankietę 2.4GBP ale teraz na szczęście jakaś też wpadła, za 1.72GBP. W końcu zaczyna się coś dziać, bo tak to od około miesiąca bardzo słabo.