Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 16-10-2019 15:23

mi się wydaje że właśnie wieczorem/w nocy są najbardziej płatne ankiety. Jakiś czas temu była ankieta za 1 funt z użyciem kamery aby połączyć się z drugim uczestnikiem ankiety. Na początku chciałem ją zrobić ale anulowałem z tego co widzę nie tylko ja bo było 12 wolnych miejsc a teraz znowu jest ponad 20


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - damianq90 - 17-10-2019 07:30

Panowie a co macie w profilu w zakładce "Participation on Prolific" w pytaniu "Would you be happy to take part in a study where you are intentionally given inaccurate information about other participants and the study? You would be debriefed after the study." Yes/No? Zastanawiam się czy odpowiedź YES może być nieprzychylnie odebrana przez profilowanie PROLIFIC, bo sam mam tam NO od dłuższego czasu Big Grin


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Voldimer - 17-10-2019 11:11

Ja tam mam NO

jest ankieta za 3,90 , 300 miejsc

Tylko uwaga bo jest sporo obrazkow i pytan sprawdzajacych nasza uwage


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Patryllo24 - 17-10-2019 11:48

Zrobiona, szybko poszło Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Ballhaus - 17-10-2019 13:58

Mi się ta za 3.90 nie pojawiła Sad


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - tjt1 - 17-10-2019 14:51

Ja dzisiaj już dwie miałem:

- Design Preferences - Study for Tablet Users Only / £1.35
- Translation two texts from Russian to English (#3) / £3.50

Liczę na więcej.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - micek181 - 17-10-2019 15:25

jak dlugo trwa 1 wypłata z prolifica ? i kazda kolejna tak samo czy szybciej ? ?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Konrath - 17-10-2019 15:30

Najpierw wypłacają we wtorki i piątki, ale po trzech wypłatach jest już instant.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - micek181 - 17-10-2019 15:38

(17-10-2019 15:30)Konrath napisał(a):  Najpierw wypłacają we wtorki i piątki, ale po trzech wypłatach jest już instant.

dzięki, zatem jutro trzeba spodziewać się wypłaty,... i we wtorek zlecić kolejna Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Vicek - 17-10-2019 19:13

Witam od prawie miesiaca nie mam zadnej nowej ankiety,mam kompletny uzupelniony profil,ktoś pomoże?? brakuje tylko 0,30 do wypłaty,kiedy najczesniej wpadaja???