Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - tjt1 - 24-09-2019 14:46

Też załapałem się dzisiaj na jedną ankietę za 2 funty. Tongue

(24-09-2019 12:54)MJay napisał(a):  Też korzystam i jestem zadowolony. A z ciekawości ludzie, o której zazwyczaj pojawia się najwięcej ankiet?
Jest z tym bardzo różnie. W moim przypadku najczęściej chyba rano około 10-12 i wieczorem około 18-22.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Mklip - 24-09-2019 14:52

Mi jedna dzisiaj po 10 wpadła i druga chwile po 12 . za jedną dodatkowy bonus wpadł 0.80 funta. Także dzisiejszy bilans 4,80 funta jak na razie. Ciekawe czy jeszcze coś dziś wpadnie ciekawego. Ale te dwie po 2 funty to jak na razie moje największe płatnościowo Smile Chciałbym żeby jakaś gruba poleciała rzędu 8 -10 funtów Tongue

Ps. A zakładkę About You mam wypełnioną w 100 procent . No coś tam pojedyncze gdzieniegdzie pytania usuwam i wybieram inną opcję niż np miałem. Ale ogólnie nie przesadzam z tym. Chociaż jak mówię po prześledzeniu całego tego tematu cały czas sie zastanawiam czy nie pousuwać czegoś całkiem z tej zakładki jak to co niektórzy poczynili Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - dexter2 - 24-09-2019 20:19

Jak to jest z tymi miejscami na badania ? widzę na stronię badanie które wpadło nie dawno miejsc wolnych 7 a tu wywala że badanie pełne.Wczoraj identyczna sytułacja.Ok
Już wiem że jest to Problem Prolific


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - tjt1 - 24-09-2019 20:48

dexter2, to są wyścigi - kto pierwszy ten lepszy. Widocznie inne osoby kliknęły szybciej od ciebie, a strona nie zdążyła tego jeszcze odświeżyć. W takim przypadku, pomimo obecnie braku wolnych miejsc, proponuje klikać w ten guzik prowadzący do ankiety przynajmniej przez minute, bo może się okazać, że jedno z miejsc się zwolniło (ktoś się wycofał) i my wtedy wskoczymy na jego miejsce. Kilka razy mi się udało.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - dexter2 - 24-09-2019 20:54

Wyścigi wyścigami ale za chwile wpadła kolejna ankieta miejsc 23 i też nie chciało wejść przypadek? A tu odpowiedz od zlecającego Hi - I'm so sorry! This is an admin issue through Prolific. I will ask them what might be happening.

On Tuesday 24 September, 12:14, 5bad37d57d443700016cf598 wrote:

> Hello, I have the examination, I see that there are 7 free places and I get information that the examination is full


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - 74raf - 25-09-2019 15:28

(24-09-2019 20:54)dexter2 napisał(a):  Wyścigi wyścigami ale za chwile wpadła kolejna ankieta miejsc 23 i też nie chciało wejść przypadek? A tu odpowiedz od zlecającego Hi - I'm so sorry! This is an admin issue through Prolific. I will ask them what might be happening.

On Tuesday 24 September, 12:14, 5bad37d57d443700016cf598 wrote:

> Hello, I have the examination, I see that there are 7 free places and I get information that the examination is full
Ja czasami miałem ponad 30,40 miejsc i nie załapywałem się bo tak szybko znikały,a miewałem ankiety co było 5,10 miejsc do końca i udawało mi się dostać więc trzeba mieć po prostu szczęście.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zet01 - 25-09-2019 16:05

ja nawet jak sie nie zalapie to klikam pare razy wejscie - czesto zdaza sie ze ktos oddaje bez wypelnienia to wtedy ja wchodze Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - 74raf - 26-09-2019 15:03

Dwie ankiety na które załapałem się na ostatni gwizdek Wink z dziś
https://zapodaj.net/99cb15891bb4f.png.html
na pierwszej zarobiłem dodatkowo niewielką premię bodaj 0,30 funta
na drugiej zawiesił mi się laptop ale i tak udało się ankietę zakończyć


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - MJay - 30-09-2019 19:23

Dziś żadnej ankiety do tej pory:/ Ale jedno zmienili na wielki plus. Wypłata Paypal dochodzi w kilka minut Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 30-09-2019 19:33

u mnie żadnej ankiety od tygodnia, nie licząc jednej za 0,16 w ubiegły czwartek, coś słabo ostatnio