Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zet01 - 06-09-2019 09:09

ja lacznie wyplacilem juz 59,25 od 10 marca 2019 (67 anakiet wypelnionych, 19 zwroconych bez wypelnienia) a profil mam wypelniony 100% na polaka Wink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Zaperr44 - 06-09-2019 10:54

Ja od tygodnia praktycznie cały dzień mam odpalony profilic i żadnej ankiety cóż ciężkie czasy nastały Undecided


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - tjt1 - 06-09-2019 11:16

Ja od marca 2019 wykonałem 60 ankiet oraz zwróciłem 13 ankiet. Nigdy żadna moja ankieta nie została odrzucona. Zarobiłem łącznie 63,45£. Profil wypełniony w 100%, kraj Polska. Korzystam z rozszerzenia do przeglądarki Firefox o nazwie Prolific Assistant. Nie działają mi jedynie powiadomienia dźwiękowe, wie ktoś jak to naprawić? Ostatnio nie miałem prawie wcale ankiet, ale wczoraj było nawet sporo, do 3 się załapałem za 0,70; 1,33 oraz 0,80£, a do 2 które były płatne bodajże powyżej 1£ nie zdążyłem. Być może było więcej, ale nie siedziałem ciągle przed komputerem. Strona bardzo porządna, zawsze można sobie trochę dorobić na małe wydatki. Teraz od 5£ można wypłacać instant więc pieniądze w ciągu sekundy są na paypalu. Nie kombinujcie z czyszczeniem profilu i ściemnianiem tylko budujcie zaufanie. Być może częsta zmiana danych i wysoki procent odrzuceń wpływa negatywnie na przyznawanie ankiet. Nikt do końca nie wie jak na prawdę działają ich algorytmy. Wink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zet01 - 06-09-2019 12:38

przed chwila byla za 2,5 - 15 minut

(06-09-2019 11:16)tjt1 napisał(a):  Ja od marca 2019 wykonałem 60 ankiet oraz zwróciłem 13 ankiet. Nigdy żadna moja ankieta nie została odrzucona. Zarobiłem łącznie 63,45£. Profil wypełniony w 100%, kraj Polska. Korzystam z rozszerzenia do przeglądarki Firefox o nazwie Prolific Assistant. Nie działają mi jedynie powiadomienia dźwiękowe, wie ktoś jak to naprawić? Ostatnio nie miałem prawie wcale ankiet, ale wczoraj było nawet sporo, do 3 się załapałem za 0,70; 1,33 oraz 0,80£, a do 2 które były płatne bodajże powyżej 1£ nie zdążyłem. Być może było więcej, ale nie siedziałem ciągle przed komputerem. Strona bardzo porządna, zawsze można sobie trochę dorobić na małe wydatki. Teraz od 5£ można wypłacać instant więc pieniądze w ciągu sekundy są na paypalu. Nie kombinujcie z czyszczeniem profilu i ściemnianiem tylko budujcie zaufanie. Być może częsta zmiana danych i wysoki procent odrzuceń wpływa negatywnie na przyznawanie ankiet. Nikt do końca nie wie jak na prawdę działają ich algorytmy. Wink

dodatek w chromie chodzi prawidlowo , ale szkoda ze byla ektualizacja bo w starym mozna bylo sprawdzanie ustawic na 10s a teraz naj mniej 60s


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - micek181 - 08-09-2019 11:37

Róznie to bywa, ja od pół roku ani jednej ankiety nie dostałem i nadal cisza Smile Profil w 10o5 wypelniony itp Smile Wiec czas chyba zamknąć tam konto Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - tjt1 - 09-09-2019 18:13

Dzisiaj sypią się ankiety. Jedna za 1£ + 0,36£ premii, a druga za 0,48£. Huh


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - nitrospect - 09-09-2019 18:44

ile czasu czeka się na zatwierdzenie ankiety?

jedna zatwierdzili mi dość szybko po 1-2h, a na inna czekam już zaraz 24h


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - tjt1 - 09-09-2019 18:49

Przed chwilą kolejna ankieta za £1.12.

nitrospect, to zależy. Czasami od razu, innym razem w ciągu kilku dni, a jeszcze innym razem trzeba czekać kilka tygodni (rzadko). Jeżeli bodajże w ciągu 21 dni twoja ankieta nie zostanie rozpatrzona to serwis automatycznie ją zaakceptuje i wypłaci pieniądze.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - bartqqq - 09-09-2019 18:51

Tez miałem te 2 ankiety co tjt1 (przez co stwierdzam, że jest lepiej), lecz niestety ta z bonusem pojawiła się, gdy akurat wyszedłem do kibla i nie zdążyłem zarezerwować miejsca (standard facepalm).


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - tjt1 - 09-09-2019 19:25

bartqqq, tak to już jest na tym świecie, że za niektóre przyjemności trzeba zapłacić.