Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Hickari - 19-08-2019 13:53

Także od jakiegoś czasu mam tak że nie mam żadnych ankiet, miał może ktoś tak że po tym jak odrzucili zapłatę za jedną ankietę, nie dostawał potem żadnych ankiet? jest jakiś sposób na obejście tego poza zakładaniem nowego konta? Tongue


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ggusiaja - 19-08-2019 17:31

(19-08-2019 13:53)Hickari napisał(a):  Także od jakiegoś czasu mam tak że nie mam żadnych ankiet, miał może ktoś tak że po tym jak odrzucili zapłatę za jedną ankietę, nie dostawał potem żadnych ankiet? jest jakiś sposób na obejście tego poza zakładaniem nowego konta? Tongue

Miałam tak, że w jednej ankiecie nie doczytałam i zaznaczyłam złą odpowiedź w pytaniu kontrolnym i nie otrzymałam za tę ankietę zapłaty, jednak po tej sytuacji miałam ankiety, więc myslę że nie przekłada się to na inne badania.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - 74raf - 20-08-2019 13:39

Łapcie jak macie ankieta o raku prosta długa uwaga : czytać uważnie miałem test czy czytam text Wink
Exploring people’s attitudes towards kidney cancer screening - male
Hosted by medschl.cam.ac.uk
£2.20 25 minutes £5.28/hr 274 places remaining


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - bartqqq - 20-08-2019 17:39

A ja od 2 dni okrągłe zero ankiet, siedząc 14 h dziennie.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Bevik - 20-08-2019 18:53

80 miejsc na 2.50$


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Gremquen - 20-08-2019 18:56

ja mam na 0.44 funta, jeszcze 497 miejsc


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ggusiaja - 20-08-2019 18:57

(20-08-2019 18:53)Bevik napisał(a):  80 miejsc na 2.50$

Też ją miałam i było jeszcze parę miejsc więc próbujcieSmile Dziś poza tym wpadł kolejny bonus za ankietęSmile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - hyenax - 21-08-2019 19:56

Zakładajac konto wypełniamy profil według uznania tak? I dopiero otrzymujemy ankiety ja kw 100% jest profil wypelniony ?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Zaperr44 - 21-08-2019 21:30

(21-08-2019 19:56)hyenax napisał(a):  Zakładajac konto wypełniamy profil według uznania tak? I dopiero otrzymujemy ankiety ja kw 100% jest profil wypelniony ?

Ja tydzień nie miałem wypełnionego profilu, bo nawet nie zjarzyłem że jest coś takiego i mimo to zarobiłem pare funtów Lol A co do tego "uznania" to ehh ludzie kiedy się nauczycie że to nie ma żadnej różnicy w jaki sposób wypełnicie profil? Ten kto ma raka, dostaję ankietę dotyczącą tego a drugi nie i w żaden sposób nie da się tego obejść..


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - bepol - 21-08-2019 22:18

Takie rzeczy jak profil się nie liczą. Natomiast jak się wypełniło kilka sztuk to lepiej nie padać na pytaniu kontrolnym Big Grin