Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - siemasz - 04-08-2019 16:46

Czy wypłaty są instant? Zleciłem ponad godzinę temu i na PP nic nie ma.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - xmaniek6 - 04-08-2019 16:54

(04-08-2019 16:46)siemasz napisał(a):  Czy wypłaty są instant? Zleciłem ponad godzinę temu i na PP nic nie ma.

Jak masz po prawej Instant to masz w 1s
Jak nie to wtorek i piątek wypłaty


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - DR4G - 05-08-2019 14:14

Group Decision Making Study 6
Hosted by Jered Abernathy
04/08/2019, 02:53

Trafił ktoś na tę ankietę? Podstawowa stawka była za £4.84, dotyczyła inwestycji tokenami z jeszcze 3 żywymi ludźmi, wszystko szło na wspólne konto. Pisali że zarobki za tę ankietę będą zależały od tego ile uda nam się zarobić jako grupie. Średnio w to wierzyłem, ale jednak dostałem bonus £8.59 za tę ankietę Big Grin Jeden koleś wybitnie trollował, totalnie nie wiedział o co chodzi i wszystko robił inaczej, tracąc sporo tokenów naszej grupie. Albo to były po prostu boty ;p Jeśli jednak nie były to boty, to z ciekawości, udało się komuś dostać większy bonus? Bo maksymalnie bonusowo można było wygrać chyba 15 funtów.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - xmaniek6 - 05-08-2019 14:26

(05-08-2019 14:14)DR4G napisał(a):  Group Decision Making Study 6
Hosted by Jered Abernathy
04/08/2019, 02:53

Trafił ktoś na tę ankietę? Podstawowa stawka była za £4.84, dotyczyła inwestycji tokenami z jeszcze 3 żywymi ludźmi, wszystko szło na wspólne konto. Pisali że zarobki za tę ankietę będą zależały od tego ile uda nam się zarobić jako grupie. Średnio w to wierzyłem, ale jednak dostałem bonus £8.59 za tę ankietę Big Grin Jeden koleś wybitnie trollował, totalnie nie wiedział o co chodzi i wszystko robił inaczej, tracąc sporo tokenów naszej grupie. Albo to były po prostu boty ;p Jeśli jednak nie były to boty, to z ciekawości, udało się komuś dostać większy bonus? Bo maksymalnie bonusowo można było wygrać chyba 15 funtów.

Ja brałem udział w 4. przeczytałem zasady, miałem czekać 10min jak nie znajdzie resztę ludzi (3) to koniec ankiety i wypłacili mi 4$ Big Grin (3,2funta)


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - camil_retail - 05-08-2019 14:35

Ja miałem to badanie ale w lipcu. Łącznie za 7 funtów razem z bonusem. Wydaje mi się że to raczej były boty a nie żywi uczestnicy. Przed ankietą była długa instrukcja a później pytania kontrolne żeby upewnić się czy się rozumie o co chodzi więc gdyby był ktoś kto wogóle nie zrozumiał instrukcji to by go wyrzuciło z ankiety podczas tych pytań kontrolnych. Ankieta była dziwna tym bardziej że pisało tam że finansuje ją Ministerstwo Obrony Usa.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Henry50 - 06-08-2019 07:35

Od ilu tutaj można wypłacać, bo mam 6 funtów i "Cash out" jest nadal zablokowane.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Voldimer - 06-08-2019 08:41

od 5 funtow

Masz zweryfikowane konto do konca oraz email do paypala ?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Henry50 - 06-08-2019 09:11

(06-08-2019 08:41)Voldimer napisał(a):  od 5 funtow

Masz zweryfikowane konto do konca oraz email do paypala ?

Dzięki, nakierowałeś mnie. Nie wpisałem w opcjach meila Big Grin Dobry ogar ze mnie. Już jest ok.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 12-08-2019 04:07

Jest ankieta za 10£ 44 miejsca jeszcze


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - lidero - 13-08-2019 10:44

Mam problem z identyfikacją maila,przychodzi wiadomość ,ale pokazuje błąd ,pisze by skopiować link bezposrednio do przeglądarki,ale to samo.
jakaś podpowiedź?