Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - pawlosek - 05-10-2018 14:08

U mnie również pusto, ale z plusów - wypłata przyszła Tongue


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Patek - 05-10-2018 14:16

do mnie przyszła 2 wypłatka Huh i dziś 2 ankiety skończone i na jedną się nie załapałempokerface


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - przezdziakmp - 05-10-2018 15:33

Doorm, nie mialem kodu. Ale automatycznie stawia NOCODE, napisane było, że tak się zdarza, może trochę dłużej weryfikacja po prostu potrwać.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - hejza92 - 07-10-2018 10:59

Ile ta weryfikacja trwa Smile?? czekam już prawie miesiąc a ankiet jak nie było tak nie ma Big Grin (potwierdzony tel i e-mail) Smile


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Gentelmenel - 08-10-2018 10:02

Jak potwierdzone to powinny być o ile masz profil uzupełniony w 100%

Chociaż u mnie ankiet od paru dni nie ma w ogóle a mam stronę odpalona non stop oprócz nocy


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Stworkowaty - 08-10-2018 11:02

U każdego mniej ankiet.. Tongue


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Fidziak30 - 08-10-2018 12:29

Cytat:Doorm, nie mialem kodu. Ale automatycznie stawia NOCODE, napisane było, że tak się zdarza, może trochę dłużej weryfikacja po prostu potrwać.

Podawaj końcowy adres domeny na skończonej ankiecie, tam zazwyczaj zawarty jest kod do zaliczenia ankiety..

Tak jakby się coś bardziej ruszyło, bo ostatnimi czasy był mały ruch, teraz mam (do dwóch ankiet dziennie)

Enjoy ! ;-)


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ggusiaja - 08-10-2018 12:32

u mnie też mniej ankiet, ale dziś miałam miłą niespodziankę i za przedostatnią ankietę otrzymałam bonus w wysokości 1 funtaSmile i dzięki temu kolejną wypłatę zleciłamSmile
[Obrazek: a11.png]


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Ballhaus - 08-10-2018 12:53

A u mnie od paru dni kompletna posucha, mimo że często zerkam


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 09-10-2018 17:21

U mnie też słabo z ankietami. Dziś była ankieta za 1 funt zobaczyłem za 132 miejsca są ale zajęte już 131 odświeżyłem stronę i było już 140 miejsc a zajętych 132 i jakoś się udało zrobić.