Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Otóż nie tym razem - sukcesywnie pokonuję lenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Otóż nie tym razem - sukcesywnie pokonuję lenia (/Temat-Otoz-nie-tym-razem-sukcesywnie-pokonuje-lenia-157269)

Strony: 1 2 3


RE: Otóż nie tym razem - sukcesywnie pokonuję lenia - jarekxD - 02-09-2018 14:27

Gratki! Trzymaj tak dalej! Smile


RE: Otóż nie tym razem - sukcesywnie pokonuję lenia - Damkofr - 02-09-2018 16:37

Ciekawy dziennik, będę obserwował Wink


RE: Otóż nie tym razem - sukcesywnie pokonuję lenia - elmadzi199 - 25-09-2018 14:59

Zapowiada sie super Obserwuje .


RE: Otóż nie tym razem - sukcesywnie pokonuję lenia - MrSlasher - 03-12-2018 04:18

Niestety troszkę zapomniałem o tym dzienniku, ale na pewno nie zapomniałem o pracy!
Krótko podsumowując osiągnąłem swój cel - pokonanie lenia. Narazie rozwijam kilka mniejszych projektów i kontynuuję ewhoring. Postanowiłem nie ujawniać moich zarobków z ewhoringu, biorąc pod uwagę ewentualny ból dupy i problemy. W każdym razie trzymam się dobrze i powinienem wrócić do prowadzenia dziennika w nowym roku z "oryginalnymi" metodami, a nie jakieś tam oklepane ewhoringi (hehe)


RE: Otóż nie tym razem - sukcesywnie pokonuję lenia - Lensherr - 01-02-2019 04:21

Powodzona i coraz większych zysków