Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Otóż nie tym razem - sukcesywnie pokonuję lenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Otóż nie tym razem - sukcesywnie pokonuję lenia (/Temat-Otoz-nie-tym-razem-sukcesywnie-pokonuje-lenia-157269)

Strony: 1 2 3


RE: Otóż nie tym razem - MrSlasher - 22-07-2018 23:40

Co nowego?

W tym tygodniu nic konkretnego nie zrobiłem z powodów osobistych. Dokończyłem stronę pod drugie konto i codziennie wrzucałem posty + bot nieustannie pracuje. W tym tygodniu zabieram się za pracę nad kolejnym sposobem, a mianowicie dropshipping. Więcej szczegółów jak już coś będzie.


Zarobki

Gościu zdeterminowany dosłał 20$ do tych 30zł i wszystko cacy Big Grin Nowy snapchat zarobił 50$. Crakrevenue i Ogads po około 3$ czyli w sumie jakieś $75. Ogólnie w tym tygodniu tak sobie, liczyłem na lepsze efekty ale jeszcze się powinno rozkręcić. Jak na prawie autopilot to i tak nieźle Cool

Screeny

[Obrazek: crak.png]

[Obrazek: ogads.png]

[Obrazek: image.png]


RE: Otóż nie tym razem - MrSlasher - 31-07-2018 15:36

Od ostatniego posta nic konkretnego nie zrobiłem. Regularnie wstawiam posty na snapchata, bot chodzi i to tyle. Dlaczego nic ? Sprawy rodzinne, wakacje i inne takie. Niedługo trzeba się wziąć do roboty.

Zarobiłem:
CrakRevenue +$3,58
Ogads +$1,25
Paypal +102,18zł


RE: Otóż nie tym razem - MrSlasher - 10-08-2018 08:25

Co nowego?

Minęło 10 dni od ostatniego posta. Odstawiłem snapchata trochę na bok.
Dodaję codziennie po 2-3 story i wrzucam posty na różne strony, żeby przyciągać nowych ludzi. Nie wiem czy to dobry wynik ale nowych przychodzi około 70-130 dziennie, ale też sporo odchodzi. Od około tygodnia 24h story utrzymuje sie w okolicach 500-650. Pierwsze konto zostawiam narazie nieużywane z powodu małej ilości zdjęć (około 20). Może by ktoś chciał odkupić ?Jerk

W międzyczasie znów się wziąłem do pozycjonowania mojej hackowej strony. (leń pokonany)
Narazie 10 nisz i strona ma około 500 linków, wczoraj dodałem ~150. Pozycje narazie bardzo zróżnicowane ale większość pomiędzy 5-40.
Robię według poradnika Vasakiego, ale dorwałem ciekawy poradnik na zagranicznym forum i zamierzam przetestować zawarte w nim porady i narzędzia.

Kilka dni temu znowu się zabrałem za mały sklep internetowy (bardzo prosty, dla mało wymagającego przedsięwzięcia). Jestem na końcowym etapie. Wszystko praktycznie śmiga, teraz tylko zapełniam wszystko treściami.

Zarobki
Ten sam koleś kupił najpierw Premium Snapa za 30 i mu nie zdążyłem dać jeszcze nic, a za kilka godzin kupił paczke zdjęć za 15 Huh


CrakRevenue +$14,99
Ogads +$3,15
Paypal + $55 (+$60 niżej)

Screeny

[Obrazek: JCvt3Lx.png]

[Obrazek: 0CuH9gT.png]

[Obrazek: oFgNUn5.png]

@edit

Przed chwilą wpadło $30 na PP.

[Obrazek: cVO0ryB.png]

@edit2
Znowu $30 ! Rolleyes Już bez screenów bo mi sie nie chce Tongue
2


RE: Otóż nie tym razem - EfectiveWork - 10-08-2018 09:25

Bardzo przyjemne zarobki Smile

Można wiedzieć w jakiej kategorii będziesz prowadził swój sklep ? Smile

Powodzenia


RE: Otóż nie tym razem - MrSlasher - 10-08-2018 11:53

W kategorii nasiona, więcej nie zdradzę Jerk2

A tak przy okazji to niezła dniówka dziś hehe, oby teraz się tak rozkręciło już na stałe Lol


RE: Otóż nie tym razem - amidalez - 10-08-2018 19:15

Efekty fajne. Ciekawa opcja z tym botem, muszę rozeznać temat


RE: Otóż nie tym razem - TacoX - 16-08-2018 10:28

Również życzę powodzenia!


RE: Otóż nie tym razem - MrSlasher - 19-08-2018 00:40

Co nowego?

Przygotowałem szablon "hacka" na bloga. Teraz o wiele szybciej będę dodawał nowe gierki. Nadal pracuję nad sklepem internetowym.
Znalazłem też fajniejszą ofertę na CrakRevenue za $5,2! Efekty były widoczne od razu po zastosowaniu Big Grin
Poza tym to w sumie nic konkretnego, wpadłem na kilka pomysłów ale napiszę o nich dopiero w następnych postach.

Zarobki


CrakRevenue +$43,31
Ogads +$6,08
Paypal + $15

Screeny

[Obrazek: TFnH1Sp.png]

[Obrazek: 4rvivCX.png]

[Obrazek: 40i1Dqo.png]


RE: Otóż nie tym razem - MrSlasher - 26-08-2018 12:22

Narazie nie chce mi się dodawać kolejnych efektów. Powiem krótko, że założyłem drugiego snapchata i zacząłem promowanko. Do końca miesiąca chcę założyć 5 kont i to jest mój cel na sierpień. Dlatego też mam dużo pracy i nie będę robić durnego podsumowania kiedy nic nie jest do końca zrobione.
Oczywiście w międzyczasie pracuję nad sklepem, blogiem, uczę się html, css, php, javascript (niby umiem ale chcę być o wiele lepszy w tej dziedzinie). Uważam, że SEO jest bardzo przyszłościowe tak samo jak i pisanie witryn internetowych.

A zarobki tak jak wcześniej, dlatego zakładam 5 kont Jerk2
Wyszedłem z takiego założenia, że pierwsze konto zarabia na mnie 100%, następne może przyciągnąć tych samych użytkowników więc konwersja spadnie np. o 25%, potem znowu i znowu i znowu. Idąc moją "logiką" powinno mi to dać około 262,5% podstawowych zarobków. Dzienny zarobek to powiedzmy 35zł (w rzeczywistosci około 45 ale zaniżam) Kalkulacja: 35zł x 262,5% = ~92zł
Taka kwota mnie bardzo zadowala, ale nie jest ona celem lecz motywacją.

Podsumowanie zrobię 31 sierpnia albo później Sad


RE: Otóż nie tym razem - MrSlasher - 01-09-2018 13:17

Co nowego?
Jestem zadowolony z pieniędzy jakie zarobiłem w tym miesiącu, jednak z pracy którą wykonałem nie jestem dumny. Pracowałem o wiele za mało niż planowałem. We wrześniu chcę pracować przynajmniej 2x tyle co w sierpniu. Aktualnie lekko się rozchorowałem i oczywiście brak sił, żeby posiedzieć chociaż te pare godzin na laptopie. Ogólnie powoli chcę poświęcać coraz mniej czasu na snapchata, a więcej na inne projekty dlatego trzecie konto jest na selly.gg zamiast własnej strony, każde następne również będę prowadził na selly. Zobaczymy co z tego będzie. Postanowiłem też, że nie będę wrzucał screenów z paypala bo robi się tego za dużo Jerk
Konta snapchat: 3/5

Zarobki
Z nudów pobawiłem się w aplikacji Cashouts z GooglePlay. Trafiła mi się oferta za około 20$ i wczoraj właśnie dostałem wypłatę (czekałem niecałe 2 tygodnie). Pojawili się pierwsi klienci odnośnie shoutoutów na instagramie i wpadło 10$.

18-31 sierpnia

CrakRevenue +$131,28
Ogads +$6,85
Ewhore Paypal + $210, +197,88zł
Cashouts Paypal +$20
Shoutouts instagram +$10


Podsumowanie zarobków w sierpniu
Zarobione na dzień 31-08-2018:
CrakRevenue - $189.58
OGads - $15,78
Paypal - $340 + 197,88zł
Cashouts Paypal +$20
Shoutouts instagram +$10
Suma zarobków: ~2260zł
Średnia dniówka: ~73zł

Screeny

[Obrazek: MeSlqAo.png]