Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fundico - pożyczki społecznościowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Fundico - pożyczki społecznościowe (/Temat-Fundico-pozyczki-spolecznosciowe-157223)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Fundico - pożyczki społecznościowe - kasperkazik - 16-05-2021 10:04

Dzień dobry Wszystkim, opiszę kontynuację i zakończenie moich przygód z Fundico. Jak już wcześniej pisałem, pod wpływem ostrzeżeń z KNF postanowiłem wycofać swoje inwestycje (jedna za 1000, druga za 2700 zł). Jako że uznałem firmę za piramidę na etapie, w którym już nie wypłaca pieniędzy, postanowiłem zrobić to podstępem. Zgłosiłem się na chętnego na ich ofertę pracy przy prowadzeniu strony internetowej, jednak pod warunkiem, że wcześniej zwrócą mi moje inwestycje dla wykazania swojej wiarygodności. Przez jakieś 3 miesiące dzwoniłem do nich co tydzień i słyszałem że dostanę zwrot niebawem, i tak dostawałem go w częściach z czego ostatnia wpłynęła wczoraj. Z jednej strony to, jak długo musiałem ubiegać się o zwrot inwestycji świadczy na niekorzyść firmy, ale czyni jeszcze z nich piramidy w moich oczach. Może po prostu być prowadzona przez nierozgarniętych ludzi. Jednak pan prezes Skiba prowadził już chyba 10 Nuppexów, Zawexów i innych firm-krzaków, mógłby się już ogarnąć. Na razie dobrze ogarnia pieniądze od ludzi. Na korzyść Fundico przemawia jednak fakt, że moje inwestycje musiały zostać sprzedane komuś innemu, więc PRAWDOPODOBNIE są dotyczą one realnych spraw sądowych, a nie przypadkowych numerków spraw z dopisanymi kwotami. Z drugiej strony prowadzenie dla nich strony oczywiście wiąże się z inwestycją kilku tysięcy złotych, co może być kolejną próbą wyłudzenia. Ostatecznie mój werdykt na temat Fundico to zdecydowane nie wiem, nikogo nie zachęcam ani nie zniechęcam. Sam po kilkumiesięcznych próbach wycofałem wreszcie środki i już więcej tam nie zainwestuję. Pozdrawiam


RE: Fundico - pożyczki społecznościowe - Angulo - 17-05-2021 17:12

Ja poczekam na zakończenie moich inwestycji i też wycofuję się.


RE: Fundico - pożyczki społecznościowe - Nayeb - 20-05-2021 12:04

Dzięki panowie.
po kilku rozmowach z ich konsultantami
Na googlu znalazłem moje ukochane forum
Szukają o nich więcej informacji i uprzedziliście mnie
zanim wpakowałem tam 10 koła


RE: Fundico - pożyczki społecznościowe - Pablo1878 - 07-06-2021 09:11

Chciałem wypłacić pieniążki za poleconych inwestorów. Niestety, nie mogę tego zrobić bo sam muszę zainwestować minimum 1000 zł. Smile

Jak się nazbiera odpowiednia kwota to może zainwestuje i wycofam się po tygodniu. :
____
]


RE: Fundico - pożyczki społecznościowe - Pablo1878 - 10-06-2021 09:45

Dostałem fajne pismo dzisiaj. Kto jeszcze dostał?

[Obrazek: 8-A555800-2-EE7-4-F5-F-B11-E-01524-ACCF310.jpg]


@[Hybrid1990] - nie dawaj Warna. Wiem, że post pod postem ale wyjątkowa sytuacja.


RE: Fundico - pożyczki społecznościowe - Deathday98 - 16-07-2021 10:49

Ogólnie miałem tam inwestycje na 9miesięcy skończyła się pod koniec maja i przez miesiąc musiałem się prosił o wypłatę pieniędzy. Na maila kompletnie nie odpowiadali, po tygodniu zacząłem dzwonić do opiekuna konta, on niby przekazywał informacje do prezesa, a nadal nie było pieniędzy, po kolejnym tygodniu znalazłem numer do pana Skiby który powiedział, że w tym momencie wypłaca pieniądze, po kolejnym tygodniu znowu zadzwoniłem i powiedział, że za chwile wypłaci... więc serdecznie nie polecam, problem jest ze wszystkim, niczego nie można się dowiedzieć, maile przepadają, a rozmowy są przekazywane i też na tym się kończy..


RE: Fundico - pożyczki społecznościowe - sebas11 - 16-07-2021 11:39

(10-06-2021 09:45)Pablo1878 napisał(a):  Dostałem fajne pismo dzisiaj. Kto jeszcze dostał?

[Obrazek: 8-A555800-2-EE7-4-F5-F-B11-E-01524-ACCF310.jpg]


@[Hybrid1990] - nie dawaj Warna. Wiem, że post pod postem ale wyjątkowa sytuacja.

o kurde dzieje sie niezle


RE: Fundico - pożyczki społecznościowe - Angulo - 03-09-2021 09:08

Niestety pora pogodzić się z utratą zainwestowanych tam środków.


RE: Fundico - pożyczki społecznościowe - Pablo1878 - 03-09-2021 10:30

Coraz więcej krytycznych postów jest o Fundico.

Na początku firma była rzetelna, ale z tego co widzę to będzie wałek na kilkaset tysięcy.


RE: Fundico - pożyczki społecznościowe - Hasher - 03-09-2021 10:53

(03-09-2021 10:30)Pablo1878 napisał(a):  Coraz więcej krytycznych postów jest o Fundico.

Na początku firma była rzetelna, ale z tego co widzę to będzie wałek na kilkaset tysięcy.

Jak większość tego typu firm. Skupują długi za czyjeś pieniądze żeby później ich następna firma krzak to odkupiła a oni upadają...