Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prowizja 20% za sprzedaż strony www/e-sklepu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Prowizja 20% za sprzedaż strony www/e-sklepu (/Temat-Prowizja-20-za-sprzedaz-strony-www-e-sklepu-157201)



Prowizja 20% za sprzedaż strony www/e-sklepu - Fallriv - 10-07-2018 17:03

Prowadzę firmę, która m.in. projektuje strony internetowe i e-sklepy. Szukam osób, które zajmą się sprzedażą za atrakcyjną prowizję.

20% od każdej sprzedanej usługi - prowizja wypłacana każdorazowo po sfinalizowaniu transakcji z poleconym klientem. Najtańsza strona kosztuje u nas 1000 zł - masz z niej więc prowizję 200 zł. Droższe warianty kosztują nawet kilkanaście tysięcy (skomplikowane e-sklepy) i wtedy prowizje odpowiednio wyższe Wink

Niezmiennie jednak jest to 20% - niezależnie od wartości sprzedanej usługi - im droższa usługa, którą sprzedasz, tym więcej zarobisz.

Znasz akurat kogoś kto potrzebuje strony/sklepu? Możesz zatem bez wysiłku jednorazowo zgarnąć kasę na wakację lub cokolwiek innego. Sam decydujesz ile zarobisz i jak dużo pracujesz. Chcesz dorobić po godzinach? Fajnie. Chcesz się za to wziąć na pełnym gazie i pozyskiwać regularnie klientów? Również fajnie.

Nie musisz mieć działalności gospodarczej - możemy rozliczać prowizję w oparciu o umowę-zlecenie.

Nie interesuje mnie skąd pozyskasz klienta Wink Czy dzwonisz do firm, czy piszesz maile, czy jeździsz do siedzib firm, czy wrzucasz informacje na grupach na FB etc.

Praca zdalna, według własnych zasad i bez konieczności raportowania czy ponagleń z mojej strony.

Zapewniam wsparcie sprzedażowe - prezentacje ofertowe, pomoc w negocjacjach, możesz mi przekazać kontakt osoby zainteresowanej i domknę sprzedaż za Ciebie (prowizja oczywiście zostanie uznana, bez obaw).

Jeśli potrzebujesz jakieś konkretne materiały promocyjne, mogę je wykonać (wszelkie grafiki, banery, czy nawet ulotki - co tam akurat uznasz za potrzebne)

Wypłata na konto lub PayPal. Zapraszam zainteresowanych Wink

Ps.
Jeśli akurat sam potrzebujesz strony/sklepu to zamiast prowizji mogę dać rabat 20%


Prowizja 20% za sprzedaż strony www/e-sklepu - Majka - 07-01-2019 15:25

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.