Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót po dłuższym czasie, tipy, poradniki, porady - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Powrót po dłuższym czasie, tipy, poradniki, porady (/Temat-Powrot-po-dluzszym-czasie-tipy-poradniki-porady-157199)



Powrót po dłuższym czasie, tipy, poradniki, porady - nKaUasznikow - 10-07-2018 15:58

Bez zbędnego przedłużania. Zawsze gdzieś orbitowałem wokół tego forum i tematów zarabiania w internecie.
Mogę się pochwalić swego rodzaju cwaniackim sznytem, otwartym umysłem i zdolnością do exploitowania różnych systemów, oznacza to, że bardzo łatwo potrafię zauważać schematy według których można nadużywać różnych funkcji/portali itd. Niestety przez to, że zainteresowałem się tymi tematami w bardzo młodym wieku i przez bardzo kiepską systematyczność wiele na tym polu nie osiągnąłem.

Jenak wiem mniej więcej z czym to się wszystko je i jak to działa.

Dlatego kieruję do was prośbę o pomoc w zebraniu pewnych materiałów, poradników i pojęć których powinienem się nauczyć.

Wiem na pewno, że nieocenione są te poradiki:
Poradnik klina Pozycjonowanie filmu na YouTube 2018
Poradnik SEO Vasakiego

Byłbym wdzięczny za udzielenie wskazówek, na czym się teraz zarabia(coś kojarzę, że OGads i PPI jest teraz w modzie), jakich narzędzi się używa/gdzie ich szukać itd. Na czym to zarabianie polega. Możecie też po prostu podrzucić jakieś pojęcia których powinienem szukać. Oczywiście może być po angielsku jak i po polsku Wink

Obecnie to chyba takie 2 popularne autopiloty to właśnie pozycjonowanie blogów/landingpage i unlisted method na youtube?

Z góry dzięki za pomoc, jeśli zdecyduję się na systematyczną i ciężką pracę to będę w stanie zainwestować w start skromne 50$


RE: Powrót po dłuższym czasie, tipy, poradniki, porady - Zaperr44 - 11-07-2018 15:06

http://zarabiam.com/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34


RE: Powrót po dłuższym czasie, tipy, poradniki, porady - nKaUasznikow - 11-07-2018 18:18

Dzięki za wybitnie szczegółowe porady Wink Nie spodziewałem się, że ktoś tak wyczerpie temat.

Ale już sam sobie ogarnąłem początki know-how, kupiłem hosting i ogarnąłem parę pomysłów i technik których będę używał.

Jeśli ktoś ma sensowniejsze porady którymi będzie chciał się podzielić to chętnie wysłucham i wcielę w życie Smile


RE: Powrót po dłuższym czasie, tipy, poradniki, porady - wrzochal11 - 12-07-2018 11:25

Po prostu Twoje pytania są zbyt ogólne.. nie ma na nie jednej odpowiedzi.
Zarabianie w Internecie jest to pojęcie bardzo szerokie. Dwie osoby mogą robić coś ZUPEŁNIE innego i nazwać to co robią właśnie zarobkiem w Internecie.
Przede wszystkim musisz pamiętać, że Internet jest to tylko inny sposób docierania do ludzi. Takie narzędzie w Twoich rękach.

By móc zarabiać to przede wszystkim trzeba mieć jakąś ofertę, np. oferować swoją pracę, sprzedawać produkty - swoje lub czyjeś (różne programy partnerskie), proponować współpracę w czymś, itd.

Jak masz już ofertę i wiesz, że jest na nią zapotrzebowanie, to musisz zrobić tak aby z tą ofertą docierać do osób zainteresowanych (zleceniodawców, klientów, partnerów), czyli zdobywać ten tzw. ruch. Tutaj właśnie rola Internetu. On daje ogromne możliwości w tym "docieraniu" - strona www, blog, kanał na YT, konto na Instagramie, FB, fora dyskusyjne, wyszukiwarki, płatne reklamy, itd.. po prostu trzeba z tą ofertą docierać do ludzi, którzy nas interesują w kontekście oferty. Pomóc mają nam te różne miejsca. Potem należy to rozwijać, sprawdzać czy są rezultaty, zmieniać, ulepszać, kontrolować - O tym właśnie jest całe to forum. Nie ma jednej drogi, jest ich wiele, to co dobre dla jednego niekoniecznie może spodobać się drugiemu. Byle tylko mieć świadomość co się robi i dlaczego to się robi. Bo można wpaść w jakąś dziwną drogę, która prowadzi donikąd, np. inwestowanie w piramidy finansowe i myślenie, że się znalazło jakiś złoty biznes na całe życie, że nic nie trzeba już robić Smile


RE: Powrót po dłuższym czasie, tipy, poradniki, porady - Zaperr44 - 12-07-2018 20:06

(11-07-2018 18:18)nKaUasznikow napisał(a):  Dzięki za wybitnie szczegółowe porady Wink Nie spodziewałem się, że ktoś tak wyczerpie temat.

Ale już sam sobie ogarnąłem początki know-how, kupiłem hosting i ogarnąłem parę pomysłów i technik których będę używał.

Jeśli ktoś ma sensowniejsze porady którymi będzie chciał się podzielić to chętnie wysłucham i wcielę w życie Smile

Nie sprecyzowałeś nawet pytania więc taką odpowiedź dostałeś.
Wchodzisz do tego działu widzisz co jest świeże,aktualne,wgłębiasz się w to a nuż,widelec akurat cię zainteresuję