Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zdobyć wysoką średnią na fotka.pl real kontem? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Jak zdobyć wysoką średnią na fotka.pl real kontem? (/Temat-Jak-zdobyc-wysoka-srednia-na-fotka-pl-real-kontem-157175)



Jak zdobyć wysoką średnią na fotka.pl real kontem? - Soplica - 09-07-2018 15:48

Witam mam od niedawna konto na fotka.pl - Nie wyglądam źle takie 7/10 ale często dziewczyny, nawet dość brzydkie tak jakby na złość zaniżają mi średnią. Nic złego nie robią piszę powiedzmy do takiej jednej Hej, jakie masz zainteresowania, daję jej serduszko a ona mi się tak odpłaca hahah :> - Parę fajnych dup same do mnie napisało, ale tak to loteria. Taka 10/10 da ci serduszko podniesie ci średnią, a zaraz jakaś typiara 5/10 ci ją obniży. Próbowałem zaczepiać słabe dupy na początku było dobrze, ale teraz znów loteria ;p

Może macie jakieś fajne tipy ;p? - Może coś źle robię hehe


RE: Jak zdobyć wysoką średnią na fotka.pl real kontem? - Wojtek574 - 12-07-2018 10:59

Ale ty mówisz o zarabianiu czy prywatnym koncie? Bo za bardzo nie rozumiem


RE: Jak zdobyć wysoką średnią na fotka.pl real kontem? - mahuzz - 12-07-2018 11:09

Wygląda na to, że prywatne konto Big Grin


RE: Jak zdobyć wysoką średnią na fotka.pl real kontem? - Hopekk94 - 12-07-2018 11:24

Moze nie koniecznie chce nawet zarabiac. Chlopak przedewszystkim chce sobie podniesc srednia. Jesli google nie zna odpowiedzi to szuka tutaj Smile


RE: Jak zdobyć wysoką średnią na fotka.pl real kontem? - WhiteNigga - 12-07-2018 19:16

Musisz zmienić twarz Jerk


RE: Jak zdobyć wysoką średnią na fotka.pl real kontem? - Wojtek574 - 13-07-2018 01:47

U mnie średnia jest 8.83 na 2000 decyzji XD Nie wiem czy to wysoko czy też nisko Tongue Wejdę od czasu do czasu i klikam serce nawet nie patrząc hehe


RE: Jak zdobyć wysoką średnią na fotka.pl real kontem? - artzarab - 14-07-2018 07:28

Czy naprawdę takie tematy powinny pojawiać się na tak zacnym forum?