Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą (/Temat-Vinest-Zgarnij-prawdziwe-nagrody-Dziennik-pracy-nad-gra-157172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 03-09-2018 09:21

(03-09-2018 08:27)Captain napisał(a):  Coś temat ucichł. Motywacja spadła?

Jak będą te testy to powiadom mnie na PW, bo nie używam facebooka, więc newsów tam nie zobacze.

Regularnie dodaję posty na fanpage. Tu dodam niedługo post zbiorczy. Co do testów to chęć wyraziło wiele osób, więc pojawi się ogólna informacja - najpierw na fanpage, później na forum.


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Captain - 03-09-2018 09:49

Ja mógłbym przetestować mechanikę gry i ewentualnie doradzić co by można było poprawić bądź ulepszyć, bo się na tym dobrze znam, mam ogromne porównanie, do tego sam kiedyś tworzyłem własną grę przeglądarkową i to mega rozbudowaną (ale projekt nie doczekał się pełnej realizacji ponieważ nie jestem niestety programistą, to nie moja dziedzina i nie mogłem tego zrobić całkiem sam, a współpraca z innymi zawiodła, ich słomiany zapał uniemożliwił zrealizowanie tak dużego projektu).


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Mezir - 04-09-2018 17:30

Super projekt, życzę powodzenia, mam nadzieję że kiedyś będę miał okazję zagrać.
Zostawiam Ci reputację, szkoda że nie mogę zaobserwować Twojego tematu(chyba, że nie wiem jak) ale będę zerkał tu co jakiś czas.


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 05-09-2018 12:35

#17
Szablon walki, lokacje miasta, kupowanie/sprzedawanie przedmiotów

05.09.2018

Na wstępie zapraszam was wszystkich do polajkowania FanPage. To tam z wyprzedzeniem pojawiać się będą wszelkie informacje o projekcie: VinestPL

1. Pierwsza nowość to początkowe lokalizacje miasta. Możecie już powoli domyślać się modelu rozgrywki.

[Obrazek: KUudAzC.png]

2. Kolejna to rozpoczęcie pracy nad walką czego owocem jest szkic szablonu.

[Obrazek: ZSdC5hp.png]

3. Zostały także zakończone prace nad kupowaniem/sprzedawaniem przedmiotów u handlarza.

[Obrazek: fT8ABAt.png]


Powoli wkraczam w mechanikę walki wraz z losowością w przypadku przedmiotów. Gra przybiera coraz ciekawszych kształtów chodź do końca kręta droga. Zapraszam do komentowania wraz z przedstawianiem swoim uwag i spostrzeżeń.



RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 10-09-2018 15:53

#18
Szablon alchemii, przedmioty przyporządkowane klasom postaci

10.09.2018

Dzień dobry. Tym razem siły zostały skierowane na nowe lokacje i tak zapraszam do przejrzenia szablonu alchemii. Dodatkowo wprowadziłem podział przedmiotów na klasy postaci. Od teraz możemy używać rzeczy w grze jedynie zgodnych z naszą klasą.

[Obrazek: gIakn2T.jpg]

[Obrazek: jfJf6kO.png]



RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - lever - 10-09-2018 19:40

Widzę wszystko zmierza do wielkiego finału i premiery - pozdrawiam i czekam z niecierpliwością.


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Captain - 10-09-2018 21:11

A co z mikropłatnościami? Co dokładnie będzie się kupowało za walutę premium?


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 10-09-2018 21:32

(10-09-2018 21:11)Captain napisał(a):  A co z mikropłatnościami? Co dokładnie będzie się kupowało za walutę premium?

Będą, lecz jeszcze nie są zaprogramowane. Skupiam się na rozgrywce. Na nie przyjdzie czas za pewne pod koniec.


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - paweldelrey - 23-09-2018 18:12

Gra nadal działa?


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 23-09-2018 18:15

Dzięki ale wpis ale gra, co można z resztą wyczytać z tytułu, jest tworzona - jeszcze nie działa.