Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą (/Temat-Vinest-Zgarnij-prawdziwe-nagrody-Dziennik-pracy-nad-gra-157172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 18-08-2018 11:45

Przez ostatnie kilka lat wykonałem wiele rzeczy związanych z programowaniem i inwencją twórczą, jednak tutaj wstawię screen z gry którą zacząłem bardzo dawno temu tak, abyście mogli zobaczyć różnice między poziomem z dawnych czasów a dzisiejszym:

[Obrazek: ZPDD8TW.png]



RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - xdax1 - 18-08-2018 12:40

Graficznie zdecydowanie widać różnice, pytanie jak będzie z rozgrywką?
Grałem w Green knight i cóż, to była zwykła "klikanka" jakich jest cała masa (zwykłe klikanie typu idź na podróż, poczekaj 5 minut - bez jakiejkolwiek fabuły). Pytanie jak będzie tutaj?


Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 18-08-2018 12:50

System handlu, ekwipunku, walki ... na prawdę tylko grafika się zmieniła?


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Czaq - 18-08-2018 16:06

Coraz lepiej to wygląda Wink Dziennik inne niż wszystkie. Co mogę więcej powiedzieć - powodzenia!


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - VNMX. - 19-08-2018 17:09

UI co raz ciekawsze. Jako grafik musze powiedzieć, że powoli jakoś zaczyna to wyglądać. No, ale jeszcze dużo pracy przed Tobą Wink


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Captain - 19-08-2018 17:58

(18-08-2018 07:54)PremAccHack napisał(a):  Jeśli dobrze to rozegrasz reklama, dodanie jakiegoś premium do gry które nie koniecznie trzeba kupić. I będą nagrody po każdym sezonie gry. Możliwość gry na smartfonie to myślę że gra będzie naprawdę popularna.

Ta gra naprawdę niczym szczególnym się nie wyróżnia i będzie podobna do tego rodzaju gier które były bardzo popularne w latach 2004-2012, potem zaczęły być wypierane przez rynek gier mobilnych, a teraz już praktycznie nie powstają żadne nowe, a większość starych jest dawno zamknięta, bo wszystkie firmy tworzące takie gry skupiły się na grach mobilnych.

Ale owszem ta gra ma szansę być popularna pod jednym warunkiem - Że nie będzie w ogóle pay2win. Bo pay2win jest plagą i zarazą zarówno w grach przeglądarkowych i mobilnych i jedyny czynnik dla którego ludzie mogą chcieć grać w jego grę zamiast w super wypasione graficznie gry od dużych firm to ten, że w przeciwieństwie do nich nie będzie pay2win (jeśli nie będzie).



(18-08-2018 11:45)Styler napisał(a):  Przez ostatnie kilka lat wykonałem wiele rzeczy związanych z programowaniem i inwencją twórczą, jednak tutaj wstawię screen z gry którą zacząłem bardzo dawno temu tak, abyście mogli zobaczyć różnice między poziomem z dawnych czasów a dzisiejszym:

[Obrazek: ZPDD8TW.png]

Przecież to było jakieś póltora roku temu, max dwa lata temu. Owszem to dużo czasu, ale nie aż tak mega dużo jak piszesz. A w kwestii nabywania doświadczenia programistycznego niecałe dwa lata to nie jest aż tak bardzo dużo czasu, no chyba, że kodziłeś jak szalony po ileśtam godzin dziennie, codziennie, to wtedy tak.


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 19-08-2018 18:01

(19-08-2018 17:58)Captain napisał(a):  Przecież to było jakieś póltora roku temu, max dwa lata temu. Owszem to sporo czasu, ale nie aż tak dużo jak piszesz. A w kwestii nabywania doświadczenia programistycznego niecałe dwa lata to nie jest aż tak bardzo dużo czasu, no chyba, że kodziłeś jak szalony po ileśtam godzin dziennie, codziennie, to wtedy tak.

Będąc zaangażowanym uczysz się na prawdę dużo, a skoro się z tym zgadzasz to nie wiem czemu najpierw zaprzeczasz, aby potem dodać że pod jakimś warunkiem to w sumie ok.


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Captain - 19-08-2018 18:08

(19-08-2018 18:01)Styler napisał(a):  
(19-08-2018 17:58)Captain napisał(a):  Przecież to było jakieś póltora roku temu, max dwa lata temu. Owszem to sporo czasu, ale nie aż tak dużo jak piszesz. A w kwestii nabywania doświadczenia programistycznego niecałe dwa lata to nie jest aż tak bardzo dużo czasu, no chyba, że kodziłeś jak szalony po ileśtam godzin dziennie, codziennie, to wtedy tak.

Skoro tak mówisz to chyba nie programowałeś zbyt wiele Wink

To w sumie zależy na jakim poziomie wtedy byłeś. Jeśli byłeś bardzo początkujący to faktycznie robi kolosalną różnicę, ale jeśli byłeś powiedzmy średniozaawansowany to teraz jesteś bardziej średniozaawansowany, ale wciąż daleko Ci do doświadczonego programisty, bo te półtora roku lub trochę więcej to nie jest aż tak dużo w zgłębianiu tajników czegoś tak złożonego, no chyba, że poświecałeś na to naprawdę bardzo dużo czasu dziennie czy tygodniowo to wtedy zwracam honor Wink


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 19-08-2018 18:18

Zapraszam do przetestowania jak tylko będzie gotowa. Mam nadzieję, że zmienisz wtedy zdanie, bo pewnie testowałeś także Green Knight.


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Captain - 03-09-2018 08:27

Coś temat ucichł. Motywacja spadła?

Jak będą te testy to powiadom mnie na PW, bo nie używam facebooka, więc newsów tam nie zobacze.