Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą (/Temat-Vinest-Zgarnij-prawdziwe-nagrody-Dziennik-pracy-nad-gra-157172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 16-07-2018 16:34

#5
Interface postaci

16.07.2018

Zgodnie z ostatnią zapowiedzą przedstawiam wam podstawowy interfejs postaci. W miarę dodawania już zaplanowanych funkcjonalności będzie rozwijany, jednak ta postać graficznie kosztowała mnie wbrew pozorom wiele czasu i jestem z niej zadowolony.

[Obrazek: f5YIBRZ.png]



RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - BertekKop - 17-07-2018 05:25

Bardzo ładnie to wygląda, zmieniłbym jedynie środkowe okienko które leży na postaci.


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Lanserek - 17-07-2018 11:09

Możesz mieć zapał do pracy, ale jeśli gra nie będzie na siebie zarabiać to w ciągu kilku miesięcy szybko go stracisz.

Od strony zarobkowej moim zdaniem gra przeglądarkowa skierowana do polskiej publiczności nie ma sensu dlatego ja bardziej poszedłbym w target angielskojęzyczny oraz grę mobilną, ale wyobrażam sobie ile musiałoby to kosztować pracy. Smile


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 17-07-2018 12:18

(17-07-2018 11:09)Lanserek napisał(a):  Możesz mieć zapał do pracy, ale jeśli gra nie będzie na siebie zarabiać to w ciągu kilku miesięcy szybko go stracisz.

Od strony zarobkowej moim zdaniem gra przeglądarkowa skierowana do polskiej publiczności nie ma sensu dlatego ja bardziej poszedłbym w target angielskojęzyczny oraz grę mobilną, ale wyobrażam sobie ile musiałoby to kosztować pracy. Smile

I koło się zamyka. Trzeba zrobić dobrą grę, aby na siebie zarobiła. Co do wersji mobilnej to na pewno taka powstanie. Jeśli Vinest dobrze się przyjmie to najpewniej także z dodatkową aplikacją na Androida.


(17-07-2018 05:25)BertekKop napisał(a):  Bardzo ładnie to wygląda, zmieniłbym jedynie środkowe okienko które leży na postaci.

Jakbyś je poprawił?


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - imperator123 - 17-07-2018 20:29

Wywal to okienkoTongue
Zostaw 4.


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Erdoi Money - 18-07-2018 11:48

Ja bym zrobił po bokach miejsce na przedmioty. Nie zasłaniałoby to postaci a w przyszłości pozwala na dodanie innych przedmiotów jak pierścienie, naszyjniki itp.


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 20-07-2018 19:51

#6
Makieta miasta

20.07.2018

Witam ponownie. Jakiś czas temu wkroczyłem w etap programowania bezpiecznej autoryzacji gracza, który nawiasem mówiąc jest na ukończeniu jednak nie chcę, abyście czekali zbyt długo na kolejny wpis dlatego przedstawiam wam makietę głównego miasta i teraz bardzo liczę na wasze zdanie. Czy opłaca się wynająć grafika, aby rozrysował miasto może delikatnie na kształt Shakes and Fidget? Przypomnę jeszcze raz, że to makieta. Może się zmienić + na pewno dojdzie do niej tło.

[Obrazek: c4omzpo.png]



RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - buciu52 - 20-07-2018 20:55

Mysle, ze oplaca sie wynajac grafika Smile Bedzie wygladac o wiele ciekawiej Tongue


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Captain - 21-07-2018 08:43

Przydałoby się zrobić tę grę tak aby dobrze działała na urządzeniach mobilnych bo ogromna część graczy może nawet większość głownie na nich gra w gry przeglądarkowe. Dlatego duże firmy już prawie nie tworzą gier tylko na przeglądarki, za to mobilnych gier powstaje masa.


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - lever - 21-07-2018 09:13

Podziwiam zapału, rób dalej swoje!