Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą (/Temat-Vinest-Zgarnij-prawdziwe-nagrody-Dziennik-pracy-nad-gra-157172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Roben - 11-07-2018 22:31

Kolejna gra przeglądarkowa na forum.Chyba teraz jest dobry czas na tego typu projekty oby z dobrym skutkiem.W Green Knight fajnie sie zapowiadało raz chyba nawet do rana klikałem i wysyłałem na wyprawyWink
Będę obserwował.Trzymam kciuki i czekam na start.


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 12-07-2018 16:28

#3
Ingame Menu

12.07.2018

Po pierwsze dziękuję wam za wsparcie już od samego początku, aż chce się pracować. Powstało z tej chęci pełne, wewnętrzne menu, z którego możecie już wyczytać główne aspekty gry (1-2 z nich ciągle mogą się zmienić).

[Obrazek: Rbp8RtE.png]



RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Captain - 12-07-2018 17:14

Łowca to nie to samo co Zabójca, to zupełnie inna klasa postaci. Łowcy w RPG to klasa łuczników, myśliwych związanych z lasami, leśnymi zwierzętami i tak dalej.
Jeśli chciałeś aby były standardowe typowe klasy postaci, które każdy zna to zrobileś 'babola' Wink

Tak w ogóle ten opis trochę kiepsko napisany jak na mój gust. Dziwnie dobrane słowa.


Skąd bierzesz grafiki? Ktoś wykonuje je dla Ciebie na zlecenie? Wink


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 12-07-2018 17:16

Grafiki kupuję w różnych miejscach. Jeśli chodzi o opis klasy to nie sądzę, aby zabójca wykluczał łowcę, tak samo odwrotnie. Jeśli jednak wiesz, że jesteś w stanie stworzyć lepszy to zapraszam na wiadomość prywatną Wink


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Czad Masters - 12-07-2018 17:31

Mogę dołożyć cegiełkę i pomóc w pisaniu tekstów daj znać co trzeba zrobić Smile


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 12-07-2018 19:19

Chętnie przyjmę każdą pomoc. Zaczynam myśleć nad kupieniem serwera (przez używaną technologię, nie php ...) będzie niestety trochę kosztował. Tymczasem mała wrzutka dotycząca właśnie jego. Mam już część interfejsu którą pokażę w najbliższym czasie i powoli zajmuję się tworzeniem backendu.

[Obrazek: uHy7Q3D.png]


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Captain - 12-07-2018 19:22

Serwer jest konieczny. Jeśli korzystasz z darmowego hostingu to mogą Ci zdjąć grę gdy ludzie zaczną w nią grać bo będzie generowała zbyt duże obciążenie dla serwera. Nawet jeśli to tylko prosta tekstowo-graficzna klikanka.


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Kirito92 - 13-07-2018 09:49

Jako developer gier mogę coś tu po oceniać Big Grin
Grafiki ładne proste i wszystkie do siebie na pewno pasują co jest dużym +

Kolega wyżej dobrze gada, łowca to nie zabójca tylko bardziej taki Łucznik, myśliwy związany ze zwięrzętami leśnymi jak i samym lasem, więc fala krytyki mogłaby już przez graczy polecieć że developer nie zna się nawet na klasach postaci.

Ogólnie są 4 klasy, gołym okiem widać że są dobrane "bo tak" nie ma tutaj żadnego balansu, powienieneś wprowadzić więcej informacji, jakieś statystyki i odpowiedni balans, gdzie każda klasa będzie się Bardzo wyróżniać w 1 statystyce.

Ogólnie ładnie całkiem to wygląda, oby zapału ci nie za brakło


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 13-07-2018 11:40

(13-07-2018 09:49)Kirito92 napisał(a):  Jako developer gier mogę coś tu po oceniać Big Grin
Grafiki ładne proste i wszystkie do siebie na pewno pasują co jest dużym +

Kolega wyżej dobrze gada, łowca to nie zabójca tylko bardziej taki Łucznik, myśliwy związany ze zwięrzętami leśnymi jak i samym lasem, więc fala krytyki mogłaby już przez graczy polecieć że developer nie zna się nawet na klasach postaci.

Ogólnie są 4 klasy, gołym okiem widać że są dobrane "bo tak" nie ma tutaj żadnego balansu, powienieneś wprowadzić więcej informacji, jakieś statystyki i odpowiedni balans, gdzie każda klasa będzie się Bardzo wyróżniać w 1 statystyce.

Ogólnie ładnie całkiem to wygląda, oby zapału ci nie za brakło

Ocena zawsze się przyda. Co do łowcy to nawet jeśli nie jest stereotypowy to nie wydaje mi się, żeby całkowicie wykluczałoby go bycie zabójcą.

PS. Uwierz mi, że klasy wcale nie są dobrane "bo tak" tylko właśnie odpasowane względem wielu zmiennych.


RE: Vinest - Zabij Generała Zła i zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 14-07-2018 11:03

#4
Rejestracja gracza

14.07.2018

Po podłączeniu do frontu serwera wykonałem już moduł umożliwiający rejestrację konta. Jest walidacja danych, powiadomienia i rejestracja użytkownika do bazy. Kolejny cel to interfejs postaci!

[Obrazek: rvQJXqq.png]