Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą (/Temat-Vinest-Zgarnij-prawdziwe-nagrody-Dziennik-pracy-nad-gra-157172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Ewcia6000 - 24-02-2020 19:54

Czekamy na grę.


RE: Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - shf - 24-02-2020 21:55

W jakich technologiach robisz tą gierkę ? Ja tworzyłem przegladorkową gierkę 2 lata temu połączenie KingsAge + Gladiatus w jedno. Zajeło mi to dość dużo czasu, ale udało się i grę sprzedałem na allegro za 5500 zł (cały silnik, front + back) wszyściutko.

Jeżeli będzie potrzebna pomoc to dawaj znać, zaradzimy co nie co.


RE: Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 25-02-2020 00:09

Pomoc jak najbardziej potrzebna, technologie gdzieś wyżej podawałem. Stack poza bazą danych się nie zmienił (z MySQL na PostgreSQL). 5500 za 2 lata pracy? Sad


RE: Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - shf - 25-02-2020 02:30

(25-02-2020 00:09)Styler napisał(a):  Pomoc jak najbardziej potrzebna, technologie gdzieś wyżej podawałem. Stack poza bazą danych się nie zmienił (z MySQL na PostgreSQL). 5500 za 2 lata pracy? Sad

No to u mnie było o wiele szybciej, podstawowe czynności z możliwością i wręcz podaną ścieżką rozwoju + pomysły. Silnik był z góry przygotowany na sprzedaż, więc nie był ulepszany w każdy detal, lecz wszystkie podstawowe czynności i założenia projektowe zostały pomyślnie zrealizowane.

Np. na prace inżynierską napisałem serwis społecznościowy coś jak połączenie insta+fb. Pół roku pracy i akurat jego nawet za 5k zł bym nie oddał bo włożyłem w to nie dość, że serce to i dużo czasu.


RE: Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - kubex001 - 25-02-2020 17:10

Niesamowite, widziałem ten temat ok. roku temu, szkoda, że tak się zakończył