Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą (/Temat-Vinest-Zgarnij-prawdziwe-nagrody-Dziennik-pracy-nad-gra-157172)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 03-02-2019 14:42

Niedługo wpadnie ankieta czy jako pierwszą wypuścić apkę na telefon czy też przeglądarkową.


RE: Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Captain - 04-02-2019 01:34

Jako pierwszą lepiej apkę na telefon. Gry mobilne są ogólnie obecnie dużo popularniejsze od przeglądarkowych, ale bardzo ciężko znaleźć tam coś dobrego bo 90% gier mobilnych to Pay2Win crapy.
Myślę, że może być duże zainteresowanie Twoją grą jeśli nie będzie Pay2Win bo w zasadzie nie będziesz miał sensownej konkurencji. Nie widziałem żadnej tego typu gry mobilnej która nie miałaby problemu Pay2Win.

Jak będziesz ją reklamować to koniecznie używaj hasła, że gra nie jest Pay2Win o ile faktycznie nie będzie, to może przyciągnąć wiele osób.


RE: Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - PremAccHack - 04-02-2019 09:08

Dokładnie jak będziesz wprowadzał funkcje premium. To takie które pomimo kupna nie robią z Ciebie koksa.
Jak zrobisz Pay2Win dużo graczy nie będzie grać. Jak będa wyrównane szansę to każdy będzie grał. Wprowadź reklamy za jakieś klejnoty czy coś czy dodanie kasy. Ale w grze nie dodawaj wyskakujących co chwilę reklam.


RE: Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - MrDorian - 13-02-2019 15:09

Witaj, zazwyczaj przeglądam to forum jako gość ale Twój wątek bardzo mnie zainteresował Smile

Po pierwsze... Ogarniasz to wszystko sam?!
Backend, Frontend, Marketing, Grafika, Testy, Analiza biznesowa... na prawdę WIELKI SZACUN!

To jest coś co kosztuje ogromną ilość pracy i zazwyczaj pracują nad tym całe teamy specjalistów...
Na prawdę podziwiam!

W sumie jestem ciekaw... Jakiego stacku technologicznego używa się przy produkcji takiej gry? Jeżeli to coś z mojej dziedziny to może będę w stanie pomóc albo czasem doradzić Smile

Powodzenia!
Trzymam kciuki i będę obserwował Smile


RE: Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 13-02-2019 16:41

(13-02-2019 15:09)MrDorian napisał(a):  Witaj, zazwyczaj przeglądam to forum jako gość ale Twój wątek bardzo mnie zainteresował Smile

Po pierwsze... Ogarniasz to wszystko sam?!
Backend, Frontend, Marketing, Grafika, Testy, Analiza biznesowa... na prawdę WIELKI SZACUN!

To jest coś co kosztuje ogromną ilość pracy i zazwyczaj pracują nad tym całe teamy specjalistów...
Na prawdę podziwiam!

W sumie jestem ciekaw... Jakiego stacku technologicznego używa się przy produkcji takiej gry? Jeżeli to coś z mojej dziedziny to może będę w stanie pomóc albo czasem doradzić Smile

Powodzenia!
Trzymam kciuki i będę obserwował Smile

Bardzo mi miło, dzięki za wpis. Stack to React, Node, MySql, React Native, HTML5, SCSS, GIT. Pracy faktycznie jest sporo ale traktuję to jako projekt tworzony również dla siebie - dostarcza sporo przyjemności.


RE: Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - MrDorian - 13-02-2019 17:08

Cytat:Bardzo mi miło, dzięki za wpis. Stack to React, Node, MySql, React Native, HTML5, SCSS, GIT. Pracy faktycznie jest sporo ale traktuję to jako projekt tworzony również dla samego siebie więc sporo przyjemności.

Tacy ludzie jak Ty wymierają, teraz robi się specjalistów od jednej rzeczy...
Inicjatywa bardzo mi się podoba. Powodzenia!

PS: Na stronie gry napisz kilka zdań o projekcie i jego celu. Wrzuć jakąś niezobowiązującą zrzutkę pieniędzy tak aby można Cię było wesprzeć jakąś stóweczką pod koniec miesiąca. Dodatkowa kasa zawsze się przyda, a myślę, że chętni się znajdą bo takie projekty i takich ludzi się ceni.


RE: Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Myrthe Petur - 13-02-2019 19:42

zdecydowanie zrób najpierw na telefon, dużo osób pogrywa w szkołach, na przerwach, w pracy, w drodze na tramwaj itp. zawsze jakiś ruch będzie


RE: Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - radmatuszewski - 13-02-2019 21:32

Też uważam, że apka będzie najlepszą opcją na start. Sam zagram Big Grin


RE: Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 18-02-2019 20:53

Wersja mobilna się tworzy

[Obrazek: vvKJD96.jpg]

Wsparcie: Zbiórka
FanPage: facebook.com/VinestPL


RE: Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą - Styler - 24-02-2020 17:01

Ten projekt za duży na 1 osobę niestety :/ Może wypuszczę kiedyś mniejszą, mobilną wersję.